X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Gdzie się ubrać - Szczecin
Odpowiedz

Gdzie się ubrać - Szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamusie,

    w związku z tym, że spodnie robią się już na mnie ciasne chciałabym zakupi coś sensownego...

    Znalazłam sklep w Turzynie - ale tam mają drogie spodnie, zwykłe szmaciane jeansy kosztują ok 150 zł, ogólnie wszystko mają drogie.

    Zastanawiam się gdzie jeszcze mogę znaleźć modę ciążową oprócz ciuchbud.
    Nie interesują mnie zakupy ciuchów przez internet.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A patrzyłaś w h&m? tam co prawda sponie też koło 100 zł, ale bardzo dobrej jakości ;)

  • Malutka28 Koleżanka
    Postów: 33 9

    Wysłany: 22 września 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w h&m w molo kupiłam co prawda najtańsze 130 zł ale widać że są dobrej jakości ;)

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgw0y67e0r.png
    i81xxzdvyvkqxs2x.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 23 września 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie chciałam wydawać tylu pieniędzy na coś co tak krótko będę nosić. W końcu kupiłam spodnie na allegro za 30 zł, coś typu jeans z pasem na brzuch. Jak na razie jestem zadowolona.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szukaj na olx, ja jakies 3tyg temu w netto kupiłam leginsy, bardzo wygodne za chyba 35zl- coś koło, mam jeszcze ocieplane też z netto i powiem Wam że jakościowo duzo lepsze niz te kupione w sklepie dla przyszłych mam za 69zl

  • Idgie Autorytet
    Postów: 957 406

    Wysłany: 25 listopada 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W h&m to same rurki sprzedaja. Mam szczuple lydki, a spodnie ledwo wciagnelam. W biodrach luz, a w lydkach mega ciasno. A rozmiar wzielam wiekszy niz normalnie.

    08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ