BellyBestFriend
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

jaszczurka
Autorytet
534

Wysłany: 28 marca 2014, 17:48
Cytuj | (1) | Zgłoś
Witam Was kochane czy moze, ktoras z Was miala bole glowy w ciazy a przed ciaza nie.
Dreczy mnie to pytanie bo od 4 tyg z powodu bolu glowy nie moge normalnie funkcjonowac.

Dodam tylko, ze to moja 3 ciaza i w dwuch poprzednich nic nie dolegalo mi z glowa teraz zawroty, niskie cisnienie ogolne zmecznie.

Jednym slowem czuje sie jak by mnie walec przechal.

malutka1989571 lubi tę wiadomość

ukdyj44j93kc68pw.png
82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png

Paula_29
Autorytet
2756

Wysłany: 28 marca 2014, 23:37
Cytuj | (1) | Zgłoś
Wiem co czujesz, przez jakieś 2 m-ce miałam to samo, praktycznie codziennie od rana do wieczora, tyle że ja przed ciążą też miewałam, tyle że rzadziej. Lekarze mówili że w 6 m-cu te bóle zaczynają u większości ustępować i rzeczywiście jest już coraz lepiej teraz boli tylko raz na kilka dni

jaszczurka lubi tę wiadomość

atdc8u69hnetasq1.png
Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
3i4920mmxxemdpk1.png

kotakota
Przyjaciółka
47

Wysłany: 30 marca 2014, 19:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
miałam takie bole glowy w ciąży, że musiałam przy okazji nawet wymiotować. Nigdy wcześniej na nie nie cierpiałam. Teraz jestem w 19 tc i od dwoch tygodni mam spokój, liczę, że przeszło na dobre.

kotakota

jaszczurka
Autorytet
534

Wysłany: 30 marca 2014, 19:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
KotaKota to tak jak ja :)
Bole glowy okropne mialam przechodza co prawda juz czasami z rana mnie tak zaboli ale juz nie tak jak ostatnie 4 tyg.
I tak jak mowisz niedobrze mi bylo od tego bolu,
zawroty glowy do tego nieskie cisnienie poprostu koszmar :(

ukdyj44j93kc68pw.png

Sylka
Autorytet
3062

Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:55
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mnie też męczą bóle głowy, czasami nawet w nocy nie mogę przez to spać... Ale w końcu mam możliwość kontrolowania ciśnienia i wiem, że to przez niskie ciśnienie.. Dziś mam 100/60. Kawa codziennie rano obowiązkowa. Inaczej nie idzie funkcjonować :(

f2w39jcgqwt6nja8.png
relg3e5e7k7mhx6f.png

jaszczurka
Autorytet
534

Wysłany: 5 kwietnia 2014, 16:45
Cytuj | (0) | Zgłoś
No mnie juz z dnia na dziec coraz mnie dzieku Bogu.

Bo plakalam z bulo masakra jednym slowem.

Ale juz do mezula mówiłam, ze gdybym czyla sie tak jak teraz od poczatku ciazy to moge rodzic co roku :)

ukdyj44j93kc68pw.png

malutka1989571
Ekspertka
125

Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:20
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam pociesze cię ze ja przed ciąża miałam migreny a wciazy praktycznie co 2dzien jest to okropne na bol głowy możesz brać paracetamol 500mg przy mocnym bólu 2tabletki aby była wieksza dawka bo do 1000mg jest dopuszczalne żalić możesz kawa lub pepsi chodzi o to aby była tam kofeina to zwiększa działanie tabletek zazwyczaj w tabletkach jest paracetamol i czasem dodatkowo kofeina... Na migrenę przed ciąża brałam tylko solpadeine rozpuszczalne 2tabletki tylko w ciąży tego nie wolno wiec mi pomaga pepsi ostatnio miałam taki napad migreny ze nie miałam wyjścia i tabletki są wskazane lekarz mówił ze lepiej wziąć tabletkę i pozbyć się bólu niż dziecko ma cierpieć przez moje bole głowy bo też to odczuwa a migreny są niebezpieczne bo prowadza do wylewu ja z bólu wtedy rycze wymiotuje i nie pomoże nic okłady z lodu cokolwiek bez tabletki poprostu moge wykitowac na ubikacji eh to jest tak chore te bole są nieznośne. W pierwszej ciąży nic nie musiałam brać w tej niestety to co nie zdrowe jak narazie kazda wizytę mam z ust i nic się nie dzieje z dzidzia ogólnie jest super bo 16tydz a nie mam żadnych objawów tylko meczoce migreny no i juz są ruchy dziecka wiec jestem spokojna życzę ci kochana mniejszych boli jesli nie sa tak mocne rob oklady z Lodu mi na migrene tylko troche chwilowo przechodzi ale pray mniejszych bolach mysle ze pomoze jesli mam bledy to przepraszam ale piszę z tel

udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy

jaszczurka
Autorytet
534

Wysłany: 27 kwietnia 2014, 00:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
No mnie juz bole przeszy ale to co przezylam to istny koszmar :(

Teraz tak ostatnio to 2 dni pod rzad w lozko lezalam bo z bolu to wytrzymac nie moge co z tym idzie mdlosci jak cholera i mul totalny brak weny tworczej.

Do konca coraz blizej dni leca jak zwariowane tylko tym sie pocieszam :)

ukdyj44j93kc68pw.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)