X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Duszność
Odpowiedz

Duszność

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Czy Wy też macie duszność? Od 2 dni mam problemy z mówieniem. Najgorzej w momencie gdy stoję i mówie. Nie mogę wówczas zaczerpnąć powietrza i oddycham jakbym chwile wcześniej biegła. Martwię się, bo w pracy muszę dużo mówić a na prawdę sprawia mi to wysiłek.

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • Sonia94 Autorytet
    Postów: 394 408

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie, też tak miałam:) Wydaje mi się, że to całkiem normalne :) później nauczysz się oddychać tak żeby tej zadyszki nie mieć - cierpliwości i nie skupiaj na tym zbytniej uwagi. Przejdzie :)

    Beta 18.11 5085❤️
    Martynka 08.06.2018 ❤️
  • Karolcia91 Koleżanka
    Postów: 48 8

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :) martwiłam się, ze coś ze mną nie tak ;p. Głupio mi dzisiaj było gdy w pracy nie mogłam się prawidłowo i płynnie wypowiedzieć xD, ale w takim razie musze trochę zwolnić tempo i spokojniej podejść do pracy :)

    Aniołek 12tc [*]- wrzesień 2017
    0d1y3e3kskzr7fqw.png
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 15 marca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam takie problemy, wrażenie jakbym nie do konca mogla zaczerpnąć powietrze. Ziewanie tylko ulge przynosi, no ale ile mozna ziewać ;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ