X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Krem przeciwsłoneczny - Jaki wybrać ?
Odpowiedz

Krem przeciwsłoneczny - Jaki wybrać ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna_2605 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 19 maja 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem w II trymestrze ciąży zbliża się lato, więc chciałabym jak najlepiej zabezpieczyć się przed promieniami słonecznymi. Jakie kremy przeciwsłoneczne polecacie, macie jakieś sprawdzone ?

  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ziaja :) Bo nie podrażnia skóry, są bardzo delikatne :)
    Teraz najlepiej z wysokim filtrem :)

    dev255pr___.png
  • lojkalojka Autorytet
    Postów: 1465 2082

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marki Ci nie polece .Ja mam specjalny do twarzy z SPF50
    Wiem jedno -trzeba bardzo zadbac o twarz , zeby zapobiec plamom i uzyac kremu z najwyzszym filtrem .


    Szczesliwa mama dziewiecioletniej Cariny i malego Leonka <3
    [*] 6tc 07.01.2015
    relgwn15o8cdzpyz.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam od bardzo dawna Nivea aqua effect- krem na dzień UV i nie mam żadnych plam.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 29 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby uniknąć plam najlepiej jest się nie opalać :P
    Z drugiej strony plamy mogą niektórym wyskakiwać przez hormony więc nawet najlepsze kremy nie pomogą.

    Fatim, Pokahontaz lubią tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie opalać się - opalanie nie jest zdrowe, a w ciazy tym bardziej ( nie można się przegrzewac) Oczywiscie nie oznacza to by unikać słońca i wychodzenia na zewnątrz :-P Witamina D jest nam teraz również potrzebna - stosując krem z filtrem blokujemy jej wydzielanie. Jest sporo naturalnych kremów/olejków, które warto stosować - dzialaja jak delikatne filtry.

    Polecam artykuł: https://kefir2010.wordpress.com/2014/06/04/opalajmy-sie-bez-kremu-z-filtrem-uv-sa-one-niepotrzebne-wrecz-szkodliwe/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 10:32

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ