X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Dziwne odczucia w dole brzucha
Odpowiedz

Dziwne odczucia w dole brzucha

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradzcie-
    Jestem w 16tyg, od dwóch dni czuje dziwny opór w podbrzuszu przy podciąganiu nóg do brzucha, podobnie przy niektórych ruchach.
    Gdy dotykam podbrzusze na leżąco to czuję twardszy obszar. Nie mam jakis poważnych bóli, czasem zdarzy się że zaboli mnie brzuch ale lekarz mówi że to normalne.
    Co to może oznaczać? W internecie nic takiego nie znalazłam i nie wiem co to.

    Myślicie że to może być powiększająca się macica? Czy to może powód do obaw?

    Dzięki i pozdrawiam :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wydaje mi się że to macica :) nie martw się na zapas :) kiedy masz wizytę ?

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 18.01. ale zastanawiam się czy nie podjechać do lekarza w ten czwartek.
    Ale tak na chłopski rozum co innego mogłoby to być ;)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • Fasola1234 Autorytet
    Postów: 983 453

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywaj i obserwuj co się dzieje :)
    Najważniejsze żebyś nie miała krwawienia . A jeśli chcesz z tego co wiem można brać no spe rozkurczowo. Gdyby taki dyskomfort dolegal ci dłużej . ;)

    klz9rjjgay1rk8f4.png

    Fasola1234
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 10 stycznia 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)
    Już mi to tak bardzo nie doskwiera, myślę że to normalne ale spytam lekarza na kolejnej wizycie i dam Wam znać co powiedział. :)

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez się przestraszyłam jak wyczulam ten twardszy obszar o którym piszesz. Jak pokazałam to ginowi to z uśmiechem odpowiedziala: matka, to Twoje dziecię (macica zacsyna się powiększać i podnosić )

    bejb lubi tę wiadomość

  • Anans Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam podobne objawy w podobnym czasie ciąży...ale wszystko było w porządku.Poza tym jeśli nie krwawisz i nie masz żadnych plamien...to nie ma co panikować.Ja w takiej sytuacji po prostu leżałam i odpoczywałam w łóżku.spokój jest najważniejszy.
    Czasami brałam nospę

    bejb lubi tę wiadomość

    Anans
  • bejb Autorytet
    Postów: 463 102

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny.

    Jestem już po wizycie i z dzieckiem wszystko ok.

    To co wyczuwam to macica :)
    Pozdrawiam!

    syy2h371nd1ygvmg.png

    Jaś- urodzony sn - 06.07.18. g 20:20. 3800g, 58cm, 10pkt.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ