X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr krwawienia/plamienia w 2 trymestrze
Odpowiedz

krwawienia/plamienia w 2 trymestrze

Oceń ten wątek:
  • MiaNa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 6 lutego 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteinę biorę 2x2 ale pod język.

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 6 lutego 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiaNa a ok bo ja kiedys dopochwowo bralam i mi wylatywaly ;) Powiedz o tym ginowi ale raczej bym sie nie przejmowala jezeli sa bez koloru i bez zapachu.ja np jestem dziwna bo i przed i teraz cala ciaze mam sucho jak na pustyni a mowia ze w ciazy jest ten typowy sluz obfity... Kazdy jest troszke inny ale jak cie to niepokoi to wspomnij ginowi. Ja wczoraj napisalam sobie post-ita z pytaniami do doktora a ten go znalazl i zaczal mi sam odpowiadac :D

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 6 lutego 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka jak tam sie czujesz wszystko ok :)?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 6 lutego 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    nowatorka jak tam sie czujesz wszystko ok :)?
    Tak dziekuje :) po wizycie sie bardzo uspokoilam chociaz juz nie bedzie tak samo jak przed tym epizodem. Zostanie mi lekki strach przed sprawdzeniem papieru, bolem brzucha itd. Jednak z 2 strony powtarzam sobie ze nie moge przez to teraz sie caly czas stresowac. Musze sie otrzasnac i byc pozytywna. Dzisiaj mnie moj kolega z pracy wkurzyl bo mu powiedzialam ze nie wroce do pracy bo mam pewien problem i lekarz mi zalecil zwolnienie. A on do mnie ze przeciez my mamy prace siedzaca i sie nie meczymy. Nie odpisalam ale normalnie mnie rozczarowal...
    A u ciebie co tam?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 lutego 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka u mnie ok Ciśnienie w normie i ogolnie samopoczucie ok.
    Czułam wieczorem ruchy małej ale mega delikatne takie jakby skrobanie mnie od środka i to wszystko w dzien nie czuje wogole...
    Stresuje sie tym połówkowym 12.02 wiesz mega mocno wciąż o tym myśle i się boję...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 7 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka nie stresuj sie polowkowym bo nie ma zadnych sygnalow ze cos mogloby byc nie tak. Na usg widzisz ze dzidzia rosnie wiec wszystko sie dobrze rozwija. A krwawienia z tym nie maja nic wspolnego zreszta u ciebie juz byly dawno temu ;)
    A mi ostatnio tez cisnienie na wizycie skoczylo z nerwow ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 7 lutego 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to może tylko z nerwów ... ;)
    Co do Połówkowego będę się starać choć to trudne hihihi :P
    My kobiety w ciązy lubimy Marudzić he he he :p
    Ja jakos nie umiem spac po Nocach a TY :P?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 7 lutego 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka ja tez nie spie ale tak juz mialam i przed ciaza :P . no moj gin ostatnio nie bardzo byl zadowolony ze taka jestem zestresowana. Ja mu miwie ze to po tym krwawieniu a on : no ale co teraz miesiac sie bedziesz tym stresowac ? Hihihi lubie takie podejscie bo troche mnie stawia do pionu. U mnie wiekszosc czasu jestem spokojna ale nadchodza chwile i panika ze zaraz mnie zacznie brzuch bolec i boje sie powtorki. Mam nadzieje ze przejda te chwile :/ a ty czemu sie polowkowego boisz? Tak po prostu czy masz jakis konkretny powod zeby myslec ze cos moze byc nie tak?
    kiedy masz te polowkowe?
    A wiesz mi tez nakazal abstynencje seksualna. Moj nie jest zbytnio z tego zadowolony. Ja tez ...ale mus to mus. Naweylt bym sie bala teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 23:08

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 8 lutego 2016, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm wiesz jesli sie raz plamiło czy też poroniło to zostaje to na psychice i wtedy człowiek chodzi tylko sprawdzać czy coś sie tam nie robi.
    Połówkowe hm strach mnie przeraża nie wiem czemu moze tylko ze względu na wiek
    że może być coś....... ale musi byc dobrze nie chce nawet o tym myśleć ...
    Połówkowe mam w piatek tj 12.02 .
    OD czasu jak krwawiłam tez dostałam zakaz na sex ale nie przejełam sie tym zbytnio hehe
    no raczej chyba moj mąż bo chodzi napalony jak na suchary hahah
    dzis ładnie pod wieczór czułam malenką jak fikała koziołki normalnie aż życ sie chce :)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 8 lutego 2016, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to juz niedlugo masz to polowkowe, zobaczysz ze w piatek ci ulzy bo wszystko bexzie ok. A ile masz lat jezeli moge spytac ze sie boisz ze wzgledu na wiek? Teraz rodza i 40stki i wcale nie jest to takie dziwne i dzieci maja cacy ;) To prawdaze jak juz raz sie naje strachu to potem juz sie ma lek. Ja wczesniej nosilam siaty, wykonywalam gwaltowne ruchy, jadlam popcorn wieczorami i uwazalam ze "ciaza to nie choroba". Teraz uwazam zeby nie zjesc czegos co mi moze spowodowac biegunke, najmniejszy bol brzucha juz wzbudza u mnie czujnosc no i nie lubie chodzic na siku (a chodze co 5 min) bo musze patrzec na papier. Takze cie rozumiem. Z 2 strony jednak Kamenka nie mozemy sie tak stresowac bo zwariujemy ;) musimy sie wspierac nawzajem. Ja tez czuje mala juz teraz caly czas, uspokaja sie na jakies 15 min i znowu puka :) a ty z lozyskiem z przodu mozesz mniej czuc ale to normalne bo lozysko ci ja zaslania. Ja mam z tylu a wczesniej mialam z boku ;)
    Ps.ogladalam dzisiaj "most szpiegow" super film polecam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 00:22

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 8 lutego 2016, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filmik zobacze Napewno ..
    a połówkowe no fakt coraz bliżej..
    No takk rodzą już 40stolatki ale jeszcze tyle nie mam :) zobaczymy co tam bedzie wyprawiać moja mała na usg ;-)
    Głodna się znowu zrobiłąm hahah bede wygladac jak prosiak :)
    Syn poszedł spać rano wstaje do szkoły a ja dalej siedze i pewnie okolo 2 moze pójde spać haha

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 8 lutego 2016, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez siedze w lozku i ogladam jakies bzdury w tv ;)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello Nowa :) O któej wstałas heh :)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) a dzisiaj rano musialam bo bylam zalatwiac sprawy w zwiazku z moim zwolnieniem. Ale potem w dzien odrobilam kilkugodzinna drzemka takze w nocy szybko nie zasne jak zwykle ;) a ty jak tam?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh jA wstałam okolo 11 :)
    zrobiłąm obiad mężowi i synowi .
    Potem syn przyszedł z szkoły zjadł -pozmywał bo mi się nie chciało hahaha;)
    bo już zasypiałam i na 1h sie kimłam :P

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Nowatorka ;-)
    U mnie dziś 21tydzień :) Wiec teraz po 20 poleci druga połowa zleci i bedzie niunia z Nami :)
    Co u Ciebie ja dziś piekłam ciasto bo będziemy mieć gości z Niemiec rodzinka się zjedzie heh ;-)
    Ciśnienie rano mialam 136/70 cos lekko wysokie potem spadlo do 132/70 ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ciśnienie w domu 105/60 a u położnej... 140/80, eh...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 9 lutego 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka to swietujemy twoj poczatek 2 polowy ciazy !! Nie wierze ze juz tak duzo za nami :)
    Cisnienie mierz regularnie ale tez sprobuj sie tym za bardzo nie stresowac bo ci podskoczy z nerwow

    A ja sie troche uspokoilam ostatnio (odpukac). Chociaz wczoraj mialam moment nerwow jak mnie zaczal troche brzuch bolec. No i mam bzika na punkcie lekkiego jedzenia bo boje sie biegunki :P ale to mi akurat dobrze zrobi bo sie nie styje za bardzo przynajmniej ;)
    No to spedzaj milo czas z rodzinka i niczym sie nie przejmuj :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2016, 15:14

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gagaga no to z leksza za wysokie ale to chyba z stresu jelsi w domu masz ok.
    Ja natomiast zauwazyłam ze jak wstane rano prosto z łózka mierze ciśnienie i 136/70 zwykle ponad 130 to dziwne bo po spoczynku powinno byc niskie prawda ? .......
    w ciągu dnia jak zjem sniadanie obiad spada do 120/70 czasem nawet 115/70 //

    Nowatorka a no maxxymalnie zleciało Pamiętam jak szłam do lekarza mowiac że chyba jestem w ciązy a to był 3/4tydz nie wykrył wtedy ciąży kazał przyjść za 2tyg i ten stres nerwówka :) Ale sie dało rade teraz juz połowa :)
    Ostatnio dziewczyny mega ciągnie mnie do jedzenia co godzine bym jadła a to kanapke a to jakąś zupke czy ciasto i co chwile coś też tak macie?
    Kurde ale będę wyglądać jak "świńka" hahah

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 9 lutego 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka to rob sobie lekkie przekaski, jakies salatki, owoce, kanapki z chlebem wasa itd ;) ja apetyt mam taki jak przed ciaza. Ale teraz juz chyba do konca ciazy nie zjem nic smazonego i typu chipsy bo sie boje dostac bolu brzucha po tym

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ