X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kłucia brzucha i pochwy 24tc
Odpowiedz

Kłucia brzucha i pochwy 24tc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alegna Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 października 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Czy spotkałyście się u siebie, bądź u kogoś z kłuciem brzucha, czasem pachwin a nawet pochwy? Mnie to dotyczy od paru dni, nie jest to jakieś szczególnie bolesne, bardziej niekomfortowe i niespodziewane.
    Byłam na wizycie kontrolnej w środę, wszystko z maluszkiem dobrze a Pani Doktor powiedziała, że jest to spowodowane rosnąca macicą, mam bać nospę, magnez a jeśli będzie bardzo uciążliwe i bolesne to udać się na izbę przyjęć.
    Stad moje pytanie, jak to było u Was, i do kiedy ta uciążliwość jest normalna a kiedy powinna już niepokoić. ☺️

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 12 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj. Ja również czasem mam takie kłucie w brzuchu. Mój doktor twierdzi, że to normalne i może tak być do samego końca bo macica przecież co raz bardziej się powiększa. Jeśli to są sekundowe bóle, które przechodzą to jest normalne. Więc tego się trzymam. :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ