X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Grzybica, tabletki dopochwowe a seks
Odpowiedz

Grzybica, tabletki dopochwowe a seks

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane. Która z was miała przepisane tabletki dopochwowe na grzybicę ?? I pytanie nr 2: Kiedy po zakończeniu opakowania można zacząć współżycie ?? Kurację kończę jutro i zastanawiam się czy można się poprzytulać w weekend. Pozdrawiam

    dev255pr___.png
  • mary84 Przyjaciółka
    Postów: 89 31

    Wysłany: 29 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam przepisaną właśnie nystatynę, wcześniej pimafucin ale niezbyt skuteczny. Wydaje mi się, że w weekend spokojnie możesz. Warto dla ostrożności z prezerwatywą, albo probiotyk jeszcze zaaplikować. to dziadostwo lubi wracać :(

    marzec 2015 - okropna angina w początku ciąży - oby było dobrze
    grudzień 2014 - laparoskopia kamicy żółciowej
    czerwiec 2014 - laparoskopia torbieli jajnika
    grudzień 2013 - (*) Kazik 12 tc

  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 31 maja 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie. Przyjmuję probiotyk 2x dziennie doustnie czy to wystarczy ??

    dev255pr___.png
  • Owca123 Autorytet
    Postów: 499 1395

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Tez walczę z grzybicą od dwoch miesięcy. Brałam natamycyne, zel MultiGyn, i ostatnio skończyłam nystatyne i znów wróciło dziadostwo... Mam wrażenie, ze nic na nią u mnie nie działa :( Co Wam pomogło? Jakie probiotyki stosujecie?
    Goździnka, ja bym nie ryzykowala i użyła gumki.

    atdc73sbmadonc8u.png
  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 3 czerwca 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tylko gumki wchodzą w grę, bo mąż wkręcił sobie, że może wywołać skurcze ;) Ja biorę najzwyklejsze probiotyki takie doustne. Najlepsze, że moja grzybica jest/była całkowicie bezobjawowa :)

    dev255pr___.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ