X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr krwawienia/plamienia w 2 trymestrze
Odpowiedz

krwawienia/plamienia w 2 trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 10 lutego 2016, 04:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie sie obudzilam z koszmarem. Snilo mi sie ze byla bomba w moim bloku i uciekalismy. Niezle... Poza tym pobolal mnie troche brzuch i musialam isc do kibelka, nie mam biegunki ale tak troszeczke jakby no i oczywiscie juz lek wrocil i balam sie isc :(:( na szczescie jest ok. Ale kurde nie wiem czy teraz do konca ciazy sie nie bede tak meczyc z tym strachem jak tylko troche brzuch zaboli :(
    Jeszcze mala chyba zestresowalam bo sie rozkopala na calego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 04:21

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej :( też mam kurde koszmary i glupie sny w nocy to czasem przechodzi wszystko.
    Dzis cienienie podskoczylo mi 142/66 nie wiem czy ta druga wartość jest ważniejsza czy pierwsza Masakra az sie boje ze przy porodzie max podskoczy i mi zlecą CC a ja nie chce cc.

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 10 lutego 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka nie znam sie na cisnieniu niestety. A mierzysz kilka razy dziennie? Bo moze ci skacze i spada. Do porodu jeszcze dlugo, nie wiadomo jak bedzie z twoim cisnieniem w lipcu, nie ma co o tym teraz myslec ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 10 lutego 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w LIpcu bede już miec niunie z sobą :) bo w czerwcu rodzę :)

    Tak mierze co chwile czasem co 2h nawet ...

    Spadlo mi ciśnienie .. mam nadzieje ze bedzie dobrze;)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 10 lutego 2016, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja bede ok 2 tygodnie po tobie rodzic, mam termin na 13.to dobrze ze cisnienie spadlo, relaksuj sie najbardziej jak mozesz ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 16 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj
    Nowatorka u mnie jako tako cisnienie sie troche wynormowało
    co do badan mych to wiesz pisalam Ci Nie chce tutaj na forum. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze..
    A co u Ciebie jak sie czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 12:51

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 16 lutego 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kamenka ja ok.ciagle mam chile kiedy sie troche boje zeby wszystko bylo ok. Mala kopie jak szalona ;)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 16 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to super u mnie mało odczuwalne wszystko ze wzgledu na łozysko nisko ..
    No ale coż ;)
    Mam nadzieje ze z czasem bedzie wszystko dobrze...
    i na nastepnych badaniach uslysze pozytywne wieści..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Jestem w 11 tc.
    Miałam problem z plamieniem. Szczególnie po badaniu - tam w środku.
    I dxis dr badał mnie przez brzuch. I tskiw mam pytanie. Czy juz każde badanie jest tylko przez brzuch??? Czy bada sie w ciazy jeszcze tam w środku. Bo przecież trzeba sprawdzić czy tam w środku jest ok.
    Bo z tego co pamietam to kolezanka do końca ciazy miała badanie najpierw dopochwowe. A potem lekarz kazał siw ubrać i robił usg brzysia.

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 17 lutego 2016, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj zapominajka !

    Wiesz co to zalezy od lekarza. Moj mi teraz robi usg tylko przez brzuch. Samolotem mnie badal ostatnio tylko ze wzgledu na ta krew zeby sprawdzic czy tam nadzerki nie ma itd.ale ogolnie tylko przez brzuch. I przez brzuch tez sprawdza szyjke, zjezdza tylko ta sonda do usg troche nizej.

    Kamenka trzymam kciuki za twoja nastepna wizyte. Teraz juz nie czytaj w necie o tym bo na pewno bedzie dobrze i samo sie rozwiaze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 06:17

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 17 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba osiwieje w tej ciązy. Poszłam do sklepu na osiedle i jak wrocilam poszlam do wc i mialam krew ze sluzem na papierze. No wiec od razu do poradni, zaraz mnie przyjeli i niby wszystko ok. Serduszko bije. Tylko lekarz nie wiedział skad to krwawienie bo przy badaniu nie krwawiłam. Jest polip i nadzerka to może z tego. Jak dalej cos się bedzie działo to mam przyjechac i wtedy juz pewnie zostane na oddziale na obserwacji...W 9 tyg mialam identyczna sytuacje. Poleciała krew a na badaniu czysto...

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada napisalam ci tez na lipcowkach. na pewno to twoje krwawienie jest z polipa lub nadzerki.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 17 lutego 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję... Najgorsze,że lekarze nie wiedzą z czego bo przy badaniu już nie krwawie . Gin powiedział, że jak coś się bedzie działo to przyjeżac albo moge zostac na obserwcji ze 3 dni. Wrocilam do domu ale jak będzie znowu taka sytuacja to chyba zostane... Tylko taki sezon teraz okropny grypy i tyle się słyszy o świnskiej grypie i zakazie odwiedzin w szpitalach, czyli sami się boją.
    Ale mam nadzieje, że bedzie dobrze i nie będzie takiej potrzeby...

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada jak nie krwawisz juz i to bylo tylko jednorazowe to nie ma potrzeby lezenia w szpitalu. nic ci tam nowego nie wymysla. co innego jakby ci "lecialo" jak ores, wtedy juz chyba obserwuja. lekarze b czesto mowia ze nie wiedza skad krwawienie. u mnie na pogotowiu tak samo powiedzieli, chociaz moj gin mi raczej dal powod. mam tez na zywo znajome ktore tez plamily i tez im mowiono ze nie wiadomo skad. ja np nie mam ani polipa ani nadzerki. a ty masz oba wiec na pewno ktores z nich krwawi

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 17 lutego 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i znowu mam plamienie. Narazie zobaczylam tylko sluz lekko brazowy. Cala sie trzese, nie wiem co robic

    Minela godzina. Nie plamie juz. Bylo tego b malo i przed tym wysililam sie w kibelku bo mam zaparcia ostatnio. Moze to przez ten "wysilek".. Do szpitala nie jade bo kazali mi jechac jakby byla krew swieza. Jutro zadzwonie do dr. Ehhh dziewczyny do dupy z tymi plamieniami. Psuja caly urok ciazy. Teraz sie bede jeszczw bardziej denerwowac niz zwykle :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 01:03

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 18 lutego 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka, bardzo możliwe, że od wysiłku. Ja też przez te plamienia sie denerwuje, po wczorajszym plamieniu narazie spokoj, ale stres cały czas jest i juz napewno bedzie do konca ciązy :(

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ada dzwonisz do lekarza po kazdym plamieniu?dzisz na wizyte sprawdzac czy wszystko ok?

    Dzwonilam do dr. Mowi ze jak nie krew czerwona to zeby sie nie przejmowac i przyjsc normalnie za tydzien na wizyte

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 11:56

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 18 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, teraz pojechalam bo nie podobalo mi sie ze w pon mialam odrobinke krwi w sluzie, we wtorek brudnawy sluz, a w sr juz sporo krwi. 3 dni to juz troche duzo, zwlaszcza ze w srode bylo tej krwi wiecej..A do normelnej wizyty mialam prawie 3 tyg wiec wolalam sprawdzic

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak jest krew to powinno sie zawsze sprawdzac. Jak plamienie to u mnie tutaj nie panikuja, chyba ze trwa dluzej

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 18 lutego 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ada.
    Ja w pierwszej ciąży tez miałam polipa na szyjce w 16tyg zaczełam krwawic szpital no i miałąm polip usuwany w znieczuleniu popsikał mi czymś tam i to podkręcił i ukręcił 3dni lezałam na obserwacji i do domu i od tej pory było ok :)

    Nowatorka tez masz nie fajnie z tymi plamieniami ale staraj się jeść dużo jabłek,kiwi czy tez suszone owoce (śliwki)to pomaga na zaparcia bo jeśli ciśniesz że tak powiem na kibelku to wtedy tez to powoduje plamienia ..
    Ja 23 wizyta mam nadzieje ze bedzie ok

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ