X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr (Duże) Sklepy dziecięce.
Odpowiedz

(Duże) Sklepy dziecięce.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Powoli, powoli zaczynam zastanawiać się nad wyprawką. Jako, że nie lubię za bardzo zakupów chciałabym się udać do jakiegoś, najlepiej dużego sklepu dla dzieci gdzie znajdę wszystko - począwszy od smoczków, butelek po wózki, wanienki, łóżeczka i inne potrzebne dla dziecka. Interesują mnie okolice Katowic/Gliwic/Bytom/Zabrze/Jastrzębie, no generalnie Śląsk ;) Czy któraś z Was wie o jakimś sklepie i mogłaby podać namiary ?
    Z góry dziękuję ;)

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 30 września 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszukaj hurtowni :) Ja u siebie mam dużą którą uwielbiam ale mieszkam w świętokrzyskim.

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świętokrzyskie też może być ;D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ