X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh, słyszałam podobnie Justa ze szybko się niszczą :(
    W dodatku pompowane koła mają lepszą amortyzację i dziecko nie odczuwa zbytnio wyboistych dróg, w porównaniu do piankowych kół :)
    Ja na 100 % kupie wózek z pompowanymi kołami :)

    justa1234 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupuję z pompowanymi kołami jest lepsza amortyzacja :-)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy kupować babydesign lupo comfort albo husky z nosidełkiem maxi cosi pebble. obejrzeliśmy mnóstwo wózków i oprócz babydesign to tylko bebecar ip-op nam przypasował, ale one kosmicznie drogie są.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adamex Barletta - jak finanse pozwolą :) decyzja w 100%

    Nessa lubi tę wiadomość

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba Bebetto Torino S line - piękny!!! :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adamex pajero :)

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi, jednak zdecydowałam się na babydesign sprint+ z kauczukowymi kołami - jest o wiele bardziej lekki niż wózki z pompowanymi kołami, więc to, że będę musiała go znosić po schodach - przesądziło :) Amortyzacja jakaś tam jest, może nie najlepsza, ale z doświadczenia wiem, że dzieci uwielbiają, jak wózek trochę je buja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 09:05

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dziewczyny ja robię póki co rozeznanie w wózkach. Interesuje mnie póki co Adamex Galactic, bądź Barletta, ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii.
    Początkowo byłam nastawiona na samą gondolę, a spacerówkę mieliśmy osobno kupić, ale zastanawiam się czy nie kupić 2w1 tylko ciekawi mnie jak później ta spacerówka się sprawdza. Wiecie coś?

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie patrze na te wózki i chyba raczej wybiorę coś z tych

    http://www.bexa.eu/L204B_black.html#L204B_1
    http://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-dzieciece-wielofunkcyjne/adamex-pajero-alu-eko-skora-3w1_p_1553.html
    http://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-dzieciece-wielofunkcyjne/adamex-galactic-len-3w1-2015_p_1557.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę o baby design husky ;)

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy wrote:
    ja myślę o baby design husky ;)
    Ja też! :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby design husky- też biorę pod uwagę ale jako 2
    Anja89 Te wózki są tegoroczne ,więc na pewno jeszcze mało opinii. Ja ma żywo oglądalam Barlette. Zakochałam się w niej. Wszystko zależy też co oczekujesz od wózka. Musiałabyś się przejść do sklepu i "pomacać". Ja widziałam w Smyku.
    Dla mnie świetna amortyzacja, wsadzanie na klik, przodem i tyłem, buda dość dobrze wyposażona gondola duza i wygodna, z podnoszonym zagłówkiem. spacerówka jak spacerówka,montowana tylem i przodem. Ja mieszkam na 4p bez windy, ale stelaż będę zostawiać w wózkarni.

  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem zakochana w bugaboo cameleon. Nie byłam co prawda przekonana ale jak się nim przejechałam w sklepie to rzeczywiście robi wrażenie. Lekko się prowadzi, ma chyba największą gondolę na rynku co jest istotne gdy maluch rodzi się na jesieni, zimą no i jest mega lekki. nowy trochę kosztuje ale ja kupiłam na allegro model cameleon 2 (niczym się praktycznie nie różni od 3) w zestawie gondola, spacerówka z akcesoriami typu śpiworek, parasolka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera i nawet z fotelikiem samochodowym maxi cosi. wszystko wygląda jak nowe! za całość zapłaciłam 2300, więc tyle co a nowy wózek przeciętnej jakości a bugaboo to naprawdę merc wśród wózków, ja nie znalazłam negatywnych opinii w necie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 00:37

    Beeblu lubi tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi podobają się dwa - Mutsy Igo i Quinny Mood. Mutsy trochę bardziej praktyczny, ale Quinny lepiej mi się prowadzi i już sama nie wiem :/

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm wrote:
    Dzięki za odpowiedzi, jednak zdecydowałam się na babydesign sprint+ z kauczukowymi kołami - jest o wiele bardziej lekki niż wózki z pompowanymi kołami, więc to, że będę musiała go znosić po schodach - przesądziło :) Amortyzacja jakaś tam jest, może nie najlepsza, ale z doświadczenia wiem, że dzieci uwielbiają, jak wózek trochę je buja ;)
    wszystko zależy od tego, gdzie z wózkiem będziesz chodzić. Jak po asfalcie, to ci nie zrobi różnicy jakoś amortyzacji, ale jeśli również po ścieżkach parkowych, lesie i nierównych drogach, to amortyzacja jest najważniejsza. Nie tylko dlatego, że dziecko się mniej buja, ale dlatego, że po prostu jest lżej wózek prowadzić i nie obijasz się nim aż tak. To był 1 z powodów przez który zdecydowaliśmy się nie brać stokke od brata L. Drugi to taki, że Stokke ma piankowe koła i do dupy się nim jeździ po śniegu (właściwie to nie można). Nie wiem, jak jest przy kołach kauczukowych, ale ja bym się dowiedziała, biorąc pod uwagę twój TP ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka wrote:
    ja jestem zakochana w bugaboo cameleon. Nie byłam co prawda przekonana ale jak się nim przejechałam w sklepie to rzeczywiście robi wrażenie. Lekko się prowadzi, ma chyba największą gondolę na rynku co jest istotne gdy maluch rodzi się na jesieni, zimą no i jest mega lekki. nowy trochę kosztuje ale ja kupiłam na allegro model cameleon 2 (niczym się praktycznie nie różni od 3) w zestawie gondola, spacerówka z akcesoriami typu śpiworek, parasolka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera i nawet z fotelikiem samochodowym maxi cosi. wszystko wygląda jak nowe! za całość zapłaciłam 2300, więc tyle co a nowy wózek przeciętnej jakości a bugaboo to naprawdę merc wśród wózków, ja nie znalazłam negatywnych opinii w necie.

    Ja właśnie dokładnie taki model Bugaboo mam "odziedziczyć" po siostrze z hiszpani i muszę powiedzieć że jak go zobaczyłam w necie to średnio mnie urzekł - taki trochę wózek dla lalek i te maleńkie koła z przodu... Ale wszystkie opinie są rewelacyjne, każda mamuśka zachwala na maksa więc jestem meeega ciekawa jak się będzie prowadził i czy też się w nim zakocham :) Siostra też zachwala.

    p19uvkcbq15t6635.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka tak właśnie zrobię :) Trzeba będzie zrobić maraton po sklepach i sprawdzić modele, które mnie interesują :)
    Ciekawią mnie też Tako Moonlight i City Move oraz Baby Design Husky, więc będzie co oglądać :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co, to Husky jest w Smyku :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wybrałam adamex galactic 3w1 zakochałam się w nim dziadkowie dają pieniążki więc mogłam wybrać ale patrzę teraz na ten baby design husky i po co tu znowu zagladalam :-P jak coś to wybiorę któryś z tych.

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zestawy 3 w 1 odpadły w przedbiegach, więc nawet na takie nie patrzę :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ