X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Jaki w dotyku jest brzuszek ciazowy?
Odpowiedz

Jaki w dotyku jest brzuszek ciazowy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2017, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w tytule- jaki powinien byc brzuszek miekki czy raczej napiety, twardawy i sprezysty?

  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba zależy od tego jaką się miało figurę. Ja miałam płaski brzuszek i teraz w 17 tygodniu mam raczej napięty brzuch.

    malgorzatka199 lubi tę wiadomość

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez mam raczej napiety i czasem mnie to troszke stresuje. Przed ciaza nie bylam chuderlakiem, ale brzuch mialam plaski raczej.

  • megi.waw Koleżanka
    Postów: 83 19

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey.
    Ja mam teraz napięty ( przy wzdęciach ) a ogólnie sprężysty. Jestem z natury wysokim chuderlakiem, bez brzucha ;) Brzuszek od ok 2 tyg ładnie już się uwypuklił .a to dopiero końcówka 14 tyg.

    atdchdgecpqvyb8k.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ