X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kremy przeciw rozstępom
Odpowiedz

kremy przeciw rozstępom

Oceń ten wątek:
  • marzenka06 Autorytet
    Postów: 771 201

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakich kremów używacie w ciąży na brzuch i piersi? czy są kremy, które chociaż trochę redukują już istniejące rozstępy?

    zrz682c3xdy3h4kv.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam Biotherm Biovergetures. Nie wiem jednak czy jest skuteczny bo pierwszy raz go uzywam. Jest napisane ze tez pomaga na istniejace juz rozstepy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 23:29

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam krem "DZIDZIUŚ" Na rozstępy u mnie się sprawdza rewelacyjnie do tego czasem zwykla oliwką bambino się smaruje

    Violetta lubi tę wiadomość

  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim systematycznie (2 razy dziennie) nawilżać.

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • marzenka06 Autorytet
    Postów: 771 201

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to strasznie swędzi skóra. Używam palmers.

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    zrz682c3xdy3h4kv.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzenka06 wrote:
    Mnie to strasznie swędzi skóra. Używam palmers.
    jak swędzi to sie rozściaga mowia i że niby rozstępy nie wiem tak slyszalam

    paulka86 lubi tę wiadomość

  • babyonline82 Znajoma
    Postów: 23 29

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam olejek babydream fur mama z Rossmanna. Tłusty, więc trzeba uważać na ubrania, ale dobrze nawilża i uelastycznia skórę.

    Koleżanka używała całą ciążę, rozstępów nie miała, też poleca :-)

    kamenkaa, Agaax lubią tę wiadomość

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 2 tyg używam naturalnego olejku ze słodkich migadłów i efekty są super.Mam takie jakby tygrys mnie zadrapał na boczkach .Nic z nimi nie robiłam a ,że teraz się odchudzam postanowiłam je rozjaśnić i super olejek działa.Skóra normalnie tam mnie swedzi hehehe :) także polecam.Olejek szybko się wchłania.Firma Nacomi

    A no i warto nim już w ciązy się smarować.Do tego jest olejem delikatnym i można dzidziusia nim smarować jako nawilżenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 11:14

    kamenkaa, Agaax lubią tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam ten olejek Nacomi i też baaardzo polecam!:)

    Wyczekująca lubi tę wiadomość

  • violaa Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam olej kokosowy i oliwę z oliwek, naturalnie i skutecznie :) No i przede wszystkim regularne stosowane, przynajmniej 2 razy dziennie.

    ZAneczka lubi tę wiadomość

    amelka
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciązy dziewczyny smarowałąm sie najzwyklejszym Olejkiem Bambino i nie mam :)

    ZAneczka lubi tę wiadomość

  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również stosuję zwykłą oliwkę bambino skóra nawilżona więc mam nadzieję, że obędzie się bez rozstępów:) zakupiłam również balsam Perfecta mama przeciw rozstępom ale mi osobiście przeszkadza jego zapach...:P

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • canton Koleżanka
    Postów: 39 17

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 3 m-ca stosuje elancyl, krem 500ml (cena około 100zł). Sugerowałam się opiniami bo jest sporo pozytywnych. Szybko się wchłania, nie jest tłusty i extra nawilża, przestałam się drapać w kółko. Teraz dostałam gratis oliwkę elancyl i również jestem zadowolona-nie zostawia plam na ubraniach.
    Najgorszy dla mnie krem to mustela- roluje się, jest tłusty i nawet nie wiem czy w ogóle się wchłania w skórę (bo w ubrania an pewno)

    Agaax, boo123 lubią tę wiadomość

  • Melissa84 Ekspertka
    Postów: 124 207

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję Mustelę, ale wiecie co dziewczyny ostatnio pytałam się dermatologa o jakiś skuteczny środek na rozstępy i babeczka mi powiedziała, że nie ważne czym się będę smarować, jak będą miały powstać to powstaną :( załamka normalnie ;)

    xrotj6yxw9i27cok.png
    er3miei3xce51qrp.png

  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam nie zawsze najdroższe są najlepsze... Koleżanka smarowała się kremem za 90zł a ja zwykła oliwka za 10zł i mi pomogło nie mam nic centralnie zero :) a w ciaży zgrubłam mega duzo wróciłam do swej Wagi i nie miałam nic..

    A Ona Wyglada masakraaa jeden obok drugiego a Tyle kasy na to gówno wydała wiec nie sugerujcie sie ceną

  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuje aktualnie ten z rossmana ale jak go skonczę to kupie inny bo ten nie ładnie dla mnie pachnie po rozsmarowaniu :) Na krótką metę jest ok ale później nie za przyjemny zapach. Ale może mam tak przez ciąże :P

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwszą ciążę używałam Ziaja przeciw rozstępom z rana, a wieczorem oliwka :) I zero rozstępów :)

    Teraz używam to samo :) Mam nadzieję,że podziała tak samo :)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwkę tez kupiłam :) I po kąpieli oliwka a 2 razy dziennie krem :)

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    babyonline82 wrote:
    polecam olejek babydream fur mama z Rossmanna. Tłusty, więc trzeba uważać na ubrania, ale dobrze nawilża i uelastycznia skórę.

    Koleżanka używała całą ciążę, rozstępów nie miała, też poleca :-)

    U mnie niestety już wiadomo, że nie pomógł :( rozstęp mam wprawdzie tylko jeden, ale za to wyskoczył bardzo szybko. Mam do nich ogromne skłonności (po okresie dojrzewania zostały mi na piersiach, biodrach, a nawet... pod kolanami, więc cudu się nie spodziewałam raczej :)

  • marl202 Przyjaciółka
    Postów: 119 101

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja używam kremów od 3 m-ca, 2 razy dziennie. Najpierw miałam Pharmaceris, później oliwkę Bambino, Mustela a teraz Ziaja... chyba najważniejsza jest regularność. Bardzo polecany jest Mustela, podobno skuteczny jednak drogi ... ok 100 zł. Póki co nie mam żadnych noowych rozstępów, a zaznaczam że mam skłonności bo mam dawne rozstępy na pośladkach nie wiem po czym ... i genetycznie raczej też mam skłonności, moja mam po 3 ciążach ma mnóstwo rozstępów na biuście, brzuchu, tyłku....Obecbnie jestem w 19 tyg. ciąży.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ