X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kremy przeciw rozstępom
Odpowiedz

kremy przeciw rozstępom

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarowalam brzuch bio oilem i oliwka z musteli. Na biust krem z musteli. Nie mam ani jednego rozstepu. Ale mysle ze to tez uwarunkowanie genetyczne, bo moja mama zero rozstepow i siostra po 2 ciazach tez zero.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Daria wrote:
    Hej, ja stosuję Elancyl od 7 tc. Nie jest za tłusty, ładnie pachnie i fajnie się wchłania. Może i jest drogi, ale bardzo wydajny. Jestem w 18tc i wciąż mam 1 opakowanie:) Czasem o nim zapominam, ale myślę, że też duże znaczenie mają tutaj predyspozycje genetyczne jak piszą inne dziewczyny.

    Ja nic nie stosowałam, nawet zwykłego balsamu. Normalnie biorę prysznic, wycieram się i już. Mam aktualnie +20 kg na liczniku i wyglądam jakbym połknęła piłkę lekarską - nie mam ani jednego rozstępu.

    Znajoma w ciąży ma +8 kg i smaruje się kremem marki luksusowej za kilka stówek, a cała jest pokryta rozstępami - dół brzucha, uda, a nawet pupa!

    Teraz już wiem, że to wszystko genetyka.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Miśka_S Koleżanka
    Postów: 49 23

    Wysłany: 2 maja 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś dobrego kremu/balsamu/oliwki a nie mam zielonego pojęcia co wybrać. Jestem mega chudzielcem 17 tydzień startuje a u mnie waga 40 kg, brzuszek już się krągli skóry zbyt wiele u mnie nie ma więc muszę zacząć działać szybko! :) Dzięki za Wasze opinie, jeszcze dzisiaj lecę coś kupić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 13:36


    m3sxdqk33n3yb62t.png
  • Kasia.ke1 Autorytet
    Postów: 400 229

    Wysłany: 5 maja 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/ziaja-mamma-mia-krem-przeciw-rozstepom-i-lanomasc-i7325644089.html
    może którejś się przyda :)

    06.01.2010 - syn Artur
    08.2013 - [*] 8t
    08.2016 - [*] 9t
    06.03.2018 - syn Marek
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 5 maja 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka_S wrote:
    Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś dobrego kremu/balsamu/oliwki a nie mam zielonego pojęcia co wybrać. Jestem mega chudzielcem 17 tydzień startuje a u mnie waga 40 kg, brzuszek już się krągli skóry zbyt wiele u mnie nie ma więc muszę zacząć działać szybko! :) Dzięki za Wasze opinie, jeszcze dzisiaj lecę coś kupić.
    Możesz się niczym nie smarować, wszystko zależy tylko i wyłącznie od genetyki. Choćbyś się smarowałam balsamem ze złota to jeśli masz predyspozycje do rozstępów, to i tak wyjdą :)

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Ola929 Ekspertka
    Postów: 244 83

    Wysłany: 18 maja 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam balsamu i oliwki firmy Mustela. Oliwka jak to oliwka, potrzebuje czasu na wchłonięcie, ale balsam wchłania się szybko i nie pozostawia uczucia lepkości. Cena jednak niemala.
    Balsamu używam na dzień, a oliwki na wieczór.

    oar8dqk37dz4afff.png
    Endometrioza - usuwana laparoskopowo XII 2016
    Miesniaki na macicy / starania o dzidzię od 3 lat
    Punkcja: 16 II 2018 / udany transfer: 21 II 2018
  • Qumish Autorytet
    Postów: 317 220

    Wysłany: 19 maja 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uzywam balsamów Palmers - przekonuje mnie fajny skład i zapach (ja lubie masło kakaowe).
    Fajnie sie rozprowadzaja, szybko wchłaniaja, a skóra po nich jest mieciutka i gładka. Nawet jak sie nie ma rozstępów to ja wole smarowac, bo sie nie napina, nie przesusza i nie swędzi (a to moze czasem dokuczac).
    Jak dla mnie cena do zaakceptowania, wiec teraz czasem smaruje sie tym cała po kapieli ;)

    h84fwn15k5y02vr6.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 20 maja 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo używam kremów Palmers. Nie wiem czy faktycznie zapobiegną one rozstępom, ale na pewno ładnie pachną i dobrze się wchłaniają :)

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • nesssssa Autorytet
    Postów: 1906 800

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brak rozstępów, od początku używam Palmersa. Na noc mam tłuste masło na brzuch, ciężko się rozsmarowuje ale pozostawia fajne nawilżenie na długo. Na dzień zwykły lotion na brzuch, no i na piersi też jakiś specjalny balsam.
    Może i nie ma to znaczenia, ale skóra nie jest sucha, nie swędzi właśnie i pięknie pachnie. Takie chwile przyjemności dla ciała :)

    w57vyx8dy9s6xggg.png

    zem38ribu7ozxy1q.png
  • Loretta Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Bio Oil, stosuję go jakoś od trzeciego miesiaca, jestem aktualnie w szóstym i jestem bardzo zadowolona

    Czekamy;-)
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 5 czerwca 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam na przemian jak sobie przypomnę olejek babydream fur mama z Rossmanna, oraz balsam z tej serii, ale raczej nie będę mieć rozstępów bo moja mama i siostra nie miały.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek1509 wrote:
    Ja używam na przemian jak sobie przypomnę olejek babydream fur mama z Rossmanna, oraz balsam z tej serii, ale raczej nie będę mieć rozstępów bo moja mama i siostra nie miały.
    Odstaw go jeśli zawiera w składzie olej sojowy, wiem że któryś z tych olejków zawierał go, a on szkodzi w ciąży. Polecam peeling i masła firmy Nacomi. Są to naturalne kosmetyki, bez chemii, ja w ogóle odstawiłam drogeryjne potworki i zaczęłam używać naturalnych kosmetyków z dobrym składem. Peeling o których wspomniałam jest najlepszym jaki kiedykolwiek używałam. Po prostu szok. Nawet nie trzeba się nim niczym smarować bo skóra jest tak nawilżona. Ale ja jeszcze na wilgotną skórę smaruję się masłem. Skóra jak jedwab :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 czerwca 2018, 08:07

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • Szyszunia 89 Autorytet
    Postów: 289 113

    Wysłany: 6 czerwca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie straszni eswędzi skora... nogi, uda, przedramiona... i na dodatek jakas pokrzywka na przedramionach... myslicie ze to swedzenie jest od rozstepow?

    atdc3e5eldv1f00y.png

    1o4u43asxvsm0aw6.png

  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 7 czerwca 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia1984 nie smaruje się codziennie bo mam tez inne balsamy, które muszę wykończyć. Wydaje mi się, że nie powinno się popadać w paranoje z tymi kosmetykami, bo okaże się zaraz, że nic nie można. A już lepiej nie myśleć co jest w żywności, a zima smog trujący. Umieszczam linka do artykułu jaki znalazłam czego nie wolno :
    https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/2599-niebezpieczne-kosmetyki-w-ciazy
    Nawet jest tam dezodorant wymieniony, a to już dla mnie przesada.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • MiMiMI Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 10 czerwca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 1 ciąży palmers i teraz jestem wierna. Zapach nie powala, albo mnie już obrzydł, ale skóra rzeczywiście jest dlugo nawilzona. Stosuje tylko wieczorem po prysznicu.

    KlaudiaRbn lubi tę wiadomość

    Synek na świecie, córeczka w brzuszku - szczęścia rok po roku :)
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny odstawcie tą chemie:balsamy itp. Najprostszy i natralnie olej z migdałów. polecam!

    Natalia1984 lubi tę wiadomość

  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiMiMI wrote:
    W 1 ciąży palmers i teraz jestem wierna. Zapach nie powala, albo mnie już obrzydł, ale skóra rzeczywiście jest dlugo nawilzona. Stosuje tylko wieczorem po prysznicu.

    Tez uzywam i zgadzam sie :) mega dobry i dla mnie nawet zapach fajny :)

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • ewelina990918 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lipca 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, ja używałam nie kremu, a olejku- bio oil. Olejek super się sprawdza, już po 2 tygodniach widziałam postępy, a po 3 miesiącach moje rozstępy bledły i przy okazji cera się nawilżyła. Mogę uznać go za jeden z lepszych. Ma również przyjemny zapach, jest wydajny i sądzę, że cena warta wartości produktu, ponieważ nie jest drogi, a pomaga. Mam nadzieje, że mogłam pomóc.

    Ewelona33
  • Kaj Autorytet
    Postów: 922 293

    Wysłany: 9 sierpnia 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyszunia 89 wrote:
    A mnie straszni eswędzi skora... nogi, uda, przedramiona... i na dodatek jakas pokrzywka na przedramionach... myslicie ze to swedzenie jest od rozstepow?
    W ciazy to czesty przypadek gdy watroba nie wyrabia. Nic sie z tym raczej nie robi, aczkolwiek mi pomagal ostropest (lyzeczke przez 2-3dni). Mozesz tez miec przesuszona skore.

    Jesli chodzi o rozstepy- uzywalam i uzywam i teraz ziajki z serii mamma mia oraz zwyklej oliwki po kapieli.

    ukdy82c3jvhxu38m.png

    tb73k6nl2pyu28tq.png
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiaczek1509 wrote:
    Natalia1984 nie smaruje się codziennie bo mam tez inne balsamy, które muszę wykończyć. Wydaje mi się, że nie powinno się popadać w paranoje z tymi kosmetykami, bo okaże się zaraz, że nic nie można. A już lepiej nie myśleć co jest w żywności, a zima smog trujący. Umieszczam linka do artykułu jaki znalazłam czego nie wolno :
    https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/15/2599-niebezpieczne-kosmetyki-w-ciazy
    Nawet jest tam dezodorant wymieniony, a to już dla mnie przesada.
    Nie wiem co w tym dziwnego. W ciąży nie powinno się używać kwasów, retinoidów, alg, itd. To wiem od początku ciąży więc nie używam.
    Bzdura z tym, że nic nie można. Ja używam wszystkiego normalnie tylko z dobrym naturalnym składem. Płynów do higieny intymnej, maseł do ciała (polecam Nacomi), kremów do stóp i rąk, szamponu. W dzisiejszej dobie dostępu do informacji trochę wstyd nie wiedzieć i mimo wszystko smarować siebie i dziecko chemią typu SLS, SLES, parabeny, oleje mineralne. Te wszystkie wasze Ziajki, Nivea, Johnsony to istne koszmarki zawierające w składzie całą tablicę Mendelejewa. Uwierz, że jest mnóstwo kosmetyków ze świetnym składem, które kosztują mniej niż te rossmannowskie. Wystarczy trochę poczytać i się dowiedzieć a skóra z pewnością się odwdzięczy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2018, 11:20

    klz9df9hvltz8vcc.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ