X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr krwawienia/plamienia w 2 trymestrze
Odpowiedz

krwawienia/plamienia w 2 trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ktos ma / mial w 2 trymestrze ?

    Ja poczatek ciazy super a teraz na poczatku 5 m-ca na ostry dyzur wczoraj w nocy. Krew na papierze. Juz myslalam ze to koniec. Zbadali mnie i dzidzia ma sie b dobrze, lozysko ok, szyjka zamknieta daleko od dzidzi. Powiedzieli ze nie wiedza skad to, moze z nadzerki ktora podobno mam. Jutro ide do mojego gina.

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Ala81 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Ja miała identyczną sytuację kilka dni temu. Jestem obecnie w 16 tygodniu. Również lekarz na dyżurze powiedział, że wszystko jest ok, że z pewnością to krwawienie z szyjki. Lekarz prowadzący również to potwierdził, ponoć czasami tak się zdarza i w tym przypadku nie ma czym się martwić.

    Ala
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 4 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ala. Pocieszylas mnie :) Ja wlasnie jutro ide do mojego prowadzacego. A masz jakies zalecenia? Lezec itp? Mi tamta babka powiedziala ze moge nawet pracowac ale jutro poprosze zwolnienie. Balabym sie

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Nowatorka .Mam nadzieje ze juz wszystko dobrze...

    ja tak miałam jakos 12tydz ale ze mnie się puściła mega krew skrzepami mi szło aż też szpital leżałam tydzien. Kazali mi leżeć z lekko uniesionymi nogami ...
    Tez nie wiadomo skąd.

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka kurcze to tez mialas stracha. I potem juz ci sie nie powtorzylo? Nie powiedzieli ci nawet mozliwych przyczyn tego krwawienia? Jak sobie potem kochana poradzilas ze strachem ze tak powiem przed wizyta w kibelku?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potem po 2,3dniach lekkie małe plamienie dali mi od razu dupa 3xpo 1 i luteine pod język... i sie uspokoiło
    nie powiedzieli czemu i dlaczego :( Ale wcześniej się kochałam z męzem wiec moze to był powód .Zabronili mi sexu.
    Nie poradziłąm sie z strachem do dziś :( Jak ide do kibla wciaż tylko patrze przy wycieraniu boje sie bardzo nawet jak w nocy ide sikać . A wyobraź to sobie że to był juz 2x/ bo w 8/9tyg to samo trafiłam na szpital z plamieniem. a w 12 mi tak się puściło jak z kokotka ahh


    Jak narazie 20tydz i sie uspokoiło i mam nadzieje ze nigdy nie wróci Ciebie tez tego zycze ale oszczędzaj sie wiecej leż niż masz chodzić ..
    Ja sie mega oszczędzam...
    nie kochałaś sie moze z mężem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 00:23

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kochalam sie, w szpitalu tez mnie o to pytali. Ale zaczelo sie bolem piekacym brzucham takim na biegunke i poszlam do kibelka i mialam ta biegunke no i wtedy zobaczylam ta krew. Teraz juz boje sie isc do kibelka na dluzsze posiedzenia. :(
    Kamenka wspierajmy sie tutaj nawzajem :)
    Ja sie tej doktorki pytalam czy mam lezec, co mam robic a ona nic na to i nawet nie widziala przeszkody zebym szla do pracy...
    Ale leze prawie caly czas i do roboty nie mam zamiaru isc. No ale to byla opinia tej 1 lekarki. Teraz zobaczymy co moj gin powie

    Ps. Ona mi powiedziala ze zdarza sie tak ze niektore ciezarowki krwawia nie wiadomo skad i to nie ma wplywu na ich ciaze. Jak tam trafilam do tego szpitala to od razu mi wyszukali bicie serca zeby mnie uspokoic a potem mi pozwolili poogladac troche na usg i nawet fotke buzki zostawili. Az mi lzy leca jak to pisze :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 00:55

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zaś kazali leżeć pod nogi poduche by lekko Nogi były wyżej... no i tak sobie leże tyle co w domu chodze wolę się oszczędzac po tym co przeszłam i mam nadzieje że druga połowe przejdę spokojnie ... Tobie Też tego zyczę .....
    TEraz czeka mnie połówkowe okropnie sie boje że moze cos byc nie tak ale będzie a nawet musi byc dobrze jesli pierwsze prenatalne wyszly dobrze

    A no pamiętam mi tez od razu dali bicie serducha i zapytał "słyszy"słyszę haha :D a dał tak głośno że mąż za drzwiami slyszał serducho małęj :)

    Nie płącz kochana bo ja wtedy też byłam w strachu jesli przestało Ci lecieć to będzie teraz dobrze .. Oszczędzaj się jak ja i miej wszystko w tyłku zrobisz to co masz zrobić teraz jak urodzisz :)

    Damy rade!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 00:58

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi no mi tez wlaczyli na caly regulator bicie serduszka i tez tak pocieszali i mowili czy slysze. Widocznie to takie psychologiczne podejscie ich :)
    Kiedy masz polowkowe? Na pewno bedzie dobrze. U ciebie juz te krwawienia minely dawno i na dzidzie zadnego wplywu nie mialy. Na szczescie od kilku dni czuje mala jak mi sie tam wierci i to mi b pomaga tez

    "Damy rade" hihi tak samo mi napisal kiedys moj gin jak mialam problemy z zajsciem w ciaze :)
    ps. A jak tam twoje cisnienie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 01:07

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Ala81 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 lutego 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowatorka mi również lekarka puściła bicie serduszka i pytała czy słyszę i czy jestem już spokojniejsza :) Lekarka w szpitalu kazała leżeć plus całkowita abstynencja seksualna, ale mój gin kazał normalnie funkcjonować tylko się oszczędzać. Wypisał mi również zwolnienie, od początku ciąży miałam problemy z plamieniami, czas dać sobie spokój z pracą i odpocząć przynajmniej na jakiś czas.

    Fajnie że czujesz już ruchy, bo u mnie coś dopiero dzisiaj zaczęłam czuć ale wcale nie jestem pewna czy to dzidzia :)

    Ala
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ala ja czuje ruchy od jakichs kilku dni dopiero. Na poczatku tez nie bylam pewna czy to to ale teraz juz jestem raczej pewna bo co innego moze mnie tam kopac caly dzien z przerwami na 15 min ;) . niedlugo wychodze do gina

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam od gina. Wszystko ok. Nie mam nadzerki. Krwawienie prawdopodobnie spowodowane bylo tym ze mialam wtedy biegunke i skurcze jelit spowodowaly skurcze macicy. Powiedzial ze zdarza sie. Mamsie nie stresowac. Dal mi zwolnienie :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowatorka wrote:
    Hihi no mi tez wlaczyli na caly regulator bicie serduszka i tez tak pocieszali i mowili czy slysze. Widocznie to takie psychologiczne podejscie ich :)
    Kiedy masz polowkowe? Na pewno bedzie dobrze. U ciebie juz te krwawienia minely dawno i na dzidzie zadnego wplywu nie mialy. Na szczescie od kilku dni czuje mala jak mi sie tam wierci i to mi b pomaga tez

    "Damy rade" hihi tak samo mi napisal kiedys moj gin jak mialam problemy z zajsciem w ciaze :)
    ps. A jak tam twoje cisnienie?



    Ciśnienie jak narazie w normie 120/70 lub ciut niższe ogólnie ok. Ale wciąż biore leki na to...
    Połówkowe mam 12.02 mega sie boje ale nie wiem jak to jest jelsi pierwsze wyszly dobrze to i raczej drugie tez beda ok co?

    dobrze ze masz zwolnienie i odpoczywaj :)
    Co do ruchów czuje ale jedynie wieczorami jak sie położe w dzien raczej nie...

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka nie boj sie polowkowego. Dlaczego niby mialoby byc cos nie tak z dzidzia? Na ostatnim usg na pewno widzialas ze rosnie i napewno dobrze sie rozwija. Ja sie polowkowego nie boje. Jak juz na tych pierwszych wyszlo wszystko ok, serduszko, mozg, narzady, raczki , nozki to na pewno i na polowkowym bedzie ok :)
    Mi dzisiaj cisnienie ze stresu podskoczylo, az mi mierzyl 3 razy w odstepie kilku minut hihi. Dobrze ze u ciebie juz sie ustabilizowalo

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sumie masz racje ;-) Ostatnie usg bylo ok wiec co ma byc zle;)

    Widzisz TY czujesz ruchy jak mowisz co chwile w ciagu dnia i Nocy tak? A ja natomiast żadko lecz w nocy tylko/// Ciekawe jak to jest :)
    Bedzie dobrze mUsi byc dobrze:)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka niektorzy do 24 tyg nie czuja wogoleruchow. A gdzie masz lozysko? Z tylu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 18:24

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam z przodu :)

  • MiaNa Debiutantka
    Postów: 15 3

    Wysłany: 5 lutego 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Za bardzo nie wiem gdzie te pytanie zadać, więc napisze tutaj :) Pytanie odnoście bezbarwnych wodnistych upławów ,które mam od kilku dni. Wczoraj byłam na usg połówkowym ,ale nie u swojej ginekolog i wody płodowe w normie więc to na pewno nie to, żadnego swędzenia i pieczenia też nie mam. Jutro kupię sobie papierki lakmusowe w aptece, orientujecie się jaki koszt i czy w każdej aptece je dostanę?

    kamenkaa lubi tę wiadomość

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamenkaa wrote:
    nie mam z przodu :)
    A to bedziesz pozniej czula kopniaki ;)

    Miana a nie bierzesz przypadkiem progesteronu dopochwowego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 22:29

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miana z tego co sie orientuje to okolo 20zł kosztują .
    Ale upławy bezbarwne lekarz mi mówił ze moga byc ze to normalne :)

    NOwatorka oby tak tez bylo:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2016, 22:37

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ