X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 25 października 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, wypisze moje typy:
    - Bugaboo Cameleon [rewelacyjnie gleboka i duza budka, mozliwosc dokupienia przednich, duzych kolek na gorzyste tereny]
    - Chicco Urban Travel System [wyglada dobrze i sprawnie]
    - Quinny Buzz Xtra [ten czterokolowy]
    - Joolz day [drogi, z mniejsza budka, ale chodzi jak poezja]

    Przed kupnem wozka, polecam namacalny kontakt.
    I jesli kogos interesuja wozki z wyzszej polki cenowej to polecam tez poszukac na allegro/olx, bo czasem sa swietne okazje i mozna trafic wozeczek jak marzenie :)

    ojejku lubi tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 23 czerwca 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy anex sport wave i jest super. Robiony w Polsce, serwis na miejscu a kolory są bajeczne, nigdzie indziej nie widziałam. Mamy 2w1 gondolka+spacerówka. Fotelik cybex aton. Ma skrętne koła, pompowane, rączkę się reguluje i wszystko łatwo "chodzi". Umiałam poskładać od razu a pierwsze dziecko=pierwszy wózek. Mojego koloru na ulicy nie widziałam ale sporo innych, rudego najwięcej jeździ, więc ludzie raczej zadowoleni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2017, 07:59

    dqpri09k6uedld97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny proszę o pomoc. Wybieram się na poszukiwanie wózka i nie wiem na co powinnam zwrócić uwagę. Czy lepiej kupić wózek nowy czy używany? Jakie wózki polecacie i dlaczego?

  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 4 lipca 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    po pierwsze:
    1. wielkość gondoli, kiedy rodzisz?jeśli jesienią, czy zimą, sprawdź, czy zmieści się śpiworek, czy koc oprócz dziecka.
    2. gdzie mieszkasz, po jakiej drodze będziesz jeździła
    3.gdzie będziesz przechowywać wózek
    4.czy często będziecie podróżować samochodem, czy mieści się do bagażnika.
    Jak już dotrzesz do sklepu oglądaj dokładnie, zapisz pytania na kartce, niech Ci pokażą jak się składa, czy jest lekki, wypytaj jak konserwować, czy można prać, itp.
    Co do polecanych ...patrz wyżej;-)

    dqpri09k6uedld97.png
  • me0wn Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 lipca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz mam wózek do adamexu. Bardzo fajna firma, duży mieli wybór wózeczków jak szukałam, ja akurat zdecydowałam się na model vicco 3w1. Muszę przyznać, że bardzo dobrze prowadzi się wózek jest lekki i zwinny, ma świetne amortyzatory, syn usypia mi w try miga. No i nie będę musiała za jakiś czas zastanawiać się nad nowym wózkiem bo Staś z niego wyrośnie, a jedynie wymienie sobie wkład z gondoli na spacerówkę.

  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 14 lipca 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    me0wn wrote:
    Ja teraz mam wózek do adamexu. Bardzo fajna firma, duży mieli wybór wózeczków jak szukałam, ja akurat zdecydowałam się na model vicco 3w1. Muszę przyznać, że bardzo dobrze prowadzi się wózek jest lekki i zwinny, ma świetne amortyzatory, syn usypia mi w try miga. No i nie będę musiała za jakiś czas zastanawiać się nad nowym wózkiem bo Staś z niego wyrośnie, a jedynie wymienie sobie wkład z gondoli na spacerówkę.
    Anie bałaś się, że fotelik mało bezpieczny? W tych 3 w1 zestawach foteliki są zwykle gorsze, podobno lepiej kupić 2w1 i fotelik dobry.

    dqpri09k6uedld97.png
  • sylani Koleżanka
    Postów: 69 4

    Wysłany: 17 lipca 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który wózek lepszy ? Joolz Day czy Bugaboo Cameleon ?
    Planuję kupić używany, tak więc cena nie ma zbytnio znaczenia :)
    np. https://www.olx.pl/oferta/bugaboo-cameleon-2-denim-wozek-2w1-gondola-spacerowka-CID88-IDg0IiN.html#1ee8dd4949
    czy może: https://www.olx.pl/oferta/wozek-2w1-joolz-day-studio-CID88-IDn5sWk.html#4635955588

    m3sx9jcgj726xfjv.png
  • magda_lena86 Ekspertka
    Postów: 201 86

    Wysłany: 19 lipca 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odradzam anex sport. To jakiś dramat. Mam gondole ze spacerówką. Gondole ciężko się wypina ze stelaża, rozkładanie budy to koszmar, żeby wcisnąć przyciski trzeba gigantycZnej ilości siły. Buda jest tak gruba że w mojej ocenie nie nadaje się na lato. Jeździłam ze złożoną buda i stawiałam parasolke. Mój syn nie chce w niej jeździć bo dźwiga się do siadania a do spacerówki nie możemy go przesadzić bo się w niej topi, pasy po regulacji chyba nadają się dopiero dla rocznego dziecka (syn ma obecnie 72 cm) . Siedzisko spacerowe się nie składa więc zajmuje dużo miejsca w bagażniku. Torba dołączona do wózka to badziewie.... często się rozpina i jest problem z przeniesieniem jej na ramieniu bo potrafi się obrócić o 360 stopni.

    gy02c45.png

    [*] grudzień 2017
  • madzi2506 Autorytet
    Postów: 630 240

    Wysłany: 21 lipca 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja posiadam Bebetto Murano. Mały urodził się w styczniu i szukałam wózka z dużą gondolą. Chciałam żeby mały poleżał w nim do końca wakacji. Cały czas jeździmy jeszcze w gondoli, w której można podnieść oparcie (synek już lubi się rozglądać a sam nie siedzi i na spacerówkę jeszcze jest za mały). Wózek się ładnie prowadzi, ma również fajną przedłużaną budkę. Także na chwilę obecną jestem bardzo zadowolona.

    r7xztyt.png

    Aniołek [*] 10tc - 01.2016
    Synek ❤ - 01.2017
    Maj 2018 c. bezzarodkowa
    Niedoczynność tarczycy i lekka IO
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dylemat dziewczyny, waham się pomiędzy adamexem vicco, espiro next Manhattan, bebetto murano. Widzialam że sie wypowiadalyscie pozytywnie o dwoch z nich. Mozecie powiedzieć jak z wypinaniem gondoli? Trzeba z dwóch stron na raz? Wygodnie sie wypina? Kręgosłup nie pęka? (mam problem z krzyżem i boje się wypinania i podnoszenia gondoli oburacz ze mi strzeli kręgosłup)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2017, 11:30

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 22 lipca 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lub jeśli jest gdzies wątek o tych wózkach to czy mozecie wskazać url bo wyszukiwarka jest do bani :-\

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Mamatobe♥ Autorytet
    Postów: 289 124

    Wysłany: 24 lipca 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ! Ja mam takie małe pytanie, z racji tego że na wszytskich forach lub grupach na fb jak jest temat o wózek, to nikt nie bierze pod uwagę firmy Roan :)
    Szczerze bardzo mi się podoba ten wózek, niestety mało opini o nim. Wszedzie Anexy, Bebetto czy Adamex. Słyszeliście o tych wózkach firmy Roan ?
    Ja osobiście się chyba skusze, skradł moje serce <3 Roan Bass Soft <3

    Patryk <3
    zyniqif.png
    Ciąża -> Jedyny przyrost wagi, który cieszy kobiety <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może coś powiedzieć na temat wózna Bebetto Holland? Nasza Dzidzia urodzi się pod koniec stycznia, gondola chyba będzie wystarczająco duża (79cm). Wózek spełnia nasze oczekiwania, zastanawiam się jeszcze nad Baby Design Lupo Comfort - ten wózek w wielu rankingach ma wysokie pozycje...

    Będę wdzięczna za wszelkie opinie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie też prowadzę research wózkowy.
    Wybór jest ogromny i staram się zawęzić opcje zanim pódę do sklepów fizycznie 'macać'
    Mutsy Igo, Quinny Moodd - estetycznie moi faworyci jeśli chodzi o funkcjonalność w obu dostrzegam za i przeciw :)
    Ostatnio wyszperałam wózek czeskiego producenta G-mini. Nie mogę jednak w całych internetach znaleźć opinii na jego temat a to jedyny wózek jaki widziałam który ma opcję złożenia gondoli w spacerówkę (!) a co za tym idzie po 6mc nie będę musiała uporczywię szukać kąta w moim małym mieszkanku żeby upchnąć gdzieś gondole.

    https://www.youtube.com/watch?v=AtNzEoEh6fs - to jest filmik który obrazuje całą transformację :)

    Czy jest ktoś kto się z tym zetknął/używał?
    będę wdzięczna za pomoc :)

  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 6 sierpnia 2017, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamatobe♥ wrote:
    Hej Dziewczyny ! Ja mam takie małe pytanie, z racji tego że na wszytskich forach lub grupach na fb jak jest temat o wózek, to nikt nie bierze pod uwagę firmy Roan :)
    Szczerze bardzo mi się podoba ten wózek, niestety mało opini o nim. Wszedzie Anexy, Bebetto czy Adamex. Słyszeliście o tych wózkach firmy Roan ?
    Ja osobiście się chyba skusze, skradł moje serce <3 Roan Bass Soft <3

    Hej. Ja własnie wczoraj zamówiłam bass softa. Na FB jest grupa ( https://www.facebook.com/groups/110056542961851/ ) ,tam można podpytać dzewczyny co i jak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2017, 06:57

    Mamatobe♥ lubi tę wiadomość

    <3Wbwmp2.png <3
  • Mamatobe♥ Autorytet
    Postów: 289 124

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agii81 wrote:
    Hej. Ja własnie wczoraj zamówiłam bass softa. Na FB jest grupa ( https://www.facebook.com/groups/110056542961851/ ) ,tam można podpytać dzewczyny co i jak :)
    Jejku ! Dzięki wielkie szukałam wszędzie jakiejś grupy i nie mogłam znaleźć, już zapisana :D Jeszcze raz dzięki wielkie :)

    agii81 lubi tę wiadomość

    Patryk <3
    zyniqif.png
    Ciąża -> Jedyny przyrost wagi, który cieszy kobiety <3
  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 10 sierpnia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamatobe♥ wrote:
    Jejku ! Dzięki wielkie szukałam wszędzie jakiejś grupy i nie mogłam znaleźć, już zapisana :D Jeszcze raz dzięki wielkie :)

    Nie ma za co :D , ja też szukałam i znaleźć nie mogłam,a mój mąż usiadł i od razu znalazł :)

    Mamatobe♥ lubi tę wiadomość

    <3Wbwmp2.png <3
  • hannula Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belly_boom_boom wrote:
    Ja obecnie też prowadzę research wózkowy.
    Wybór jest ogromny i staram się zawęzić opcje zanim pódę do sklepów fizycznie 'macać'
    Mutsy Igo, Quinny Moodd - estetycznie moi faworyci jeśli chodzi o funkcjonalność w obu dostrzegam za i przeciw :)
    Ostatnio wyszperałam wózek czeskiego producenta G-mini. Nie mogę jednak w całych internetach znaleźć opinii na jego temat a to jedyny wózek jaki widziałam który ma opcję złożenia gondoli w spacerówkę (!) a co za tym idzie po 6mc nie będę musiała uporczywię szukać kąta w moim małym mieszkanku żeby upchnąć gdzieś gondole.

    https://www.youtube.com/watch?v=AtNzEoEh6fs - to jest filmik który obrazuje całą transformację :)

    Czy jest ktoś kto się z tym zetknął/używał?
    będę wdzięczna za pomoc :)


    Jest jeszcze wózek co składa się gondola w spacerówkę chicco urban i więcej znajdziesz na necie o nim ...

    Ja też zastanawiałam się nad takim rozwiązaniem i według mnie chicco wygrał nad g-mini ...

  • Monic88 Autorytet
    Postów: 401 255

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, a co myślicie o trochę tańszych wózkach? Na różnych stronach widzę wózki za ok 1300-1500zł ale z firm, o których nie znam, niby wszytko to samo, aluminiowe stelaże, dobre materiały, pompowane skrętne koła, są lekkie...W sumie opisy nic się nie różnią od tych droższych firm, gdzie może być haczyk? Bo szczerze mówiąc uparłam się na nowy wózek, a chcę na niego przeznaczyć max 1500zł bo chcę osobno kupić fotelik do samochodu.

    km5sp07weqrpj7bl.png
  • Alassea Ekspertka
    Postów: 188 150

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy słyszałyście coś o wózkach Coletto? Poszliśmy do sklepu po Bebetto Tito, a bardziej spodobał się nam Coletto Florino... W internecie praktycznie nie ma opinii.

    Synek 16.12.2017 💙
    Córeczka 26.12.2019 ❤️
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ