X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II trymestr-nosicie już ciazowe ciuchy?
Odpowiedz

II trymestr-nosicie już ciazowe ciuchy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuję ten sam rozmiar. Popełniłam błąd i przez Allegro kupiłam jeansy rozmiar większe niż normalnie, czyli M, zsuwają mi się :/

    Cukierniczka lubi tę wiadomość

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • MamaIgi Ekspertka
    Postów: 171 179

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja póki co chodzę jeszcze w swoich ubraniach, ocywiscie nie ma szans na dopięcie spodni, ale mam tez kilka par fajnych leginsow z calzedonii, więc teraz je przeprosiłam :), bluzki noszę te same, co przed ciązą, staniki jedynie dwa większe kupiłam, czekam az się zrobi cieplej, mam nadzieję, że już w maju będę mogla powoli wkladac sukienki:) i tak oby do konca sierpnia, pozniej poród, powrót do formy i zimowanko :P

    svchqqmzofzw4a0r.png
    Córka Igusia 13.03.2014 - 4 latka
  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 876 257

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 12:09

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Agentka85 Debiutantka
    Postów: 13 21

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ratuję się sukienkami bo brzuszek już dość pokaźny :) obecnie 18 tc

    Agentka85
  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 23 maja 2018, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do obiadu mogę chodzić w jeansach, po obiedzie do wieczora leginsy. I tak mam od tygodnia. Strasznie mnie wzdyma.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 24 maja 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam sukienki Mohito <3. Szukałam czegoś na wesele i większość jest tak rozciągliwa, że wciąż wbijam się w swój rozmiar sprzed ciąży (xs) a to już 27tc :)

    Gosiaczek1509 lubi tę wiadomość

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • Avanza Koleżanka
    Postów: 31 8

    Wysłany: 29 maja 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od 13 tyg zamieniłam moje jeansy na takie spodnie z gumką w pasie. Nie są to typowo ciążowe, raczej taka sportowa elegancja. Pasują do pracy do szpilek jak i trampek po południu.

    Bluzki noszę zwykłe.
    Kupiłam też kilka sukienek takich bardziej luźnych, będę mogła je nosić po ciąży


    Czuję potrzebę kupna rajstop i majtek ciążowych. Czy możecie jakieś polecić??

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ