X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kłucie w lewym boku
Odpowiedz

kłucie w lewym boku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 18 marca 2014, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem zaczęło mnie kłuć w lewym boku wysoko pod żebrem. przeszło na cały dzień i dziś wieczorem zaczęło mnie kłuć ale niżej, nieco nad pachwiną..
    Czy Wy też tak miałyście?kłucie pojawia się po zjedzeniu obiadu/kolacji..
    zaczynam się zastanawiać czy to od posiłku czy może ma to związek z ciążą..

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • mama_z_groszkiem Ekspertka
    Postów: 148 117

    Wysłany: 19 marca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) wiesz co, ja mam troche inaczej, bo mnie strasznie kłują żebra z prawej strony i tez nie wiem z czym to moze byc zwiazane, bo dzidzia nie jest na tyle duza, aby wpychac sie w te granice ;/

    relgcwa1nrtfgkrw.png
  • betina89 Autorytet
    Postów: 461 487

    Wysłany: 27 marca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam jakieś kłucia, wczoraj jak się przekręciłam w łóżku na prawą stronę to ukłucie było ogromne. Nie wiem czym to może być spowodowane ale wyjasniam sobie w prosty sposób, wszystko się w środku rozciąga i ma prawo gdzieś ukłuć gdzieś zaboleć;))

    2013[*]2015[*][*][*]
    0bcf50b349.png
    4bc96a8380.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja niedawno dowiedziałam się że jest coś takiego jak kolka ciążowa i kłucie jest właśnie w okolicy żebra lub pod nim. Moja siostra ostatnio na to cierpiała.. miała takie kłucia że nie potrafiła o własnych siłach położyć się do łóżka lub z niego wstać była u lekarza i dowiedziała się że to jest kolka i może przejść za dzień, tydzień nie wiadomo. Mnie też wczoraj męczyło takie kłucie, ale zażyłam nospe i na szczęście przeszło i dzisiaj mi nie dokucza. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 19:39

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Patiii1987 Debiutantka
    Postów: 14 16

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betina89 wrote:
    ja też mam jakieś kłucia, wczoraj jak się przekręciłam w łóżku na prawą stronę to ukłucie było ogromne. Nie wiem czym to może być spowodowane ale wyjasniam sobie w prosty sposób, wszystko się w środku rozciąga i ma prawo gdzieś ukłuć gdzieś zaboleć;))
    Hej. Ja czytałam, że odpowiednią pozycją podczas spania w ciąży jest lewy bok, gdyż wtedy łożysko jest dotlenione najlepiej. Podobno jak śpisz ma prawym to krążenie zatrzymujesz.

    o8xl9wx.png
  • seneka Autorytet
    Postów: 304 374

    Wysłany: 10 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patiii1987 wrote:
    Hej. Ja czytałam, że odpowiednią pozycją podczas spania w ciąży jest lewy bok, gdyż wtedy łożysko jest dotlenione najlepiej. Podobno jak śpisz ma prawym to krążenie zatrzymujesz.

    Główne żyły i aorty w organizmie gorzej pracują i są problemy jak się leży na plecach na oba bokach jak najbardziej jest wskazane leżenie a najardziej na lewym.

    Patiii1987 lubi tę wiadomość

    qq873e5erivgw16d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ