X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kłucie, jakby szpilką w pochwie
Odpowiedz

Kłucie, jakby szpilką w pochwie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też odczuwam czasem takie kucia w macicy/ szyjce - nie wiem :P

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kocimięta Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 29 grudnia 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też coś takiego odczuwam i podobno to normalne i związane z rozciąganiem się macicy:)

    Nasze Maleństwo <3 <3 <3 <3 cs
  • agawera Autorytet
    Postów: 1672 720

    Wysłany: 20 stycznia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam cos takiego jak wy opisujecie i sie zastanawiam co to jest 1 pierwszej tego tak szybko nie odczuwałam dopiero w 40 tc i pojechałam do szpitala tam zostawili mnie na porodówce zrobili cc bo nie było tetna wiec za kazym razem jak to odczuwam strasznie sie boje i panikuje

    Kamiisia lubi tę wiadomość

    km5stv73wsegzrx0.png
    06fd4202d9.png
  • Staraczka26** Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też odczuwam takie kłucia- są obecnie dość silne, ale nie wiem czy to ciąża bo testu nie robiłam jeszcze. Mam nieregularne i w zasadzie jakoś sobie głowy nie zaprzątałam. Gdzieś jakieś drobne plamienia miałam w trakcie cyklu, takie różowawe śluzy i inne- nic nadzwyczajnego. Najgorzej było wczoraj wieczorem, niby ból, nie ból, taki kłująco, świdrujący...Po no-spie przeszedł bez problemu- mogę siedzieć. Ale jak mnie zakuło to aż mi się gorąco zrobiło i ciemno przed oczami zrobiło. Dziś jest mój 46 dc i wybieram się do ginekologa bo w końcu nie wiem jak mam traktować te bóle...Poza tym mdli mnie w żołądku i jakoś tak mi dziwnie. Poszłabym spać najlepiej, a niedawno wstałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie kłucie w 12 tygodniu i też się zastanawiamy co to. Napisałam fo mojego lekarza, zobaczę co mi odpowie. Ale jakoś nie martwię się, bo czuje, ze to nic niepokojącego

    maciejka89 lubi tę wiadomość

  • chicken Autorytet
    Postów: 444 212

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam takie klucie od mniej wiecej poczatku 2 trymestru. Wizyta dopiero za 2 tygodnie. Nie wiem czy panikowac i zglosic sie do lekarza, czy jednak przyjac ze to normalne?
    Od czasu do czasu cos takiego mnie zakluje, podobnie jak cos w okolicy jakby jajnikow.
    Czy lekarz tez Wam potwierdzal, ze to kopniaki? ;]

    geeky-2017-12-12.jpg
  • Mayolin Ekspertka
    Postów: 171 145

    Wysłany: 6 października 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie kłucia w pochwie, w I trymestrze częściej, teraz w II już rzadziej. Lekarz nie stwierdził nic niepokojącego, najprawdopodobniej skutek rozciągania się więzadeł.

    f2w3flw16652lysf.png
  • Carisma Koleżanka
    Postów: 87 13

    Wysłany: 6 października 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak mam - od czasu do czasu uczucie jakby szpileczki wbijanej w szyjkę macicy lub w tych okolicach. Ukłucie trwa 2-3 sekundy i mija. Byłam wczoraj akurat na wizycie u mojej ginekolog i wszystko jest ok - szyjka ładna, długa, zamknięta. Jestem w 16 tygodniu ciąży :)

  • anitka710 Autorytet
    Postów: 462 216

    Wysłany: 7 października 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie czucia jakies dwa tygodnie temu a tydzień temu byłam u lekarza i wszystko dobrze, dzidzia pięknie rośnie :-)

    Liwia 04.03.18 godz. 15:30, 3530g, 56cm :-*
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ