X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Duomox
Odpowiedz

Duomox

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • testy wierne sobie :( Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 16 tygodniu ciazy i mam bakterie w moczu. Lekarz przepisal mi antybiotyk Duomox, ponoc bezpieczny w ciazy. Czy ktoras z Was go brala i czy ciaza rozwijala sie prawidlowo?

    testy wierne sobie :(
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 16 maja 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ja akurat brałam inny antybiotyk i to na samym początku ciąży, ale też wykryto mi bakterię w moczu. Jeśli jest to lek przeznaczony dla kobiet w ciąży to nie martw się, bardziej może Ci zaszkodzić ta bakteria niż sam lek. A tak szybko się jej pozbędziesz.

    testy wierne sobie :( lubi tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • kanarka Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 17 maja 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duomox jest podobno dość silny, ale jeżeli przepisał Ci go lekarz twierdząc że jest bezpieczny w ciąży to pewnie ma rację

    testy wierne sobie :( lubi tę wiadomość

  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 18 maja 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duomox jest absolutnie bezpieczny w ciąży. W ciąży z córką siedem lat temu brałam go i córunia zupełnie zdrowa. Teraz też już brałam przez sześć dni. To amoksycylina która jest bezpieczna w ciąży nawet na początku.

    testy wierne sobie :( lubi tę wiadomość

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 18 maja 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duomox i augmentin to najczęściej stosowane antybiotyki w ciąży bo są jak najbardziej dozwolone i bezpieczne. Na pewno bezpieczniejsze niż rozwijająca się infekcja :) Ja stosowałam 2 razy i córka jak na razie jeszcze w brzuszku rozwija się dobrze :)

    testy wierne sobie :( lubi tę wiadomość

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • testy wierne sobie :( Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 18 maja 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny za odpowiedz. Jestem teraz spokojniejsza, a i infekcja minela! :)

    testy wierne sobie :(
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ