X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Gęsty śluz w 2 trymestrze
Odpowiedz

Gęsty śluz w 2 trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny czy w 2 trymestrze pojawił się wam kiedykolwiek gęsty sluz jak owulacyjny galaretowaty rozciągliwy? Bo zaczynam wariować że to czop ciążowy.

  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kontaktowałas sie z lekarzem? Mysle, ze jak tylko są jakieś watpliwosci to warto spytac.
    Ja napisalam do mojego lekarza w tej samej sprawie i czekam na odpowiedz :(

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Dziewczyny czy w 2 trymestrze pojawił się wam kiedykolwiek gęsty sluz jak owulacyjny galaretowaty rozciągliwy? Bo zaczynam wariować że to czop ciążowy.
    Monia, a to mnie nazywaja forumowym zmartwicielem :-) ja nigdy nie widzialam u siebie galaretki, w owulacje mialam rzadki lejacy śluz wiec nie kojarzę w ogole u siebie takiego. Rowniez radze skontaktować sie z lekarzem,bo bedziesz sie martwic niezaleznie od tego co Ci tu ktos napisze. Ja w ciazy mam raczej ciagle wodnisty sluz podbarwiony na bialo luteina

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ja też się zamartwiam....
    Ja normalnie miałam wodnisty biały ale dzisiaj poleciały pasma śluzu takie dość spore rozciagliwe jak białko kurze kilka razy dziennie. Martwię się że to czop. Zapytam lekarza w czwartek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eszkilu wrote:
    A kontaktowałas sie z lekarzem? Mysle, ze jak tylko są jakieś watpliwosci to warto spytac.
    Ja napisalam do mojego lekarza w tej samej sprawie i czekam na odpowiedz :(

    W czwartek mam badania połówkowe nawet nie wiem czy będę pytać jeśli sprawdzi mi szyjke. Jeśli okaze sie ze z szyjka ok to pewnie uznam to za nowy objaw 2 trymestru. Najbardziej dygam się że to czop.

  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj koniecznie znać,
    Ja z kolei słyszałam, że czop może i tak się regenerować na bieżaco.

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eszkilu wrote:
    To daj koniecznie znać,
    Ja z kolei słyszałam, że czop może i tak się regenerować na bieżaco.


    Dostałaś odpowiedź od lekarza?

  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIe. Zostalam „olana”, widocznie uznal pytanie za glupie :( Chyba musze doczekac do wizyty za tydzien.

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eszkilu
    Według mojego gine taki śluz to nie problem. Byłam badana wszystko ok.

  • Eszkilu Autorytet
    Postów: 1351 1384

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Eszkilu
    Według mojego gine taki śluz to nie problem. Byłam badana wszystko ok.

    Uff. Podglądam forum wrześniówek i widziałam że u Ciebie ok wszystko - bardzo się ciesze i kibicuje.
    Mój nie odpisał, ale pokusiłam się o pokazanie śluzu mojej siostrze, która rodziła 2 razy i za każdym razem miała taki od czasu do czasu - obie ciaze przenoszone.

    ojxerl68k5xeefy1.png

    ckailqxw1u8iufef.png

    Gameta Gdynia od 2016 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie wspolzylas dzień wcześniej? Bo na forum innym dziewczyna napisała że jak poszaleje z mężem to nastepny dzień taki ma. Ja akurat dzień wcześniej przytulalam sie z mężem.

    Dziękuję. Na szczęście wszystko ok. A na wrzesniowki zapraszamy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2018, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytał się tylko, czy były bóle brzucha. Ja że nie. Co do czopu to mówił że raczej byłoby podbarwione krwią. Mowil też że 2 trymestr w sumie połowa to i hormony inne o inne beda odczucia rowniez zwiazane z różnymi wydzielinami.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ