X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Imiona dla dzieci
Odpowiedz

Imiona dla dzieci

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga ja dopiero w 20 tygodniu dowiedziałam się co będzie ;-)

  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis potwierdzilo sie, ze bedzie dziewczynka - Wanda:) pasuje bardzo do nazwiska i do nas jako pary.
    Takie imie dla dziecka sobie wymyslilam x lat temu, maz poczatkowo nie byl przekonany, a teraz sobie nie wyobraza innego.
    Sama mam na imie Hania (w psim pozdrowieniu hau hau dla psa Poklosi;)) i jako dziecko czy nawet teraz nie znalam/ nie znam zadnej kobiety o tym imieniu, mowie o rowiesnicach, bo ostatnio czytalam, ze w 2014 r.w Warszawie bylo to 3cie imie dla dziewczynki pod wzgledem popularnosci czyli bsrdzo popularne:)
    Ja tez wole bardziej tradycyjne imiona, drazni mnie imie Oliwia i Maja (nie wiem czemu) no i jeszcze kilka innych.

    Dla chlopca typow nie mielismy, mi sie podoba Stefan (Stefek, Stefcio), Michal, Wojciech i jeszcxe kilka sie znajdzie.

    mi_lena lubi tę wiadomość

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • MW26 Autorytet
    Postów: 537 355

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po usg połówkowym wyszło , że będzie dziewczynka i będzie Zosia. Dla chłopca mieliśmy wybrane Tymon. Starsze córki to Róża i Kaja.

    justa1234 lubi tę wiadomość

    n59yvcqgpqmxp37y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MW26 wrote:
    U mnie po usg połówkowym wyszło , że będzie dziewczynka i będzie Zosia. Dla chłopca mieliśmy wybrane Tymon. Starsze córki to Róża i Kaja.

    Czyli też masz 3 córke:)
    Ja mam w domu Natalie i Weronikę, a teraz będzie Dagmara. Myślałam że będzie chłopak, wtedy miał być Filip
    I widzę że jesteś z Trójmiasta i tylko rok młodsza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 09:05

    Reggina lubi tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MW26 wrote:
    U mnie po usg połówkowym wyszło , że będzie dziewczynka i będzie Zosia. Dla chłopca mieliśmy wybrane Tymon. Starsze córki to Róża i Kaja.
    U mnie też będzie Zosia :-D

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haen, Wanda cudne!!! Ale moja teściowa absolutnie się nie zgadza :/

    haen, Caribbean lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a mi się śniło że kupowałam różowe ubranka :D Obsesja :) na 11 lipca jestem umówiona na usg 3d

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Haen, Wanda cudne!!! Ale moja teściowa absolutnie się nie zgadza :/

    Mojej tez chyba srednio sie spodobalo, ale w d...e to mam:D
    Niby nic nie powiedziala, ale jej grymas wyrazil wiecej niz slowa:D a po chwili dodala, ze miala kolezanke Wande, ktorej nie lubila i cos zaczela opowiadac = jak przykwasic, ale z klasa.

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się Wanda kojarzy z moja panią z przedszkola, która tak miała na imię, miała długie pazury i wbijala je w dzieci jak któreś było niegrzeczne:-P. Poza tym fajna kobieta do tej pory pamięta jak na ulicy się mijamy. Innej Wandy nie znam.
    Każde a na pewno większość imion z kimś nam się kojarzy :-)

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku przeczuwałam chłopca ;) W sumie w 14tygodniu gin nie chciał jeszcze mówić płci, ale później jak na spokojnie w domu obejrzałam fotkę to wydaje mi się że był widoczny siusiak już ;) W 20 tygodniu gin potwierdził synka. Najlepsze było to, że jak wchodziłam do sklepu z ciuszkami to zwracałam tylko uwagę na ubrania dla chłopców :P

    Nam się podoba Jan i Antoni. Znajomi mają 3 mies.Jasia, więc chyba to imię odpadnie.. sama już nie wiem czy patrzeć na nich czy nie ;) Jak myślicie? Dodam, że niezbyt często się spotykamy.
    Na ta chwilę jesteśmy za Antkiem :)

    atdc6iyehd9qphks.png
  • haen Autorytet
    Postów: 2003 1602

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antkow jest duzo, to tez kwestia czy Wam to wisi i powiewa czy przeszkadza...
    Co do znajomych to trudno powiedziec, nie mielismy takiego problemu, wiec pod tym katem nie musielismy tego analizowac;)

    3i49j48aw0dpg1bk.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbelek wrote:
    Ja od początku przeczuwałam chłopca ;) W sumie w 14tygodniu gin nie chciał jeszcze mówić płci, ale później jak na spokojnie w domu obejrzałam fotkę to wydaje mi się że był widoczny siusiak już ;) W 20 tygodniu gin potwierdził synka. Najlepsze było to, że jak wchodziłam do sklepu z ciuszkami to zwracałam tylko uwagę na ubrania dla chłopców :P

    Nam się podoba Jan i Antoni. Znajomi mają 3 mies.Jasia, więc chyba to imię odpadnie.. sama już nie wiem czy patrzeć na nich czy nie ;) Jak myślicie? Dodam, że niezbyt często się spotykamy.
    Na ta chwilę jesteśmy za Antkiem :)
    Moja kolezanaka też ma syna Jana i ja powiedizalam sobie ze jak u nas będzie synus to też Jan :-D ja nie zwraca uwagi na takie właśnie rzeczy ze jak ktoś ma to ja nie mogę mieć lub dać ;-)

    Bąbelek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas beda dwie dziewczynki Helenka i Selenka :)

    Pokahontaz, justa1234, alicja_, Kourtney, Blair lubią tę wiadomość

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)

    Ja kocham piękne polskie imiona - Staś, Jaś, Franek, Antek, Wojtek, Szymon , niestety mężowi żadne z nich, on chce Józka - jakoś nie mogę się przekonać. Ciągle jednak nie ma tego najodpowiedniejszego, którego byłabym pewna.

    co do dziewczyn, to Helena piękne imię, Zosia, Basia.

    Nie lubię zapożyczonych obcojęzycznych, lub polskich udziwnionych na siłę oryginalnych.

    Flakonik - nie chcę niczego narzucać, ale nadawanie imion podobnie brzmiących jest niepraktycne - dziewczyny nie będą wiedziały którą wołacie, no i Selenę ciężko zdrobnić :) no ale Helenka to mój faworyt :)

    justa1234, mi_lena lubią tę wiadomość

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Pola - wybraliśmy już bardzo dawno i nie wyobrażam sobie inaczej - chociaż to imię robi się coraz bardziej popularne. Na razie mamy "chyba" Pole :P Jeżeli okaże się ze jednak chłopiec będzie Piotruś - żeby było śmieszniej po tatusiu - Piotr Junior :D

  • papi_88 Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż od dawna planował Stasia (imię po dziadku)- nie było jeszcze tak popularne. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli synka i też nie wyobrażam sobie dać mu inaczej na imię jak Staś <3

    justa1234 lubi tę wiadomość

    m3sxskjopzekoiog.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Zosia podobało się do momentu jak co 3 nie miała Zosi więc moja pierwsza córka ma na imię Zoja. Teraz bedzie Anielka albo... No właśnie... Tymon, Leon, Franek, Olaf, Kacper, Antek - wszystko fajnie tylko w rodzinie takie imiona są. Staś ładnie tylko ja mieszkam teraz na wsi i bedą wołaś "Stasiek" a to krzywda dla dziecka. Trzeba pamiętać o dziecku żeby jemu krzywdy ńie zrobić imieniem. Macie super pomysły i zazdroszczę Wam tego bo ja chyba będę mieć chłopca a imienia brak...

  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Zojeczka, wszystko kwestia gustu.. na wsiach często dają imiona serialowe - typu Dżesika, i potem obciach jak takie dziecko wyjedzie do miasta do szkoły.. choć tak naprawdę miejsce nie ma znaczenia bo i w mieście się spotyka różne Dżejsony..
    Staś to imię piękne, po latach doceni, a jeśli będą się śmiać t o po prostu będziesz miała okazję uczyć dziecka poczucia wartości. Śmiać się mogą z różnych rzeczy - piegów, okularów - a na to przecież wpływu nie mamy.

    justa1234 lubi tę wiadomość

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mary84 wrote:
    hej dziewczyny :)

    Ja kocham piękne polskie imiona - Staś, Jaś, Franek, Antek, Wojtek, Szymon , niestety mężowi żadne z nich, on chce Józka - jakoś nie mogę się przekonać. Ciągle jednak nie ma tego najodpowiedniejszego, którego byłabym pewna.

    co do dziewczyn, to Helena piękne imię, Zosia, Basia.

    Nie lubię zapożyczonych obcojęzycznych, lub polskich udziwnionych na siłę oryginalnych.

    Flakonik - nie chcę niczego narzucać, ale nadawanie imion podobnie brzmiących jest niepraktycne - dziewczyny nie będą wiedziały którą wołacie, no i Selenę ciężko zdrobnić :) no ale Helenka to mój faworyt :)
    też się zgadzam z tobą że Polskie imiona są piękne :-) nie lubię wymyślonych typu Nikola,Brayan itd

    haen, mi_lena lubią tę wiadomość

  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mary84 wrote:
    hej Zojeczka, wszystko kwestia gustu.. na wsiach często dają imiona serialowe - typu Dżesika, i potem obciach jak takie dziecko wyjedzie do miasta do szkoły.. choć tak naprawdę miejsce nie ma znaczenia bo i w mieście się spotyka różne Dżejsony..
    Staś to imię piękne, po latach doceni, a jeśli będą się śmiać t o po prostu będziesz miała okazję uczyć dziecka poczucia wartości. Śmiać się mogą z różnych rzeczy - piegów, okularów - a na to przecież wpływu nie mamy.
    Ja mieszkam w mieście a śmiali się w szokle z moich piegów i że okularnica jestem,ale ja miałam ich w nosie bo mama mi zawsze powtarzała że piegi dodają urody :-)
    A Staś to piękne imię :-) podoba mi się też Ryś i Jaś :-)
    A powiem szczerze Flakonik że Selenka i Helenka to piękne imiona :-)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ