X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Kiedy najwcześniej i najpóźniej wykonać USG połówkowe
Odpowiedz

Kiedy najwcześniej i najpóźniej wykonać USG połówkowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Laskotka Koleżanka
    Postów: 98 12

    Wysłany: 21 września 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kobiety,
    Chciałam zapytać kiedy można najwcześniej (tydz +dzień) wykonać usg połówkowe? Oraz kiedy najpóźniej (tydz+dzień) .
    Na poprzednim usg lekarz kazał mi się zgłosić między 18 a 22 tc, lecz najlepiej ok 20tc.
    Problem w tym, że mąż wyjeżdża akurat w tym samym czasie do sanatorium, a chcieliśmy iść razem z córką. Kombinuje jak mogę i przed wyjazdem będzie 17w3d i nie wiem czy to nie byłoby za wcześnie na połówkowe? A po powrocie będzie już 22w3d więc nie wiem czy już nie za późno bo jakby nie było to 23tc już. Z córką robiliśmy w 20w1d i dlatego nie bardzo się orientuję jak mogę rozwiązać ten problem :-( a wiadomo, że dla ciężarnej nawet blahostka może być ogromnym problemem;-)

    Starania od września 2014r.
    Mama 7letniej Magdalenki.
    PCOS,niski progesteron, brak rosnących pęcherzyków, cienkie endo
    2.02.2015r- ciąża biochemiczna..
    Stymulacja i walka, w lipcu cud! 2 kreski!
    Oczekujemy naszej Iskierki Nadzieji - marzec 2017
  • Nitka_lutowa Autorytet
    Postów: 1139 473

    Wysłany: 24 września 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wydaje mi sie ze lepiej bedzie isc 23 tc. Ja sie zapisywalam to mowili ze dziecko moze byc o 2tyg mniejsze wiec lepiej 20-21 tydzien niz 18. Jak pojechalam na 1wsze w 13tc to dzidzia byla za mala i musialam jechac za tydzien ponownie. A moze zadzwon tam gdzie chcesz isc i zapytaj poprostu...

    f2wle6ydavw81p8v.png
    f2wle6yd8ecbz5a5.png
  • Stefa Znajoma
    Postów: 23 3

    Wysłany: 21 listopada 2016, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice do której jeżdżę Pani w recepcji powiadomiła, że na badania połówkowe zapisują od 21-24 TC ;)

    hchyugpj5rvbqbjc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ