X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Jaki wózek wybrać? WIKI czy Grander?
Odpowiedz

Jaki wózek wybrać? WIKI czy Grander?

Oceń ten wątek:
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pannaniedziwedzia - obdzwoniłam i dla Ciebie mam 2 miejsca: Marywilska 44 box H24-46, godz otw 7-17:30 pn-nd,to co pisałaś. Cena City Move 2w1 1650zł. I jeszcze Dzielna 21 paw6, sklep Dudek godz otw 11-19, cena 2w1 1799zł. W pozostałych wymienionych na stronie nie mają wózków, a w 3 miejsca się nie dodzwoniłam. Na Marywilskiej pan mówił,że brakuje mu 2ch kolorów City, ale resztę gamy ma.
    Ja swoją Omegę mogę obejrzeć tylko na Marywilskiej, nigdzie indziej jej nie ma. Trochę zgłupiałam jak usłyszałam w końcu,że ktoś te wózki sprzedaje :-) i z ekscytacji nie zapytałam o Kiddy, a Tako sprzedaje je z bazą na swojej stronie, więc mogłam od razu zapytać i o foteliki i adaptery.
    Ja chyba nie wytrzymam i jutro już się wybiorę na Marywilską, chociaż chciałabym z mężem, ale wtedy to dopiero w sobotę lub niedzielę i nie wiem czy mi cierpliwości starczy :-)

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja tobie zazdroszczę tego zapału i czasu. Właśnie wróciłam z pracy kompletnie wypruta. Jeździć może zacznę w weekend tam gdzie mi napisałaś. Na pewno odwiedzę Marywilską :) Mimo, że to dla mnie drugi koniec Warszawy i nie znoszę tego miejsca :/ , a mój mąż ma alergie na jakiekolwiek zakupy mobilizujesz mnie żebym i ja zaczęła na żywo poszukiwania :)

    GabiK lubi tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie praca magisterska w toku, więc odkładam zakup do marca, wtedy też wyrobię się z remontem pokoju i będzie gdzie postawić, termin mam na 6 maja wiec zakładam że wózek na początku marca to termin w sam raz

    GabiK lubi tę wiadomość

    relgh371zl7nd975.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 29.04 w porywach do 1.05,ale tylko 5% kobiet rodzi w wyznaczonym terminie,wiec bede w gotowosci od 37tc. Dodatkowo w badaniu I trymestru wyszlo mi wysokie ryzyko urodzenia przed 37t,wiec chce byc gotowa min miesiac przed spodziewanym terminem :-) chociaz lekarz uspokaja,ze to tylko statystyka wynikajaca z wieku,ale wole dmuchac na zimne. Gdybym to zostawila mezowi to by pewnie wybral pierwszy lepszy jaki by mu sprzedawca postanowil wcisnac :-)

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pannaniedzwiedzia ja na Marywilska bede sie telepac z Piaseczna :-)

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Jak miło. Ja jestem z Raszyna. Mamy podobną drogę :)

    GabiK lubi tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pannaniedzwiedzia byłam dziś na Marywilskiej! Dojazd tam to istny koszmar, ale faktycznie mieli w ofercie to co powiedzieli przez tel. Widziałam też City Move, kolorów do wyboru sporo. Dodatkowo będą mieli Kiddy, w tej chwili sklep jest poddawany weryfikacji przez HQ w Niemczech. Podobno zanim Kiddy nawiąże współpracę ze sklepem to sprawdza wiarygodność finansową. Za fotelik i bazę zażyczyli sobie 1100zł czyli tyle co w Świecie Dziecka. Zapytałam o rabat, bo "koleżanka też tu przyjedzie kupować itd". Niestety nie było właściciela sklepu a obsługa mogła tylko zaproponować, że dostanę adaptery gratis. Zamówiłam zestaw Omega Black+Kiddy z bazą z terminem odbioru w ostatnim tyg lutego. Zdecydowałam teraz, bo dałam się nabrać,że jak przyjdę w lutym to okaże się,że trzeba czekać 6tyg na dostawę. Przemyślałam,że jeżdżenia tam "nie zniesę" i niech się dzieje wola nieba. Ustaliłam tylko,że czekam na tel z propozycją rabatu lub gratisów :-)

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabiK- cieszę się, że masz już to za sobą. Ja planuje pojechać na Marywilską w tą sobotę. Wpłacałaś całą kwotę czy jakąś zaliczkę> jak dużą?

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpłaciłam zaliczkę 100zł, pani ze sklepu taką zaproponowała. Myślałam,że będą chcieli 5% lub coś, ale 100 wystarczyło. Mam nadzieję,że wózek spełni Twoje oczekiwania, bo go jeszcze nie widziałaś. Ale jeśli nie to znajdziesz tam coś dla siebie, niby takie małe boksy, ale mają spory wybór.

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GabiK własnie miałam polecic Ci Marywilską, bo sama tam byłam i wybrałam wózek TAKO Omega Moonlight :) 2w1. Sklep na Marywilskiej nazywa się Hexpol ale boxu nie pamiętam jaki ma numer :) mają ceny niższe niż w sklepie i na allegro :)
    a o kązdy swój typ lepiej zapytać, bo ja byłam zszokowana różnica w wyglądzie wózka na żywo a ze zdjęcia z internetu :) spisz sobie modele i nazwy jakie bys chciała zobaczyc i pomogą :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 11:48

    GabiK lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez wzielam Moonlight! Ciesze sie,ze ktos jeszcze dokonal tego wyboru,bo jak rozmawiam z kolezankami to marka jest im zupelnie obca i troche mnie to deprymowalo. I tez na Marywilskiej. Naprawde spory wybor maja. Dzieki i oby nam sie dobrze sprawowaly :-) A wzielas ten Baby Dream? Ja bede miala synka i maz mial preferencje na ciemne kolory stad wybor Moonlight Omega Black,a Baby Dream ma te gondolke w kwiatuszki :-)

    Magic lubi tę wiadomość

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam ten TAKO ale Carbon albo Junama :)ale wybrałam Moonlight. tego baby dream nie widziałam :) mi firma tako jest znama, ale nie brałam jej pod uwagę :) ale jak zobaczyłam na żywo ten wózek to powiedziałam " no nie ma bata on jest mój" choć kolor męzowi sie nie spodobał, bo wybrałam ten beżowo-brązowy :) powiedział, że nasza córka go tak ubrudzi, że szok, ale jak słysze od znajomych mam to jaki by nie był ten kolor to i tak będzie się brudził ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2015, 14:07

    GabiK lubi tę wiadomość

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 16 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to mi narobiłyście ochoty tez na Omege Moonlight. Przetestuje go w sklepie i prawdopodobnie też go wezmę skoro wy dwie na niego postawiłyście :)

    GabiK, Magic lubią tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wózek zamówiony. Mąż od razu zakochał się w zielonym kolorze Moonlight Love Story :)

    Magic lubi tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, dzwonię jutro,żeby mi odpalili prowizję od sprzedaży :-) Fajnie, będziemy się mogły we trzy dzielić opiniami na temat Tako Moonlight. Mam nadzieję, że w użytkowaniu okażą się tak dobre jak na to wyglądają :-)
    Pannaniedzwiedzia a fotelik jednak z MaxiBaby czy też u nich, na Marywilskiej?

    2r8ri09ksg9rle49.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fotelik tez na Marywilskiej. Sprzedawca zaproponował mi 100 zł mniej niż w MaxiBaby za zestaw fotelik+baza+moskitiera/deszczówka. Troszkę mi głupio bo byłam w tygodniu w MaxiBaby i uczono mnie montowania wszystkiego do mojego samochodu - wtedy byłam na 200% pewna że u nich kupię zestaw, ale jednak 100 zł mniej na Marywilskiej przeważyło.

    GabiK, Magic lubią tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już na szczęście fotelik mam z głowy :) kupilismy w komisie :) Maxi-Cosi za 160zł z adapterami najprawdopodobniej do wózka Tako :) więc kupujemy tylko 2w1 :) pannaniedzwiedzia ile musisz czekać na ten wózek? :)

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest trudne pytanie. Czeka się miesiąc, ale mają do mnie dzwonić jak już wszystko będzie gotowe do odbioru. Myślę, że nie dłużej niż miesiąc poczekam:)

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy dziewczyny któraś z Was rozważa zakup wózka retro? Ja choruje na Irysa... http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=2411&osCsid=
    Czy któraś mamusia posiada lub posiadała taki wózek i mogłaby się wypowiedzieć na jego temat?

    GabiK lubi tę wiadomość

  • GabiK Autorytet
    Postów: 1803 2264

    Wysłany: 26 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, a powiedz jeszcze ile Ci policzyli za zestaw Kiddy+baza+moskitiera/deszczówka? Ja zamówiłam tylko fotelik+baza, a teraz zastanawiam się nad moskitierą i żałuję,że od razu nie zamówiłam.

    2r8ri09ksg9rle49.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ