X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Jakie witaminy/suplementy brać?
Odpowiedz

Jakie witaminy/suplementy brać?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu macie ranking z analizą składu.
    https://pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/

    Jolcia1985 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k878 wrote:
    Ja biorę od początku ciąży Mama DHA premium+. Babka mi powiedziała, że teraz jak skończę paczkę, to mam przejść na Pregna Plus, tylko tam jest mało DHA, a z kolei jest kwas foliowy 600 ug, muszę poczytać o tym, bo wydaje mi się, że kwasu w III trym już się nie bierze, a to prawie w III będzie wchodzić.
    hej mi właśnie mój lekarz nic nie mówił o jakiś witaminach i nic nie biore tylko kwas foliowy i sie zastanawiam czy nie kupić sobie falvit mama ?? pozdrawiam jestem w 13 tyg

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 11 marca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joe anna wrote:
    hej mi właśnie mój lekarz nic nie mówił o jakiś witaminach i nic nie biore tylko kwas foliowy i sie zastanawiam czy nie kupić sobie falvit mama ?? pozdrawiam jestem w 13 tyg

    A co mniej więcej jadasz na co dzień?

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 14 marca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie pytanie jak odżywiasz się na codzień?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ