X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Galaretowaty śluz a koniec 2 trymestru?
Odpowiedz

Galaretowaty śluz a koniec 2 trymestru?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane mamuśki! Mam pewien dylemat... dziś zauważyłam jednorazowe pojawienie się takiego galaretowatego śluzu, mętnego i konsystencji wyglądający jak gęsty katar. Kurcze nie wiem co mam myśleć bo ogólnie śluz do tej pory był ok. Następną wizytę mam 6 lipca więc jeszcze troche... dodam, że od 18 tygodnia twardnieje mi brzuch ale lekarz kazał brać no spe bo nie mogłam sprecyzować, czy to skurcz, czy prężenie się bejbika...moja mama w pierwszej ciąży cierpiała na skracanie szyjki...nie wiem, czy iść do lekarza, czy czekać..

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam taki sluz,wygladal jak zdechla meduza, ale nie byl to czop ani nic zlego. Pojawil sie przy kolce nerkowej i skurczach, co bylo juz niebezpieczne i skrocilo mi szyjke. Ja bym jechala na Twoim miejscu do gina jak najszybciej. Lepiej dmuchac na zimne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2015, 14:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też bym udała się do lekarza ,a jak nie mozesz do niego to do IP

  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jutro pójdę jak mi sie uda do ginki..zwłaszcza, że w czwartek jade na pare dni na wczasy...kurcze troche się martwie bo to pierwsza ciąża

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez taki mam nie wiem moze z raz na miesiac od poczatku ciazy i wszystko jest ok

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Marribell Autorytet
    Postów: 569 819

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam z ginekolog. Kazała się oszczędzać i przyjść na kontrole szyjki w pn. Moja mama miała niewydolność szyjki więc wolę to sprawdzić...

    DAWID 03.09.2015 Nasz Cud
    ZUZIA 12 tydz [*] 13.08.2016 Nasz Aniołek
    BĄBELEK termin 11.10.2017 :-) rośniemy
    Pessar w 27 tc- wytrzymaj
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam stawianie się macicy i taki śluz jestem w 15 tc skończonym... Czy ktoś jeszcze tak miał i było wszystko ok?

  • madzia.rka Autorytet
    Postów: 924 359

    Wysłany: 10 listopada 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja mialam takie coś w 24 tygodniu podejrzenie odejscia czopa. IP ale wszystko oki. teraz leze i sie modle bo mam miekka szyjke. Lepiej skontaktowac sie z lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 11:46

    relganlia0g8wnrx.png
    Nasz kochany Olus <3
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 10 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak miałam kilka dni temu (24 tc, jednorazowo), następnego dnia rano pojechałam do lekarza - wszystko ok, ale na pewno trzeba sprawdzić. Bałam się, że to czop..co to było nie wiem

    69vc2j6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ