X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II trymestr-nosicie już ciazowe ciuchy?
Odpowiedz

II trymestr-nosicie już ciazowe ciuchy?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 3 stycznia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Obecnie leci mi 14sty tydzien i strasznie "wywala" mi brzuszek, zwlaszcza pod wieczor. Cisna i uwieraja mnie moje najwygodniejsze dotąd jegginsy (super nosilo sie je przy PMSowych wzdeciach), ba! Cisna mnie nawet domowe dresy z szeroka gumka. Luzne sukienki-niby ok ale wpijaja mi sie rajstopy. Kiedy wy zaczelyscie nosic typowo ciazowe ciuchy? A moze radzicie sobie bez nich?
    Dodam, ze nie mam ochoty na zadne "specjalne" zakupy, liczylam raczej ze jak najdluzej bede nosic zwykle ubrania... no i moj brzuch nie jest taki typowo ciazowy tylko mega wydety :)

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od początku ciąży męczyły straszne wzdęcia. Więc często nosiłam dresy a spodnie zakładałam tylko na wyjścia do znajomych ale guzik musiałam i tak odpiac . Ba gwiazdkę kupiłam pierwsze jeansy ciążowe i je uwielbiam! Nic mnie nie uciska i czuje się komfortowo . Obecnie jestem w 17 tyg .

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 16 tc kupilam 2 pary ciazowych dzinsow. A potem tylko kurtke zimową. Wszystko inne jest dobre (nie mam duzego brzucha). Nie mecz sie tylko kup leginsy ciazowe, rajstopy czy dzinsy. Polecam HM szczegolnie teraz jak sa wyprzedaze.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam nosic dosc wczesnie ( kolo 4 miesiaca) , bo zapiecia i sciagacze doprawadzly mnie do szału.
    Tak jak pisze Edwarda - bez sensu sie meczyc, roznice czuc od razu i tez polecam hm.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • julkap Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 14 tygodniu i ostatnio kupilam sobie rajstopy ciążowe w HM,są super polecam :) poza tym chodze w luźnych dresiakach bo jeansy juz niestety uwierają..:)

    - hashimoto, niedoczynność tarczycy -

    staramy się :)
  • Haana Autorytet
    Postów: 696 401

    Wysłany: 4 stycznia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spodnie ciążowe kupiłam na początku 19 tygodnia w h&m. Wzięłam rozmiar, który nosiłam przed ciążą. One rosną równo z brzuszkiem, więc polecam. Nieco wcześniej zamówiłam leginsy ciążowe z allegro. Polecam też z h&m bluzki dla kobiet w ciąży, w pasie są marszczenia. Z racji, że jest zima musiałam kupić też nową kurtkę. Kupiłam parkę, z regulacją w pasie. Pewnie po porodzie będę mogła w niej chodzić. :)

    2 aniołki <3 <3 never give up
    Lipiec 2017 Szczęśliwa Żona
    Kwiecień 2018 Szczęśliwa Mama
    17u9wn15caesulxa.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeansy z hm są super :)

    Jak nie chcesz wydawać fortuny to polecam grupę na fejsie "ciążowe ubrania i akcesoria dla mamy..." tam za niewielkie pieniądze można kupić ciążowe ciuszki, czasem kilka od jednej mamy :)
    Ja kupiłam kurtkę na zimę bo już nie dopinałam się w zwykłej. W hm kosztuje 300 zł a na grupie kupiłam za 120 już z wysyłką i jest w bardzo dobrym stanie :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rajstop ciążowych poszukaj na allegro :) są dużo wygodniejsze niż zwykłe dla ciążowego brzuszka :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • zielonooka7 Autorytet
    Postów: 650 633

    Wysłany: 5 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sa zwolenniczki i przeciwniczki spodni ciazowych. Dla mnie to byl strzal w dziesiatke juz nie musze sciskac brzucha i sa mega wygodne dla mnie :) innym przeszkadsza jednak ta guma na brzuchu. Z czystym sumieniem polecam jak dziewczyny wyzej spodnie ciazowe z HM. Pierwsze spodnie ciazowe zamowilam na allegro firmy nieznanej sa ok, ale te z HM o niebo lepsze :)

    2nn3csqv5aa4ewil.png
    w5wqio4pmt9rfpnw.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie spodnie ciążowe na Allegro, ale nie jestem do końca z nich zadowolona. Są wygodne, ale zsuwają mi się w kroku. Nie wiem czy to przez to ze są złe uszyte czy ze nie mają się na czym trzymać jeszcze ;) w hm zamówiłam sobie kilka koszulek, czekam aż przyjdą i noszę się z zamiarem kupienia rajstop, bo zwykle po jakimś czasie tez cisną.

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam spodnie firmy branco, od ok 18 tygodnia zaczęłam nosić, bo mi wygodniej. W zwykłych spodniach musiałam juz guzik odpisać, wiec po co się męczyć ;) reszta ubrań jest jeszcze ok.

    Miki83 lubi tę wiadomość

  • Alala Ekspertka
    Postów: 190 196

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomimo tego, że typowy brzuszek wyszedł mi dosyć późno, to właściwie od 10 tyg czułam straszny dyskomfort od uciskających spodni. Najpierw ratowałam się bardzo niskimi biodrówkami, albo leginsami, ale już ok 14-15 tyg kupiłam spodnie ciążowe. Nawet głupio mi było iść w nich do gina, pewnie sobie myślał, głupia kobieta brzucha nie ma a ciążówki nosi :P
    Jako, że jestem osobą, która nie lubi marnotrawić pieniędzy (150 zł za parę spodni, które ponoszę kilka miesięcy nie mieści mi się w głowie :P) to policytowałam kilka par ciążowych spodni h&m na allegro (używanych) Para w super stanie wychodziła po 40-80 zł. Jeśli chodzi o spodnie ciążowe z h&m to z moich obserwacji wychodzi, że muszę brać rozmiar większe niż brałabym normalne, bo w nogach nie przytyłam ale biodra strasznie wszerz od samego początku :P
    na początku pas był mi zbyt luźny ale koło 17 tygodnia się wszystko "wypełniło" ;)

    Nadal mam problem co ubrać, o ile chodzenie nawet w takich ciążowych z pasem jest ok, to juz siedzenie przez dłuższy czas kończy się obolałym podbrzuszem na wieczór (jeśli chodzi o jeansy):/ A w leginsach na miasto NIE lubię. Najlepiej leżą sukienki, których tak szczerze prawie nigdy wcześniej nie nosiłam :P

    Rajstopy ciążowe polecam z Rossmanna, dosyć tanie i nic nie ciśnie.
    Odradzam ci w razie co eksperymentowanie z takimi "wstawkami" w rozporek do zwykłych spodni- cholernie niewygodne i praktycznie nic nie daje, poza przewiewem w kroku :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2018, 15:17

    synuś <3 01.05.2018
    synuś <3 26.06.2019
    0d1yskjooixdxgsx.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w H&M brałam moj standardowy rozmiar - z rozmiarówki Regular brałam S, a z Super Skinny M i sa caly czas idealne. Wiec trzeba mierzyc. Kazdy ma inną figure i tyje inaczej :)

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja noszę legginsy, teraz zakupiłam w H&M ciążowe ogrodniczki za 60zł i muszę kupić jeszcze chociaż z jedną parę jeansów ciążowych :) Bo w zwykłych już dawno się nie dopinam, szybko mi brzuszek wywaliło :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Anakin Autorytet
    Postów: 395 186

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zajrze do HM ale nic na sile :)

    Lipiec 2018 - synek ♥️
    Październik 2020 - poronienie 6tc
    Kwiecień 2021 - poronienie 6tc
    Listopad 2021 - puste jajo 9tc
    Złoty strzał -> Marzec 2023 - czekam na drugiego synka (Grudzień 2023)
  • Edziorro Koleżanka
    Postów: 83 15

    Wysłany: 8 marca 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    17tc, brzuszek mały ale pierwsze spodnie ciążowe zakupiłam w 15t (asos z wąską gumką-super krój, który spokojnie nada się również po ciąży). Nie miałam już sumienia ściskać brzucha starając się dopiąć zwykłe jeansy. Obecnie do kompletu dołączyła kolejna para i legginsy. Dużo lepszy komfort i swoboda :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 11:31

    hashi, levothyroxine 37.5mg
    1cs
    oar83e3kx7q1e7jy.png
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 9 marca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzedniej ciazy kupilam spodnie ciazowe dosyc pozno bo ok 5tego msc ale w tej ciazy jakos wczesniej brzuszek zaczal byc widoczny i najzwyczajniej w swiecie bylo mi potwornie nie wygodnie we wszystkich spodniach ktore nosilam dotychczas. W poprzedniej ciazy jedna para w zupelnosci mi wystarczyla (byla na wyjscie) a po domu smigalam w leginsach i luznych dresach :) teraz dokupilam sobie jeszcze jedna pare ktora zaczelam juz nosic po 3 msc bo w imie czego mam sie meczyc? Tez polecam h&m chociaz ja to na promocjach kupuje bo 150zl/szt to faktycznie bardzo duzy wydatek. Planuje sobie za jakis czas dokupic koszulki z gumeczkami po bokach bo tez sa bardzo wygodne, nic nie uciska a nie trzeba chodzic w tzw 'workach'. Pozdrawiam wszystkie brzuchatki! ;)

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 11 marca 2018, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie od kilku dni mam spodnie ciazowe. Kupiłam z HM uzywane w bardzo dobrym stanie za 30 zł ;p.
    Ja ogólnie daje radę w zwykłych spodniach, ale w tych mi jest po prostu wydoniej :). I po całym dniu nie ma brzydko odciśniętego guzika na skórze ;p.

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • Hellobaby Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 15 marca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już w 12 tyg przerzuciłam się na dresy i getry, wzdęcia są moją zmorą przez co brzuch wygląda na większy niż w rzeczywistości jest :)

    cb7wvkcb01tp2kru.png
  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak dobieracie rozmiar jeśli kupujecie np. przez allegro? To jest taki sam rozmiar jak przed ciążą i te ubrania są dostosowane po prostu do większego brzucha czy jednak kupujecie inne rozmiary? :)

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ