X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kremy przeciw rozstępom
Odpowiedz

kremy przeciw rozstępom

Oceń ten wątek:
  • ewelina990918 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej zamiast kremu stosować olejek bio oil. olejek jest skuteczny, zapobiega rozstępom, ujędrnia skórę, jest delikatny i nie podrażnia skóry. ja smarując 2 razy dziennie, przeważnie rano i wieczorem uniknęłam zbędnych rozstępów.

    Ewelona33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile kosztuje?

  • Rozia87 Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najlepsze na rozstępy są masaże! Ja używam rękawicy kessa, bardzo delikatnie peelinguje skórę. Do tego bardzo dbam o nawilżenie skóry, w tej roli niekoniecznie najlepiej sprawdzi się olejek, bo on w zasadzie ma utrzymywać nawilżenie skóry. Najpierw trzeba dostarczyć jakiejś substancji nawilżającej - dobry balsam, żel aloesowy, kwas hialuronowy, mocznik, miód. Później olejek. Raz na czas kąpiel w soli leczniczej, np zabłockiej termalnej, która delikatnie peelinguje, mocno nawilża i znowu olejek :)

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ