X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w barletto nie odpowiada tylko i wyłącznie kosz na zakupy i dla tego zastanawiam się nad pajero, ale muszę go dotknąć , troszkę poprowadzić
    W sumie czeka nas tylko jedna zima w głębokim, ja kupiłam sobie śpiworek do wóżka, więc jak małą ubiorę w kombinezon to myslę że będzie ok, a mi bardziej zależy na budzie która ładnie osłoni od wiatru - niestety na pomorzu są normą

  • Nessa Koleżanka
    Postów: 37 33

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ten kosz.. nie zmieści się tam dużo rzeczy. A pajero nie ma tych dodatkowych amortyzatorów no i trzeba fotelik osobno kupić.. Dobrze że jest jeszcze trochę czasu na zastanowienie :D

    LENKA :D
    37t0d 2850 gram :)
    34t0d 1934 gram :)
    30t0d 1290 gram :)
    24t0d 694 gram :)
    21t0d 412 gram :)
    f2w39n73ktnzaj3c.png



  • szyszynka Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam nad jedo fyn lub bebetto(luca lub holland) zależy mi na dużej gondoli bo rodzę w zimie a dziecko zapowiada się dość długie...Macie może jakieś doświadczenia z tymi wózkami a może inne są warte polecenia??

    Agness29 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NessaJa znalazłam razem z fotelikiem : Pajero
    http://www.boboraj.pl/wozek-gleboko-spacerowy-fotelik-pajero-11kolorow-adamex-p-11396.html

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nessa wrote:
    Ja dzisiaj go oglądałam. Naprawdę świetny! Lekki, bo 12 kg i bardzo łatwy w obsłudze (wymiana np. fotelika na spacerówkę - bardzo proste). Jest dosyć sporo kolorów do wyboru i cena nie aż taka zła. Z tego co patrzyłam najtaniej wychodzi zamawiając przez ich stronkę internetową. Na razie jeszcze nie zamawiam, dopiero gdzieś w grudniu. A te dodatkowe amortyzatory to świetna sprawa :)

    Więc na razie tylko Adamex Barletta :D

    Binka - kiedy planujesz go kupić? :)
    Też zachwycił nas ten wózek :-)
    W sklepie internetowym Mamut znalazłam go w najniższej cenie

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mulan a nie Mamut ;-)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • stokrotka1987 Przyjaciółka
    Postów: 86 49

    Wysłany: 29 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupilismy taki: http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-verdi-libra-3w1-torba-parasol-i5547005212.html

    307a45c6967abf523d6b51fdd3c10141.png

    36a0d6afdf4cec7408fa225fceed1a4a.png
  • Martyna8888 Znajoma
    Postów: 23 17

    Wysłany: 30 lipca 2015, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie bardzo podoba wizualnie Verdi Sonic, pomijajac fakt ze jest przystepny cenowo
    http://allegro.pl/wozek-dzieciecy-verdi-sonic-3w1-torba-gratisy-i5551710150.html

    Zastanawiam sie tylko jak jest z jego funkcjonalnoscia, do wyboru i zakupu jeszcze sporo czasu (termin na 27 grudnia)

    Czy ktoras z Was miala moze jakas stycznosc z tym modelem? Jak sie moze prowadzic, czy spacerowka daje rade, moze ktoras z Waszych znajomych ma taki i moze polecic lub wrecz nie?

    Nie znam jeszcze plci dzieciatka (moze dowiem sie za 5 dni na wizycie u ginekologa), ale strasznie podobaja mi sie kolorystycznie wzor nr 8 dla chlopca oraz wzory nr 6 i 20 dla dziewczynki.

    Co myslicie? :)

    xnw443r8o36071zr.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 1 sierpnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dla bliźniąt lub dzieci rok po roku polecam Bebetto 42. Dziś oglądałam w sklepie, jest stabilny, ładny, funkcjonalny i co najważniejsze jeden za drugim. Zamówię go na pewno :)

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • anjaniebieska Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod koniec września chciałabym kupić wózek i mam 2 opcje...
    1. Camarelo carmela- podobno lekki, tylko czy aby to że jest lekki nie spowoduje, że się rama złamie np..?
    2. Bebetto Flavio- w wózkach niektórych fimry Bebetto jest cudowna funkcja- mianowicie budka jest rozsuwana i słońce nie razi. Camarelo też ma dużą budkę, ale ta z Flavio, Silvia no dla mnie to jest priorytet...

    Moja przyjaciółka ma Tako Acoustic... no piękny jest ten wóz, ale własnie tej budki rozsuwanej nie ma i muszą pieluszkę wieszać albo taki kawałek materiału ;) no i nie ma skrętnych kół... wydaje mi się że jak dziecko ma 2 lata to już jest ciężkie i ciężko np. wchodzić z nim na krawężniki... no nie wiem... kto mi podpowie???

    c55fcsqvpjqh5h2e.png
    dqprj44jnr1dy8hj.png
    wniduay39sxul8lh.png
  • Dommminika Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 11 sierpnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! :)

    Z zaciekawieniem szukałam w internecie opinii o wózkach aż trafiłam tutaj :)
    z mężem długo przeglądaliśmy różne warianty i producentów. Nasz początkowy wybór padł na wózek w stylu retro, na dużych szprychowych kołach czyli BARTOLINO RETRO 3w1.
    Ale wszystko zmieniło się gdy pojechaliśmy do sklepu i zobaczyłam wózek ADAMEX GALACTIC 2w1:) jest w zupełnie innym stylu niż pierwotnie zakładany przez Nas model, ale zdecydowanie urzeka jego lekkość, zwrotność, łatwość prowadzenia i ogromna gondola (co dla Nas było najważniejsze). Do tego sam wózek jest bardzo ładny, łatwy w utrzymaniu (prawie wszystko odepniemy i wypierzemy w pralce), po złożeniu zajmuje mało miejsca a producent dodaje mnóstwo przydatnych gadżetów (moim zdaniem plusem jest też bardzo ładna torba na akcesoria która w tym przypadku nie przypomina aż tak bardzo typowej torby dołączanej do wózków :) ). W salonie był wystawiony model w kolorystyce której niestety nie znalazłam na stronie internetowej producenta, czyli jasnoszary łączony z szarym pikowanym materiałem :)
    Jedyne co jest ogromnym MINUSEM tego wózka, na który zwrócono Nam uwagę to nosidełko...w cenie którą zapłaciliśmy 1400 zł nie ma nosidełka, ale za dopłatą 200 zł można dokupić to co oferuje producent... ALE nie warto... całe nosidełko to jedna wielka chińszczyzna bez żadnych atestów (poza materiałem), plastik z którego jest wykonane TO COŚ łamie się i wygina przy użyciu naprawę niewielkiej siły... strach włożyć w to dziecko i korzystać dłuższy czas. Dlatego zdecydowaliśmy się zainwestować w bezpieczeństwo i wygodę Naszego Maluszka i do wózka dokupiliśmy nosidełko KIDDY EVOLUTION PRO 2, które będzie też fotelikiem samochodowym nawet do 12 miesiąca życia i ma dodatkową funkcję regulacji pozycji oparcia, dzięki czemu Maluszek poza samochodem może w nosidełku leżeć . Niestety takie nosidełko to spory wydatek bo ok 700 zł, ale coś za coś :)

    860iwn15ujem4c9r.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My ostatecznie zdecydowaliśmy się na wózek Tako Extreme + fotelik Maxi Cosi CabrioFix ;)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) a ja właśnie myślałam nad dwoma wózkami ale zrezygnowałam z jednej opcji i zostałam przy bebetto nico plus 3w1 . Kolezanka mi go poleciła. A Wy mamuśki co o nim myslicie?? miał ktoś styczność z tym wózkiem np w sklepie albo gdzies indziej ?? :)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • anjaniebieska Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij na filmik na YouTube tam pokazują te wózki. Zerknij też na bebetto Silvia on ma właśnie rozsuwana budkę i w gondoli i w spacerówce. Nie chodzi mi o wentylację tylko o przedłużenie żeby słońce nie raziło. Przepraszam, że zapytam czy tylko ja się tak na tą budkę uparłam czy dla kogoś też to jest ciekawa opcja? bo normalnie nie wiem czy jakąś faze mam czy co ;P ;) jak oglądam te filmiki z wózkami to zwracam uwagę praktycznie tylko na ile można rozsunąć budkę... a jak mało to bee ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 22:53

    c55fcsqvpjqh5h2e.png
    dqprj44jnr1dy8hj.png
    wniduay39sxul8lh.png
  • Tusiaa Autorytet
    Postów: 2163 1140

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaniebieska wrote:
    Zerknij na filmik na YouTube tam pokazują te wózki. Zerknij też na bebetto Silvia on ma właśnie rozsuwana budkę i w gondoli i w spacerówce. Nie chodzi mi o wentylację tylko o przedłużenie żeby słońce nie raziło. Przepraszam, że zapytam czy tylko ja się tak na tą budkę uparłam czy dla kogoś też to jest ciekawa opcja? bo normalnie nie wiem czy jakąś faze mam czy co ;P ;) jak oglądam te filmiki z wózkami to zwracam uwagę praktycznie tylko na ile można rozsunąć budkę... a jak mało to bee ;D
    Ta budka to fajny pomysł :) oglądałam te filmiki i mi się wydaje albo jestem ślepa ze w bebetto nico plus też się rozsuwa:) dla mnie ta rozsuwana budka nie jest najważniejsza :) zawsze można założyć parasolke ale różnie to z nimi bywa :) albo przed deszczem folie a jak słońce razi to odwrócić budek o ile dzidzia się zgodzi hehe ,:)

    Kubuś <3
    1usae6yd1m2ge70e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 02:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tako moonlight 3w1 omega, tam jest duża budka jak dla mnie idealna dla zimowych dzieci a zawsze można ją skrócić sobie na YouTube jest filmik można zobaczyć ;-)

  • anjaniebieska Koleżanka
    Postów: 32 21

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajny ten Tako omega, widze że dłuuugo będę siedzieć w sklepie zanim się zdecyduje ;) obejrzałam też camarelo figaro i też mi się podoba, ciekawe jak te materiały w dotyku :):) pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dnia!

    Tusiaa lubi tę wiadomość

    c55fcsqvpjqh5h2e.png
    dqprj44jnr1dy8hj.png
    wniduay39sxul8lh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anjaniebieska wrote:
    Fajny ten Tako omega, widze że dłuuugo będę siedzieć w sklepie zanim się zdecyduje ;) obejrzałam też camarelo figaro i też mi się podoba, ciekawe jak te materiały w dotyku :):) pozdrawiam Was serdecznie i życze miłego dnia!

    Ja do końca byłam za adamex pajero sport albo galactic dopóki nie zobaczyłam i nie dotknęłam tako materiał wydaje się super wszystko można odpiac i prac w pralce mój jest cały czarny czarny stelaż czarna spacerówka, gondola i nosidełko a zielone budy i osłonki na gondole, spacerówke i nosidełko ;-)

  • Dommminika Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Adamex Galactic też jest ogromna budka zarówno w wózku głębokim jak i spacerowce ;) dla Nas też to był jeden z ważniejszych elementów na który zwracaliśmy uwagę :) pytałam nawet w sklepie o parasolkę do tego modelu wózka, to usłyszeliśmy że w Galactic budka jest tak duża że parasolka się nawet nie przyda :)

    860iwn15ujem4c9r.png
  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 14 sierpnia 2015, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel wrote:
    Ja mam tako moonlight 3w1 omega, tam jest duża budka jak dla mnie idealna dla zimowych dzieci a zawsze można ją skrócić sobie na YouTube jest filmik można zobaczyć ;-)

    A my z moim M zamówiliśmy tako moonlight 2w1. Od samego początku jesteśmy zafascynowani tym wózkiem. Oglądaliśmy go setki razy z każdej możliwej strony. Jakość wykonania jest bardzo dobra i posłuży nam na pewno do 2 lat. I w końcu go zamówiliśmy :) będzie za 6 tyg z uwagi na to ze udało nam się zamówić go w sklepie w którym to w tym dniu odbywały się targi Tako i mogliśmy skomponować sobie ramę materiał i mise od gondoli wedle uznania, czyli nikt nie będzie miał wózka w takim zestawie kolorystycznym bo w katalogu takiego nie ma. A to wszystko za 300 zł mnie niż cena rynkowa tego modelu wózka. A fotelik juz dawno temu kupiliśmy Maxi Cosi Cabrio Fix gdyż uważamy ze jest jednym z najbezpieczniejszych fotelików.

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ