X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Gol Glowy
Odpowiedz

Gol Glowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was kochane czy moze, ktoras z Was miala bole glowy w ciazy a przed ciaza nie.
    Dreczy mnie to pytanie bo od 4 tyg z powodu bolu glowy nie moge normalnie funkcjonowac.

    Dodam tylko, ze to moja 3 ciaza i w dwuch poprzednich nic nie dolegalo mi z glowa teraz zawroty, niskie cisnienie ogolne zmecznie.

    Jednym slowem czuje sie jak by mnie walec przechal.

    malutka1989571 lubi tę wiadomość

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 28 marca 2014, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz, przez jakieś 2 m-ce miałam to samo, praktycznie codziennie od rana do wieczora, tyle że ja przed ciążą też miewałam, tyle że rzadziej. Lekarze mówili że w 6 m-cu te bóle zaczynają u większości ustępować i rzeczywiście jest już coraz lepiej teraz boli tylko raz na kilka dni

    jaszczurka lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam takie bole glowy w ciąży, że musiałam przy okazji nawet wymiotować. Nigdy wcześniej na nie nie cierpiałam. Teraz jestem w 19 tc i od dwoch tygodni mam spokój, liczę, że przeszło na dobre.

    kotakota
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 30 marca 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotaKota to tak jak ja :)
    Bole glowy okropne mialam przechodza co prawda juz czasami z rana mnie tak zaboli ale juz nie tak jak ostatnie 4 tyg.
    I tak jak mowisz niedobrze mi bylo od tego bolu,
    zawroty glowy do tego nieskie cisnienie poprostu koszmar :(

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • Sylka Autorytet
    Postów: 1357 3062

    Wysłany: 2 kwietnia 2014, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też męczą bóle głowy, czasami nawet w nocy nie mogę przez to spać... Ale w końcu mam możliwość kontrolowania ciśnienia i wiem, że to przez niskie ciśnienie.. Dziś mam 100/60. Kawa codziennie rano obowiązkowa. Inaczej nie idzie funkcjonować :(

    f2w39jcgqwt6nja8.png
    relg3e5e7k7mhx6f.png
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie juz z dnia na dziec coraz mnie dzieku Bogu.


    Bo plakalam z bulo masakra jednym slowem.

    Ale juz do mezula mówiłam, ze gdybym czyla sie tak jak teraz od poczatku ciazy to moge rodzic co roku :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
  • malutka1989571 Ekspertka
    Postów: 121 125

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam pociesze cię ze ja przed ciąża miałam migreny a wciazy praktycznie co 2dzien jest to okropne na bol głowy możesz brać paracetamol 500mg przy mocnym bólu 2tabletki aby była wieksza dawka bo do 1000mg jest dopuszczalne żalić możesz kawa lub pepsi chodzi o to aby była tam kofeina to zwiększa działanie tabletek zazwyczaj w tabletkach jest paracetamol i czasem dodatkowo kofeina... Na migrenę przed ciąża brałam tylko solpadeine rozpuszczalne 2tabletki tylko w ciąży tego nie wolno wiec mi pomaga pepsi ostatnio miałam taki napad migreny ze nie miałam wyjścia i tabletki są wskazane lekarz mówił ze lepiej wziąć tabletkę i pozbyć się bólu niż dziecko ma cierpieć przez moje bole głowy bo też to odczuwa a migreny są niebezpieczne bo prowadza do wylewu ja z bólu wtedy rycze wymiotuje i nie pomoże nic okłady z lodu cokolwiek bez tabletki poprostu moge wykitowac na ubikacji eh to jest tak chore te bole są nieznośne. W pierwszej ciąży nic nie musiałam brać w tej niestety to co nie zdrowe jak narazie kazda wizytę mam z ust i nic się nie dzieje z dzidzia ogólnie jest super bo 16tydz a nie mam żadnych objawów tylko meczoce migreny no i juz są ruchy dziecka wiec jestem spokojna życzę ci kochana mniejszych boli jesli nie sa tak mocne rob oklady z Lodu mi na migrene tylko troche chwilowo przechodzi ale pray mniejszych bolach mysle ze pomoze jesli mam bledy to przepraszam ale piszę z tel

    udało się 13cykl starań okazał się szczęśliwy
  • jaszczurka Autorytet
    Postów: 521 534

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie juz bole przeszy ale to co przezylam to istny koszmar :(

    Teraz tak ostatnio to 2 dni pod rzad w lozko lezalam bo z bolu to wytrzymac nie moge co z tym idzie mdlosci jak cholera i mul totalny brak weny tworczej.


    Do konca coraz blizej dni leca jak zwariowane tylko tym sie pocieszam :)

    ukdyj44j93kc68pw.png
    82doj44jzrzxx8po.pnggyxwj44jol7dh729.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ