X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II Trymestr
Odpowiedz

II Trymestr

Oceń ten wątek:
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 11 września 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za odpowiedz.Widze że jestesmy praktycznie w tym samym okresie ciąży.Mi test pozytywny wyszedl 13.05.2014 i termin równierz mam na 22.01.2014



    relgh371ly1mtto9.png
  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 12 września 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na te ciągnięcia brzuszka, mnie lakarz przepisał asmag forte ( magnez).Pomaga.

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 12 września 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę magne b6,byłam dziś u lekarza i wszystko jest ok.Uf... ulżyło mi bo już się różnych rzeczy naczytałam w internecie



    relgh371ly1mtto9.png
  • Florentine Ekspertka
    Postów: 172 575

    Wysłany: 12 września 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biorę Asparginian Extra i Asmag

    Listopadówka/Wrześniówka 2014r. b95lnsr.png
  • Mammmaa Debiutantka
    Postów: 11 1

    Wysłany: 18 listopada 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :) Dołączam do Was w jakże wspaniałym (mam nadzieję) momencie naszego życia :) Otóż po 15 miesiącach starań mój kalendarzyk pokazuje piąty tydzień ciąży ;) Po weekendzie planuję umówić wizytę u ginekologa, który mam nadzieję potwierdzi to, co ja już mam w głowie :)
    A teraz kilka pytań do bardziej doświadczonych osób :)
    1. Czy może jest tu ktoś kto zna się na prawach w ciąży? (Chodzi o to jak długo trzeba być zatrudnionym aby pójść na zwolnienie?) Ale to bardziej skomplikowane dlatego proszę o kontakt kogoś kto się na tych sprawach zna :)
    2. Jest tu może osoba, która ma mięśniaka na macicy i jest w ciąży? Jak to jest w de z takimi problemami?

    e05bf2c537f4b5d1e24efb8bb0c6528f.png
‹‹ 404 405 406 407 408
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ