X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Herbatki ziolowe
Odpowiedz

Herbatki ziolowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • maggy/mags Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 17 września 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zawsze troche zaluje ze zaczelam czytac o herbatach ziolowych w ciazy bo jeszcze bardziej zamieszalo mi w glowie.
    W drugim trymestrze pije sporo herbat ziolowych bo ciezko mi idzie z woda. Na herbatach jest duzy napis bezkofeinowa wiec myslalam ze sa bezpieczne, ale sa na bazie hibiskusa na temat ktorego jest sporo mieszanych opinii. Doszulalam sie ze rowniez rumianek i imbir powinno sie unikac wiec juz w ogole nie wiem co myslec.

    Na wszelki wypadek odstawiam weszystkie ziola, ale chcialam poznac Wasza opinie

    Magda

    9f3accfc6a4880342369b28e415b2a6c.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pite z umiarem, w nieduzych ilosciach nie powinny szkodzic. Ja herbaty imbirowe pilam w 1 i 2 trymestrze - mialy pomagac na nudnosci i wymioty.
    Mysle, ze najlepiej bedzie, jak zapytasz sie ginekologa :) bo w sumie na forum, to bedzie tyle opinii, ile mamus :)
    Ale to fakt, ze z ziolami nalezy uwazac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 07:01

  • szara myszka Autorytet
    Postów: 2339 715

    Wysłany: 17 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm ciekawy temat poruszasz - ja żeby zmniejszyć ilość kofeiny (a pije lekka kawe rozpuszczalna z pol lyzeczki) pije zwykla herbate tylko rano a po południu pije albo - rumianek, albo melise, albo herbate z dziekiej rozy albo zielona (przerozna w tym z imbirem, zurawina,opuncja itd.).

    rumianek i melisa pomagają mi na dolegliwości zoladkowe, dużo lepiej się po nich czuje. gdzies kiedyś czytałam ze w ciąży jak najbardziej można i rumianek i melise i zielona. Mysle ze jak wszystko jest z umiarem i z glowa to można ;)

    szczęśliwa mama :)
    www.babelu.pl polecam - ubranka i akcesoria dla maluszków ;)

    f2wlj48apsehglf6.png
  • madzia :) Debiutantka
    Postów: 14 10

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zastanawiał mnie ten temat.
    oto podział ziół w ciąży:

    dozwolone:
    - melisa,
    - mięta,
    - nagietek,
    - pokrzywa,
    - kora dębu,
    - rumianek.

    dozwolone, ale...
    - liście malin.

    niedozwolone:
    - aloes,
    - bylica zwyczajna,
    - chmiel,
    - cząber,
    - muszkatołowiec,
    - przylaszczka,
    - rozmaryn,
    - sasanka,
    - szałwia,
    - tymianek,
    - żeń-szeń

    1usae6ydjosi6icl.png
    727057f5owblcuts.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ