X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam używany w idealnym stanie na OLX-oczywiście wczesniej trzeba obejrzeć go na zywo,bo wiadomo...I jestem mega zadowolona,bo jest śliczny i funkcjonalny-ten o ktorym pisałam wczesniej;-)
    A ile kasy zaoszczędzone..hoho...Nie ma sensu nowego kupować,skoro ludzie sprzedają w dobrych cenach wózki,które sa Malo lub prawie wcale przechodzone...

    Neyla, karmar, justa1234 lubią tę wiadomość

  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam nad pajero adamex stelaż waży 8 kg ładnie wygląda fajnie się składa ma dużą gondolę koła pąpowane tylko że mała jest dosyć ta torba pod wózkiem... macie jakieś opinię na temat tego wózka?
    http://www.nextbaby.pl/pajero/3206-adamex-pajero-alu-pepitka-547g-dzieciecy-wozek-wielofunkcyjny-2w1-lub-3w1.html#/fotelik_samochodowy-bez_fotelika/parasolka_do_wozka-bez_parasolki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 14:13

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z mężem dzisiaj pożyczyliśmy wózek od mojego brata :) Tako Mohican gondola, spacerówka- super jest, no i jak Kornelia wyrośnie z gondoli, to oddamy go:) a spacerówkę, taką lekką, kupimy na wiosnę pewnie. Jeszcze mamy fotelik samochodowy - ale już z innej firmy, ale ze wszystkimi nakładkami, więc można zamontować do stelażu wózka :) ale cieszę się z takiego rozwiązania - bo wózki drogie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dokladnie jaki ale też TACO oferuje nam kuzynka , w po 20 czerwca dowiem się bo będziemy u nich na urodzinach chrześnicy mojego P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tako sa super :-) Oglądałam je wszystkie i każdy z nich strasznie mi się podobał,aż kupiłam -oczywiście używany i śliczny :-) Ciągle chodzę do pokoiku i wyobrażam sobie,ze jeszcze kilka miesięcy i będzie w nim mały maluszek:-) Moj największy skarb :-)
    Ostatnio widziałam Riko Nano i tez konkretnie wygląda...
    Riko Nano maja bialy stelaż -mój facet nie chcial,bo mówi -jak wózek szpitalny wygląda :D Akurat nasz Tako ma stelaż w kolorze obicia-czarno/fioletowy...Wyglada fantastycznie :-)

  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa09 wrote:
    Neyla, przez internet? Jechałaś obejrzeć wcześniej?

    Przez olx. Zdjęcia babka mi mailem wysyłała - prosiłam o dokładne zdjęcia poszczególnych elementów.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem to nie byl bebetto, choć też ogladalam, byl na 2 miejscu
    Adamex Galactic w nim sie zakochalam :)
    http://www.adamex.pl/galactic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 18:16

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz patrzę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fantastyczny jest!!! Podoba mi się :-) Tez chciałam wózek z białym stelażem...mojemu sie nie podoba biały,wiec odpuściłam :P
    Ten jest świetny!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny wozeczek :) mi sie chyba wszystkie podobaja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem tak, miałam wózek typowo głęboki, spacerowka do niego to porażka, mialam spacerówkę z wkładem dla noworodka, był ok, ale cięzki.
    Teraz patrze na inne rzeczy, tu mi się podobała rozkładana buda, dodatkowa oslonka z pokrowca na nogi, no i te podwójne resorowanie i z kół i ze stelaża. Jest lekki i naprawdę zwrotny

    dddodiii są i z czarnym stelażem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    Już wiem to nie byl bebetto, choć też ogladalam, byl na 2 miejscu
    Adamex Galactic w nim sie zakochalam :)
    http://www.adamex.pl/galactic


    Jest przepiękny!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo...na mnie juz za późno :-) Juz wózek mamy:-) Z fioletowo czarnym stelazem:-) Ale ten z białym jest zajebczy :-)

  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się zastanawiamy nad Tako Moonlight lub Baby Design Lupo Comfort

    Leikram lubi tę wiadomość

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka wózek śliczny też go będę zamawiała :)
    ślicznie się prezentuje i czytałam wiele pozytywnych opinii o tym wózeczku :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek - ja miałam okazje go "po dotykać" naprawdę zachwycil mnie

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja się waham nad kupieniem wózka z piankowymi kołami (Graco Evo). Przydałby mi się bardzo ze względu na lekkość i zwrotność, bo mieszkam w centrum miasta, gdzie są wąskie uliczki, będę musiała sama znosić wózek z 1. piętra kamienicy (gdzie schody są częściowo zakręcone i się zwężają z jednej strony), nie zamierzam nim jeździć po zaśnieżonych i wyboistych drogach (tylko po tych odśnieżonych), mam 155 cm wzrostu (wiec nie mam siły atlety).

    Natomiast moje wątpliwości budzą te koła... jakim uszkodzeniom mogą ewentualnie ulec? Czy nie wbijają się w nie ostre kamyki? Ma ktoś jakieś doświadczenia, jak wyglądają koła piankowe po dłuższym użytkowaniu?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka znalazłam sklep w moim mieście w którym jest ten wózek na pewno przed zakupem pójdę pomacac :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta a widziałyście ten wózek?

    http://www.bexa.eu/L204B_white.html

    Ostatnio strasznie mi sie spodobał,bo znalazłam go w sklepie i solidnie wymacałam :)
    Jest łudząco podobny do riko nano,ktory tez mi sie spodobał ale nie widzialam go nigdzie na zywo.Bexa Line ma dokładnie te same funkcje co riko nano a jest 2-3kg lżejszy jeśli chodzi o stelaż+gondola,ktore ważą tylko 12kg :D
    Ceny sklepowe to 1650zł 3w1 i 1450zł 2w1.

    Co sądzicie o tej karocy??? :P

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm wrote:
    Dziewczyny, a ja się waham nad kupieniem wózka z piankowymi kołami (Graco Evo). Przydałby mi się bardzo ze względu na lekkość i zwrotność, bo mieszkam w centrum miasta, gdzie są wąskie uliczki, będę musiała sama znosić wózek z 1. piętra kamienicy (gdzie schody są częściowo zakręcone i się zwężają z jednej strony), nie zamierzam nim jeździć po zaśnieżonych i wyboistych drogach (tylko po tych odśnieżonych), mam 155 cm wzrostu (wiec nie mam siły atlety).

    Natomiast moje wątpliwości budzą te koła... jakim uszkodzeniom mogą ewentualnie ulec? Czy nie wbijają się w nie ostre kamyki? Ma ktoś jakieś doświadczenia, jak wyglądają koła piankowe po dłuższym użytkowaniu?
    słyszałam że koła szybko się niszczą ,odszczypują się i pękają .

    FreshMm lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ