X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Infekcje pęcherza - sok z żurawiny.
Odpowiedz

Infekcje pęcherza - sok z żurawiny.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w swojej wyczekanej pierwszej ciąży prawie 15 tc😁. Od wczoraj męczy mnie lekkie zapalenie pęcherza (wiem że niestety jest to częste u kobietek ciąży) mąż kupił mi w aptece sok 100% z żurawiny ale nie wiem i nie mogę znaleźć w necie czy pić go rozcienczony czy prosto z butelki.
    Dziekuje.

    a7031f9a93.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri ja piłam prosto z butelki.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Renfri Koleżanka
    Postów: 35 7

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, tak też będę robić!

    a7031f9a93.png
  • Inesja Przyjaciółka
    Postów: 143 34

    Wysłany: 1 lipca 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leżałam w szpitalu na nerki, kazali mi wtedy pić prosto z butelki

    f2wl20mmurgifll8.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 lipca 2019, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renfri wrote:
    Witam, jestem w swojej wyczekanej pierwszej ciąży prawie 15 tc😁. Od wczoraj męczy mnie lekkie zapalenie pęcherza (wiem że niestety jest to częste u kobietek ciąży) mąż kupił mi w aptece sok 100% z żurawiny ale nie wiem i nie mogę znaleźć w necie czy pić go rozcienczony czy prosto z butelki.
    Dziekuje.

    Nie rozcieńczać.

    Popijać małymi łykami w ciągu dnia, co 1-2h - po każdym siknięciu, nawet jakbyś miała co godzinkę iść na kibelek, żeby uronić 1 kroplę to pilnuj, żeby chodzić na siusiu regularnie, a potem łyk soku. Natomiast na noc, po kąpieli i wysiusianiu się, najlepiej już w łóżku, walnąć sobie na raz całą szklankę (250 ml) soku nierozcieńczonego i wytrzymać bez siusiania jak najdłużej (najlepiej do rana - tak wiem, że ciężko ;) ).

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • miszak Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sok z żurawiny pomaga, ale wszystko zależy od rodzaju i siły infekcji. Czasami trzeba działać bardziej radykalnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2020, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam tabletki żuravit i witaminę C. Dodatkowo niektórzy lubią jeść suszoną żurawinę ale to nie mój gust

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 25 września 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem po zapaleniu pęcherza, ale u mnie od razu wszedł antybiotyk- amotaks, bo wyniki z moczu miałam beznadziejne. Teraz jest już ok.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ