X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Infekcje pochwy
Odpowiedz

Infekcje pochwy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewela28 Debiutantka
    Postów: 12 12

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znacie jakiś sposób na pozbycie się nawracających infekcji pochwy? Co stosujecie?

  • Paragonik_93 Przyjaciółka
    Postów: 118 32

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarka mi kiedyś poleciła feminella vagi c. Można stosować w ciaży. Jak mi się coś dzieje to na noc wkładam tabletkę (dopochwowo) i lactovaginal od czasu do czasu. Narazie jest w porządku, ale przed ciążą dosyć często mi się zdarzały infekcje. Biorę tez codziennie profemin intima jedną tabletkę. NIe wiem jak u innych, ale na mnie np nie działa lacibios femina.

    Może jeszcze ktoś coś poleci sama się chętnie dowiem co jest pomocne:)

    Ewela28 lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi hexatiabl jakoś tak się nazywa, drogi lek bo 7 kapsułek czy 10 ponad 40 zł. Jest skuteczny i zabija wszystkie bakterie, grzybicę itp.

    Ewela28 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja stosuję profilaktycznie co jakiś czas Lactovaginal i ew doustne probiotyki typu Lacibios femina. Poza tym tylko bawełniana bielizna, którą po praniu zawsze dodatkowo płuczę. Kupiłam też sobie żel do higieny intymnej Pregna dla kobiet w ciąży i jestem z niego zadowlona.

    Ewela28 lubi tę wiadomość

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
  • Spokojna Debiutantka
    Postów: 10 9

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam za sobą tą okropna infekcję.
    Po zastosowaniu Lactovaginal i maści Clotrimazolum przeszlo w ekspresowym tempie.
    Koszt Lactovaginal to 29 zł a Clotrimazolum zaledwie 3,50 zł.

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clotrimazol pomógł i mi :) Polecam, tanio i sprawnie.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wydzieline koloru zoltego. Ostatnio lekarz zwrocil na to uwage i pytal czy mnie cis piecze lub swedzi, ale nie mam takich objawow wiec nie ciagnal tematu. Jednak dzis mam wuecej wydzieliny i wlasnie ten kolor mnie niepokoi. Ide do lekarza za 2tyg wiec wie dopytam czy to moze byc cos groznego, ale przed ciaza tez mialam czesto zolte uplawy wiec moze taki moj urok

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ