X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i do tego udało nam się wynegocjować w gratisie parasolke szyta pod nasz wózek i mufki na zimę :) i pewnie kolejna stowka w kieszeni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do parasolki w tako moonlight to też słyszałam że jest zbędna duża buda tym bardziej ze spacerówke i gondole można obrócić :-) na razie jestem zadowolona ciekawe jak będzie się sprawował :-)

    kamisiakass lubi tę wiadomość

  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaniebieska wrote:
    Fajny ten Tako omega, widze że dłuuugo będę siedzieć w sklepie zanim się zdecyduje ;) obejrzałam też camarelo figaro i też mi się podoba, ciekawe jak te materiały w dotyku :):) pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dnia!

    Jak widziałam filmik o strasznie mi się spodobały te koła z amortyzacja :) takie skoczn e że chyba żadnego problemu by nie było z wyjechaniem na krawężnik :) Nadal jestem w szoku :P

    kamisiakass lubi tę wiadomość

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusiaa wrote:
    Jak widziałam filmik o strasznie mi się spodobały te koła z amortyzacja :) takie skoczn e że chyba żadnego problemu by nie było z wyjechaniem na krawężnik :) Nadal jestem w szoku :P

    a najlepsze jest to że można jednym ruchem ręki przekręcić ten amortyzator i wózek jest sztywny :) Mój mąż to kolegom opowiadał właśnie że nie wiedział że w wózkach takie amortyzatory są ;D Faceci ... :)

    kamisiakass lubi tę wiadomość

  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szukam wózka ciepłego na zimę z gondolą dużą i zeby w spacerówce nie był za nisko uchwyt bo niepraktyczne ciezko wchodzi dziecko jak i moze wypasc no i zeby nie był za cieżki wiadomo, może ktoś kupował albo kupuje na miesiac luty np jakiś cieplutki model

    74di4z17q2rryrdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adamex barletta, ma fajna gondole, dużą, buda dodatkowo odpinana tworzy fajne zabezpieczenie, jest wysoki i niezbyt ciężki, poszukaj i obejrzyj wózki, sama musisz wybrać , bo każda z nas zachwyci się innym :), ja akurat na październik kupuje ten, bo jako zimowy wózek uważam że jest super.

    Lila84 lubi tę wiadomość

  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina30 wrote:
    ja szukam wózka ciepłego na zimę z gondolą dużą i zeby w spacerówce nie był za nisko uchwyt bo niepraktyczne ciezko wchodzi dziecko jak i moze wypasc no i zeby nie był za cieżki wiadomo, może ktoś kupował albo kupuje na miesiac luty np jakiś cieplutki model

    Moja koleżanka rodziła w lutym tamtego roku i kupiła wóżek Bebetto nico plus. Mowiła , że jest zachwycona. Jeszcze się do niej nie wybrałam zobaczyć jak sie go prowadzi z dzieckiem itd ale zamierzam :)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zdecydowaliśmy sie na bebetto torino. Ze względu na amortyzacje i wspomaganie kół na wertepach i ich blokadę pamieciową kierunku jazdy. Zwalnianie hamulca bez brudzenia białych trampek. Lekkość konstrukcji i jakość wykonania-fantastyczna.
    Znajoma urodziła w styczniu. Ja rodzę w lutym i poznałam juz ten wózek na wylot:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2015, 15:34

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoras z was slyszala cos o wozkach baby rossy czy jakos tak :D?

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • adulcova Autorytet
    Postów: 547 155

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odradzam RIKO NANO, w innym wątku opisałam co i jak. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to zapraszam na pw.

    I <3 German, Sewing and TSL!
    relgdf9hqgugqitx.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, nie wiem czy już pisałyście o tym wózku, który mi chodzi po głowie, dlatego stwierdziłam, że napiszę i podpytam. Czy znacie wózek Carlo Lux, albo Zippy? Oba modele firmy Seka.
    http://www.babyseka.pl/oferta/35/carlo-lux
    http://www.babyseka.pl/oferta/42/zippy-lux
    Zależy mi, żeby wózek był lekki, łatwo się prowadził i jak przymierzałam się do tego drugiego w sklepie, to bardzo mi się spodobał. Ten pierwszy ma tylko trochę mniejszą gondolę. Nie chcę wózka droższego niż 1500zł - dziadkowie się uparli, że chcą kupić nowy ;)
    Jeśli ktoś coś wie na temat tego modelu, to będę wdzięczna za podpowiedzi, czy tylko pierwsze wrażenie jest super, czy później również się dobrze sprawuje :-)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz powóz już zajechał :)
    nedv90.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 sierpnia 2015, 17:57

    justa1234 lubi tę wiadomość

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wypatrzony ten model Camarelo. Jest naprawdę lekki i koła ma dostosowane do nierównych powierzchni. Do tego duży wybór w kolorystyce. Nam też dziadki chcą kupić nowy. Ogólnie ten wózek nie jest bardzo drogi.

    http://www.camarelo.pl/w4.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 10:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzyłam też na ten Camarelo. Tylko ciekawostka, o którą musiałam dopytać kilku sprzedawców: na stronie producenta zapomnieli dodać, że jeszcze trzeba doliczyć 4kg (waga kół). :D

  • Kasia1986 Ekspertka
    Postów: 183 57

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dlatego lepiej patrzeć na innych stronach też tutaj jest z kołami 11,5 kg
    http://www.dudekdladzieci.pl/pl/p/wozek-Carera-CAMARELO-2w1-/391 :)
    Ogólnie porównywaliśmy z innymi wózkami i tej firmy Camarelo są naprawdę lekkie.Jeszcze sobie spojrzę na ten zippy lux Seka co wcześniej pisałaś, bo wizualnie jest w moim typie tylko zależy nam na kołach z zawieszeniem w tereny, niestety nie mieszkamy w centrum miasta tylko w części gdzie będziemy często spacerować po lasach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 19:07

  • Agness29 Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szyszynka wrote:
    A ja się zastanawiam nad jedo fyn lub bebetto(luca lub holland) zależy mi na dużej gondoli bo rodzę w zimie a dziecko zapowiada się dość długie...Macie może jakieś doświadczenia z tymi wózkami a może inne są warte polecenia??

    to również moje typy :) zdecydowałaś się już na któryś ?

    4d687aef27.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 30 sierpnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, a czy macie jakieś zdanie o wózku Tutek inspire? :)
    Biorę go pod uwagę, jak i camarelo carera i ewentualnie expander mondo.
    Ale ten pierwszy bardzo mnie interesuje :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 1 września 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja odradzam camarelo- nie jest taki lekki, kolezanka ma i mowi ze nigdy w zyciu takiego by drugi raz nie kupila, spacerowka do kitu, barierka za nisko, pasy nie trzymaja tak jak powinny- ogolnie to ciezki wozek i zajmuje duzo miejsca po zlozeniu- to jej slowa

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 1 września 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    expander mondo jest niezly duz dobrych opinii, tutek grander tez niby fajny ale komentarzy negatywnych mase wiec nie wiadomo- powiem wam cos co zauwazylam0 niby im lzejszy to lzejsza rama wozka ktora niestety nie zawsze wytrzymuje i mase bylo komenratzy w tutku granderze ze rama pekla wiec ja wole ciut ciezszy z mocniejsza rama niz niby lekki ktorego rama mialaby peknac:-/

    74di4z17q2rryrdy.png
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 1 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie dla was- bo wazne jest tez wedlug mnie szerokosc siedziska w spacerowce a co widze to wiekszosc wozkow ma w przedziale 30-32 co wydaje sie malo, co wy o tym myslicie przeciez spacerowka to na dluzej mamy i dziecko rosnie zeby potem mu ciasno nie bylo. czekam na opinie w tej sprawie

    74di4z17q2rryrdy.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ