X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 11 października 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    To zamiast płacić tyle kasy za bugaboo, który jest goły to nie lepiej kupić Ci baby design husky? 1700 pln nowy, a używany pewnie znacznie mniej, a ma WSZYSTKO? Oo
    Nie kazdemu zalezy na milionie dodatkow do wozka. Kazdy jest inny, warto o tym pamietac :)
    Mnie nie zalezalo. Torbe wolalam kupic sobie sama. Niczego wiecej nie potrzebowala i nie potrzebuje.

    Lisa24 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magkb Autorytet
    Postów: 394 219

    Wysłany: 19 października 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    3800? wow! jak kupowalam w styczniu to bez akcesoriów kosztowal prawie 5000 wiec ladnie spadl :O Bugaboo bardzo dobry wybor. Mam model Bee5.
    Bee to nie ten sam model co Cameleon. Nowego Cameleona mina teraz kupić za 3700 zł, ale np Fox juz Ok 5000 kosztuje.

    o1489vvjvnnzrzny.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 19 października 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magkb wrote:
    Bee to nie ten sam model co Cameleon. Nowego Cameleona mina teraz kupić za 3700 zł, ale np Fox juz Ok 5000 kosztuje.
    Czy ja napisałam ze to ten sam???!!! No błagam.

    Widze na stronie, ze Cameleon powrocil do wyzszej ceny, czyli zaczyna sie od 4400zł. A Fox chyba ma za zadanie zastąpic cameleona.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Lady_E Autorytet
    Postów: 1160 1153

    Wysłany: 20 października 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    A używałaś go kiedyś, czy podoba Ci się wizualnie?

    Moja znajoma go ma i tak na niego narzekała (delikatnie rzecz ujmując), że po 4 miesiącach kupiła inny wózek. Generalnie jest to jeden z wózków gołych - w zestawie nie ma praktycznie nic, nawet torby zakładanej na rączkę (przekonasz się jakie to ważne jak zaczniesz używać wózka), a ta pod wózkiem jest mało pojemna. Gondola jest mega krótka, dziecko 4 miesięczne wypełniało wózek w całości (!). Do tego ten wózek jest niesamowicie niski. Ja jestem niską osobą i stwierdziłam, że wkurzałoby mnie używanie go, a co dopiero jak kobieta ma 170 cm i więcej - totalna udręka. Dodam też, że po ok. 2 miesiącach używania wózek zaczął skrzypieć, po 3 miesiącach było to już na tyle uciążliwe, że dziecko nie było w stanie zasnąć podczas spaceru. Budka otwiera się wyłącznie na 1/2, nie ma żadnej opcji osłony przed słońcem, no chyba że dokupisz do wózka extra parasol. Od razu Ci powiem, że musisz kupić parasol producenta wózka, bo przez charakterystyczną ramę gondoli standardowe parasole nie dają się zamontować, a parasol od producenta do najtańszych nie należy. Wózek świetnie prowadzi się po gładkiej drodze, jednak kiedy natrafisz na wyboje, albo chcesz się udać do lasu czy parku, na naturalną ścieżkę to trzęsie nim jak pralką przy wirowaniu. Amortyzacja to jakaś porażka. Nie ma moskitiery, więc spacery letnią porą w parku wiążą się z odganianiem insektów, a potem wybieraniem śmieci z gondoli (kłaki, liście, etc). Rączka do "łatwiejszego przenoszenia gondoli" jest tak upierdliwa w codziennym użytkowaniu, że szkoda gadać. Po pierwsze zawieszona jest bardzo nisko, więc jeśli myślisz, że przyczepisz do niej zabawki (tak myślała moja znajoma) to zapomnij. Przewijanie malucha w wózku w trakcie spaceru z tą rączką to dramat, musisz ją odpinać za każdym razem, a potem ta wesoło zwisa z wózka, więc chwila nieuwagi i się tym podrapiesz, albo zaciągniesz ubranie.
    Oczywiście że używałam. Tzn siostra miała i bardzo sobie chwaliła. Wszelkie torby, moskitiery itp można dokupic orginalne co za problem :) Jednym się sprawdza innym nie :) Ja nie miałam wątpliwości że chce własnie joolza. Jak komuś się źle prowadzi można dokupić koła terenowe. Ja go prowadziłam w różnych terenach i jakoś świetnie sie prowadził.

    No i fakt koszt 4500zł plus dodatki kolejne 1000zł. Ale stać mnie więc nie mam z tym problemu :)

    A jeśli chodzi o cybexa. Mieliśmy go na uwadze ale przednie koła ma mniejsze niż joolz i to nas nie przekonało. Ogólnie wykonanie cybexa jest super. I stwierdzenie że taki wózek dla celebrytów jest dziwne. Jak kogoś stać czemu ma go nie kupić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 października 2018, 14:24

    iv09df9h3jajy138.png
    04.2013 - Początek starań (5cs z clo :()
    2016-2018 3 IUI, 3 IVF żadnego zarodka
    Czekamy co los przyniesie...
    Los przyniósł nam monionka 18.06 beta 26609 mIU/ml <3
    21.06 - Serduszko pięknie bije <3
    04.02.2019 Jest Blanka <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 20 października 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_E wrote:
    Oczywiście że używałam. Tzn siostra miała i bardzo sobie chwaliła. Wszelkie torby, moskitiery itp można dokupic orginalne co za problem :) Jednym się sprawdza innym nie :) Ja nie miałam wątpliwości że chce własnie joolza. Jak komuś się źle prowadzi można dokupić koła terenowe. Ja go prowadziłam w różnych terenach i jakoś świetnie sie prowadził.

    Problem finansowy, pewnie dla niektórych, np. dla mnie ;) Z drugiej strony, w sumie nawet jakbym miała pieniążki to nie widziałabym sensu w kupowaniu drogiego wózka, w którym nic nie ma, a wszystko trzeba dokupić, za wygórowaną cenę i jeszcze wymieniać koła. Po prostu nie widzę w tym sensu, ale to tylko moja opinia.

    Lady_E wrote:
    No i fakt koszt 4500zł plus dodatki kolejne 1000zł. Ale stać mnie więc nie mam z tym problemu :)

    Myślę, że wyjdzie nawet więcej za te dodatki niż 1000 zł, ale masz rację: jeśli Ci się podoba, próbowałaś, dobrze Ci się prowadzi i Cię stać to dlaczego nie?
    Lady_E wrote:
    A jeśli chodzi o cybexa. Mieliśmy go na uwadze ale przednie koła ma mniejsze niż joolz i to nas nie przekonało. Ogólnie wykonanie cybexa jest super. I stwierdzenie że taki wózek dla celebrytów jest dziwne. Jak kogoś stać czemu ma go nie kupić...

    Akurat z cybexem to podaliśmy go jako przykład drogich wózków, po prostu jest na rynku i tyle. A czemu padło stwierdzenie, że dla celebrytów? Pewnie dlatego, że jest kosmicznie drogi (w tej cenie można auto kupić :P ) i przeciętnego człowieka nie stać na taki zakup. Poza tym, przez złote dodatki bardzo rzuca się w oczy - ja osobiście odbieram go jako taki trochę wózek na pokaz i źle czułabym się paradując po mieście z takim wózkiem, ale po raz kolejny to wyłącznie moja opinia. I dla jasności, nie kwestionuję jego jakości wykonania, aczkolwiek na rynku jest wiele wózków bardzo dobrej jakości, w znacznie niższej cenie i przyjemniejszym, jak dla mnie, designie.

    Lady_E lubi tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja napisałam, że to wózek celebrytów, czyli, że celebryci typu Lewandowscy albo Szczęsny mają taki. Nie ma w tym stwierdzeniu ani nic negatywnego, ani nieprawdziwego. Każdy kupuję taki wózek jaki uważa za stosowny. Ja tylko doradziłam, żeby najlepiej zapytać wśród znajomych. Idealnie byłoby przejść się na spacer z rodzicem i jego dzieckiem. Wtedy samemu zobaczysz co Ci się podoba, a co nie. Samo poprowadzenie wózka w sklepie może być mylące, ponieważ tam mamy idealną podłogę. Lepiej wózek (jeśli jest taka możliwość) sprawdzić w boju ;-)

  • Anka.Ja Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 24 października 2018, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magkb wrote:
    Bee to nie ten sam model co Cameleon. Nowego Cameleona mina teraz kupić za 3700 zł, ale np Fox juz Ok 5000 kosztuje.

    serio, ludzie kupują takie drogie wózki? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie bugaboo cameleon 3 nówka sztuka na stronie producenta bez dodatków kosztuje 3899. W innym sklepie internetowym widziałam za 3700 z przesyłką. Dla mnie to i tak było za dużo, więc kupiłam używany w stanie idealnym, po jednym dziecku, bo zakochałam się w funkcjonalności tego wózka. Design nie podobał mi się, ale porównują (w praktyce) mutsy, joolz day2, baby design husky i bugaboo, ten ostatni wygrywał jak dla mnie. Wózek jest świetny, rama tego wózka ma coś czego nie ma prawie żaden inny wózek - przekręcane pałąk, który przy słonecznej pogodzie jest zbawieniem - nie trzeba ciągnąć wózka tyłem, żeby słońce nie świeciło dziecku w oczy. To jest ważne. Byłam na spacerze z siostrą, ktora ma wózek mutsy z bardzo małą budką i parasolką, która jest beznadziejna. Skręcasz w ulice (zmieniasz kierunek jazdy), promienie słoneczne w oczy i dziecko się budzi. Joolz jest bardzo ładny (mi się podoba jego wygląd), ale budka mała i kosz pod wózkiem tez jak na moje potrzeby za mały. Bugaboo ma tez szereg innych zalet, ale nie będę tu ich wymieniała, bo mam wrażenie że i tak większość osób przychodzi tu „pospierać się jaki to jego wózek jest super”, zamiast dokonać rzetelnego porównania i recenzji.

    malami91, edwarda20, Magda - mbc lubią tę wiadomość

  • Leila90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 25 października 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem tu nowa. W sumie weszłam po porady, ale zauważyłam, że pytacie o wózek, który mam w domku. Hot Mom kupiony na naszej Polskiej stronie czyli u Hot Mom Polska. Najpierw miałam wcześniejszy model w białym kolorze teraz mam ten szary model 360 z obrotową ramą. Pierwszy model urzekł mnie wyglądem, a potem sprawdził się w bujaniu i zasypianiu malucha. Jak wyszedł w lipcu ten nowy model 360 to od razu zamówiłam hahaha Jest BOSKI ;) Kocham go za ten obrót w ramie. Uchylam go na bok, zakupy wrzucam do koszyka na luzie. Ma podwójną amortyzację co jest bardzo odczuwalne i jest to spora różnica pomiędzy modelem wcześniejszym. Ma bardzo dużo dodatków, które ułatwiają mi życie. Myślę, że faktycznie zasługuje na najlepszy wózek roku 2018.Jakby co, to nie chce odsprzedać, bo mój synuś ma dopiero niecałe 2 latka.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 października 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka.Ja wrote:
    serio, ludzie kupują takie drogie wózki? :)
    Są drozsze. Poza tym za jakość się placi ;p

    Magda - mbc, Natka88 lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Anka.Ja Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 26 października 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem cena nie zawsze przekłada się na jakość i przede wszystkim cena nie zawsze ma przełożenie na WYGODĘ i ŁATWOŚĆ prowadzenia wózka

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 października 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka.Ja wrote:
    moim zdaniem cena nie zawsze przekłada się na jakość i przede wszystkim cena nie zawsze ma przełożenie na WYGODĘ i ŁATWOŚĆ prowadzenia wózka
    Nie wiem, nie znam sie. Moge jedynie wypowiedziec sie co do Bugaboo, cena jest adekwatna do jego zajebistosci ;p

    Magda - mbc, Natka88, Snow White lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 października 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Są drozsze. Poza tym za jakość się placi ;p
    cześć Edwarda, nie wiem czy mnie pamiętasz - mam nadzieję, że tak ;)

    Chciałam powiedzieć, że jak szczęśliwie dobrnę do końca to zdecydowanie cybex mios lub boogaboobee5. Jak dla mnie kupowanie wielkich i ciężkich wózków jest totalnie bez sensu.
    Pozdrawiam!! :)

    edwarda20 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 26 października 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    cześć Edwarda, nie wiem czy mnie pamiętasz - mam nadzieję, że tak ;)

    Chciałam powiedzieć, że jak szczęśliwie dobrnę do końca to zdecydowanie cybex mios lub boogaboobee5. Jak dla mnie kupowanie wielkich i ciężkich wózków jest totalnie bez sensu.
    Pozdrawiam!! :)

    Pamietam:) Gratulacje ogromne!! :)

    Mam bugaboo bee 5 z gondolka oczywyscie, cudownie sie nam jezdzilo :) Teraz popylamy w samej spacerowce i jest jeszcze lepiej :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 26 października 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:42

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Dziewczyny !
    Szukam wózka (gondola i spacerówka) który zmieści sie w bagażniku auta jak Toyota Yaris :)
    Poradzicie ? Cena w tym przypadku nie gra roli... byleby weszło :(

  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 6 listopada 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko mysle ze bugaboo cameleon by wszedl, cybex priam, x-lander x citi trz sie dosc kompaktowo sklada...

    Chociaz ja jak musze jechac Corsa bo maz potrzebuje wieksze auto, to przy odrobinie sprytu bez problemu mieszcze w bagazniku mojego adamexa vicco ;)

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Ciasteczko mysle ze bugaboo cameleon by wszedl, cybex priam, x-lander x citi trz sie dosc kompaktowo sklada...

    Chociaz ja jak musze jechac Corsa bo maz potrzebuje wieksze auto, to przy odrobinie sprytu bez problemu mieszcze w bagazniku mojego adamexa vicco ;)
    Ooo Vicco :) a musisz koła ściągać ?? Bo gondola to nie wejdzie do tylu ?
    Bugaboo Bee5 tez wejdzie ?

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 listopada 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko777 wrote:
    Ooo Vicco :) a musisz koła ściągać ?? Bo gondola to nie wejdzie do tylu ?
    Bugaboo Bee5 tez wejdzie ?
    Bugaboo Bee 5 wejdzie na pewno. Wchodzi do Fiata Uno moich rodzicow na luzaku. Jeszcze jest miejsce na wielka torbe podrozna.

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Cccierpliwa Autorytet
    Postów: 22631 11315

    Wysłany: 6 listopada 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko moj vicco wchodzi do opla corsy gondola + stelaz z tym ze kola sciagam, ale zajmuje mi to 30 sekund a kokejna 30 sekund pozniej zalozenie... a mysle ze corsa ma mniejszy bagaznik ;) bee5 jak edwarda pisze tez pewnie wejdzie ;)
    Babyzen ma tez takie kompaktowe wozki i bardzo chwalone...
    Babyzen yoyo mozna nawet do samolotu jako ppdreczny bagaz zabrac ;)

    Ciasteczko777 lubi tę wiadomość

    Vf81p2.pngvqiep2.png

    Instagram
    @invitro.mama

    Rozpakowane mamusie

    https://walkaorodzicielstwo.blogspot.de
    Starania start -> 2013
    [*] 10tc (2015)
    [*]8tc (2018)
    3xIUI :(
    1 ICSI
    ->23.11 punkcja (24-27.11 hiperstymulacja/hospitalizacja)
    ->27.11 transfer 🐣🐣
    ->14dpt beta 1700
    ->21dpt beta 10275
    ->31dpt biją <3 <3
    -> 39dpt bije <3
    -> 18.08.2018 (40+0) córeczka <3

    -> 25.08.2020 termin w klinice leczenia niepłodności
    -> 25.08 start Cyclo Progynova
    -> 14.09 💉
    -> 25.09 Punkcja
    -> 29.09 Transfer 🐣
    -> 14dpt beta 1700
    -> 23dpt <3
    -> 16.06.2021 (39+5) synek <3


    ⬇️ moja lista wyprawkowa ⬇️
    http://walkaorodzicielstwo.blogspot.com/2018/11/lista-wyprawkowa.html?m=1
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ