X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr globulki gyno pevaryl 150 w 2 trymestrze
Odpowiedz

globulki gyno pevaryl 150 w 2 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 2 marca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was stosowała te globulki na grzybicę w ciąży? Lekarz mi je dzisiaj przepisał a na ulotce w internecie jest napisane, że w 2 i 3 trymestrze można stosować jeżeli korzyści są większe niż potencjalne ryzyko dla płodu a w 1 trymestrze w ogóle nie powinno się stosować. Nigdy wcześniej nie brałam tych globulek, nie znam ich dlatego pytam was czy macie jakieś doświadczenia :) Wcześniej stosowałam clotrimazol ale chyba nie bardzo pomógł bo grzybica wróciła w ekspresowym tempie :/

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • Izka_K Koleżanka
    Postów: 49 61

    Wysłany: 16 marca 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey, ja biorę te globulki, ale nie z tego względu, że mam grzybicę, ale żeby zapobiegać jej wystąpieniu. Zapewniała mnie moja ginekolog, że są one bezpieczne w ciąży, dlatego mi je przepisała. Biorę je raz na tydzień :)

    paulina502 lubi tę wiadomość

    oar83e3kj72hlh2k.png

    w5wqe6yd4fpd0w9m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ