BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > kłucie w lewym boku
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

anulek
Koleżanka
30

Wysłany: 18 marca 2014, 23:56
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wczoraj wieczorem zaczęło mnie kłuć w lewym boku wysoko pod żebrem. przeszło na cały dzień i dziś wieczorem zaczęło mnie kłuć ale niżej, nieco nad pachwiną..
Czy Wy też tak miałyście?kłucie pojawia się po zjedzeniu obiadu/kolacji..
zaczynam się zastanawiać czy to od posiłku czy może ma to związek z ciążą..

c55fpc0zrgvwmkpn.png

mama_z_groszkiem
Ekspertka
117

Wysłany: 19 marca 2014, 13:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
hej :) wiesz co, ja mam troche inaczej, bo mnie strasznie kłują żebra z prawej strony i tez nie wiem z czym to moze byc zwiazane, bo dzidzia nie jest na tyle duza, aby wpychac sie w te granice ;/

relgcwa1nrtfgkrw.png

betina89
Autorytet
487

Wysłany: 27 marca 2014, 11:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja też mam jakieś kłucia, wczoraj jak się przekręciłam w łóżku na prawą stronę to ukłucie było ogromne. Nie wiem czym to może być spowodowane ale wyjasniam sobie w prosty sposób, wszystko się w środku rozciąga i ma prawo gdzieś ukłuć gdzieś zaboleć;))

2013[*]2015[*][*][*]
0bcf50b349.png
4bc96a8380.png

misiaa
Autorytet
543

Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej ja niedawno dowiedziałam się że jest coś takiego jak kolka ciążowa i kłucie jest właśnie w okolicy żebra lub pod nim. Moja siostra ostatnio na to cierpiała.. miała takie kłucia że nie potrafiła o własnych siłach położyć się do łóżka lub z niego wstać była u lekarza i dowiedziała się że to jest kolka i może przejść za dzień, tydzień nie wiadomo. Mnie też wczoraj męczyło takie kłucie, ale zażyłam nospe i na szczęście przeszło i dzisiaj mi nie dokucza. :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 1 kwietnia 2014, 19:39

misiaa

34bwrjjgk872glsj.png

Patiii1987
Debiutantka
16

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 00:24
Cytuj | (0) | Zgłoś
betina89 wrote:
ja też mam jakieś kłucia, wczoraj jak się przekręciłam w łóżku na prawą stronę to ukłucie było ogromne. Nie wiem czym to może być spowodowane ale wyjasniam sobie w prosty sposób, wszystko się w środku rozciąga i ma prawo gdzieś ukłuć gdzieś zaboleć;))
Hej. Ja czytałam, że odpowiednią pozycją podczas spania w ciąży jest lewy bok, gdyż wtedy łożysko jest dotlenione najlepiej. Podobno jak śpisz ma prawym to krążenie zatrzymujesz.

o8xl9wx.png

seneka
Autorytet
374

Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:50
Cytuj | (1) | Zgłoś
Patiii1987 wrote:
Hej. Ja czytałam, że odpowiednią pozycją podczas spania w ciąży jest lewy bok, gdyż wtedy łożysko jest dotlenione najlepiej. Podobno jak śpisz ma prawym to krążenie zatrzymujesz.

Główne żyły i aorty w organizmie gorzej pracują i są problemy jak się leży na plecach na oba bokach jak najbardziej jest wskazane leżenie a najardziej na lewym.

Patiii1987 lubi tę wiadomość

qq873e5erivgw16d.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)