X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Dźwiganie
Odpowiedz

Dźwiganie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Katerina Debiutantka
    Postów: 9 46

    Wysłany: 28 października 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy któraś z was podnosiła dziecko w ciąży?Podniosłam czterolatka z podłogi na stołek stojący tuż obok,a teraz martwie się,czy to może być groźne?Jestem w 18 tygodniu.Wiem,że w ciąży nie wolno dźwigać,ale nie obchodzi się bez tego niestety.

    Katerina
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 28 października 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie dźwigałam nigdy dziecka będąc w ciąży, ale wydaje mi się że jeżeli to jest Twoje starsze dziecko i praktycznie codziennie go podnosisz to mięśnie się przyzwyczaiły i nie jest to groźne. Moja koleżanka ma 10 miesięczne dziecko i jest w ciąży z bliźniakami i ciągle nosi tą swoją córkę i nic jej się nie dzieje. Najlepiej zapytac lekarza czy mozesz podnosić. Tak czy inaczej najlepiej starać się nie podnosić bo po co ryzykować.

    Katerina lubi tę wiadomość

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Katerina Debiutantka
    Postów: 9 46

    Wysłany: 28 października 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline wrote:
    ja nie dźwigałam nigdy dziecka będąc w ciąży, ale wydaje mi się że jeżeli to jest Twoje starsze dziecko i praktycznie codziennie go podnosisz to mięśnie się przyzwyczaiły i nie jest to groźne. Moja koleżanka ma 10 miesięczne dziecko i jest w ciąży z bliźniakami i ciągle nosi tą swoją córkę i nic jej się nie dzieje. Najlepiej zapytac lekarza czy mozesz podnosić. Tak czy inaczej najlepiej starać się nie podnosić bo po co ryzykować.
    To nie moje dziecko i nie mam tak na co dzień,dlatego troche się martwie.Ale jutro idę do lekarza to zapytam.Dziękuję za odpowiedź :) życzę spokojnej ciąży!

    Katerina
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 28 października 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojne, jeżeli Cię nic nie boli to nie ma powodu do paniki. Na przyszłość po prostu warto uważać na takie rzeczy. Również życzę spokojnej reszty ciąży:)

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 3 listopada 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katerina - bez paniki, w książce w oczekiwaniu na dziecko jest napisane, ze w niezagrożonej ciazy mozna nosić nawet przedszkolaka do 18 kg;) ja non stop nisze moja córkę 12 kg, a jestem juz w 7 mcu. Poza bólem kregislupa;) jest okej

    Katerina lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ