X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr komary i meszki...
Odpowiedz

komary i meszki...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy macie jakieś sposoby na komary i meszki? Zawsze stosowałam brosa do kontaktu i w pokoju cisza spokój rozmawiałam ze swoim ginekologiem on jest przeciwny jakiejkolwiek chemii w ciąży... Mąż założył moskitiere na okno ale i tak gdzieś te cholery się przecisna. Ja to mam bzika na punkcie komarów i meszek zawsze mam bable nie mówiąc jak to swędzi :-P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mnie oblatywaly gnoje jedne jak na kawce siedziałam,nie dość ze z alergia się mecze,to gnoje mi jeszcze wkoło buzi latały. A zaraz to bzyczenie cholerne w nocy i szukanie komara...O Boże...

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno cebula je odstrasza, spróbuj pokrocić cebulę świeżą w talarki i postawić na oknie. Tak samo posmarowanie się olejkiem do ciast o zapachu wanili. Nie wiem czy to w ogole daje cokolwiek bo niestosowałam.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Izzy Autorytet
    Postów: 692 482

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olejek lawendowy też pomaga, sprawdzone. Ja i tak mam coś do prądu na komary bo też mam bzika na ich punkcie, a raczej one na moim. Potrafię całą noc przez te cholery nie spać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie też się zastanawiam nad ponownym zakupem odstraszaczem do gniazdka chociaż żeby przed snem na chwilę włączyć.
    A jak dziewczyny radzicie sobie z upalami? Ja mam akurat pokój od południowej strony cały czas słońce grzeje a to dopiero początek...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze nie ma komarów. Poza tym mamy moskitiery, więc nic do domu nie wpada. Ja mam pokój od południowego wschodu, więc grzeje od samego rana, do południa.. masakra. Mamy wentylator postawiony, okno otwarte cały czas i jakoś wytrzymuję. I zasłony bez przerwy zasłaniają okna, choć niewiele to daje :P

    Dodatkowo, jak coś wpadnie do domu, to nasze kocice wyłapują - muchy, male muszki, komary - to ich przysmaki :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uwielbiam jak jest ciepełko :P Do 14.00 mam słoneczko na balkonie i opalam co mi sie uda...Oczywiście brzuszek w cieniu :) Fajnie wieje i w ogóle zajebiscie. Ja to zawsze i wszędzie sie opalałam,ale z tego co wiem niektórym dziewczynom wychodzą przebarwienia...Ja sie smaruje co chwile i nic mi na szczęście nie wyszlo...
    Dzisiaj miałam odrzutowca w domu,ale wlecial i wyleciał :P
    W takie upały to dziewczyny nóżki do góry i odpoczywamy :-) Pomaga bardzo-spuchna mi nogi,klade na zagłówku od łóżka -wysoko..pol godzinki i jak nowo narodzona:-)
    Komarów jeszcze nie widziałam,za to te muszki to wszędzie zapierdzielaja...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ