X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Duży płód
Odpowiedz

Duży płód

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 6 sierpnia 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Kilka dni temu miałam badania prenatalne. Wg OM to 12+4, a na USG wyszło, że 13+1. Czyli w zasadzie zaczął się 2 trymestr. Niestety lekarz nie chciał mi nic powiedzieć, mówił, ze mam to skonsultować z lekarzem prowadzącym (wizyta za 3 tygodnie). Czy jest powód do zmartwień jeśli maluch rośnie zbyt szybko?
    Na początku był za mały. W 8 tygodniu USG wskazywało, że jest to dopiero 7 tydzień, teraz nadgonił, aż za bardzo. Mam być spokojna, czy jednak może to o czymś świadczyć? Któraś z Was miała podobnie? Dziękuję :)

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 30 sierpnia 2021, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ