X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr fraxyparyna a clenax?
Odpowiedz

fraxyparyna a clenax?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 10 sierpnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do 15 tygodnia ciazy sotsowalam fraxyparyne 0,4 jednak w miejscu wstrzykniecia zamiast siniakow dostawalam czerwone otoczki, które swedzialy i skora tak jakby troche w tym miejscu puchla. lekarz jeden powiedzial zeby sie nie przejmowac, ale immunolog ktory mi to przepisal powiedzial ze prawdopodobnie uczulenie i ze mam brac clenax 40. moje pytanie brzmi czy to jest na pewno to samo? czy nie stanie sie nic dziecku po zmianie heparyny?

    poooomocy
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 11 sierpnia 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Jest Clexane, jest Neoparin, jest Fraxyparyna. To wszystko to jeden pies. Kazdy zastrzyk jest przeciwzakrzepowy. Czasem tylko kobiety wolą jeden bo np.lepiej się igłę wprowadza, inne wola inny.
    Ja poczatkowo miałam zapisany Clexane, ale, że nie mogłam go nigdzie dostać to dali mi zamiennik Neoparin. I tak cały czas sobie lecę na Neoparinie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2018, 11:28

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ