X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Dolegliwości II trymestru.
Odpowiedz

Dolegliwości II trymestru.

Oceń ten wątek:
  • Maximka Koleżanka
    Postów: 37 31

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dd wrote:
    Hej, pomóżcie proszę - dopiero zaczęłam drugi trymestr i nagle pojawiły się bóle podbrzusza (ciągnięcie) i takie uczucie ciężkości (takie "ciążenie" i nacisk macicy ku dołowi)…czy któraś z Was tak miała? To normalne? Miałam ostatnio bardzo stresujący okres i martwię się czy coś złego się nie stało :(

    Chyba kazda tak miala. Mnie tez bolalo, ciagnelo, klulo .... Niby to normalne, ale wiadomo co osoba to inny przypadek. Najlepiej powiedz o tym lekarzowi, na pewno Cie uspokoi ;)

    0d1yskjo95st4xfh.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 22 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dd wrote:
    Hej, pomóżcie proszę - dopiero zaczęłam drugi trymestr i nagle pojawiły się bóle podbrzusza (ciągnięcie) i takie uczucie ciężkości (takie "ciążenie" i nacisk macicy ku dołowi)…czy któraś z Was tak miała? To normalne? Miałam ostatnio bardzo stresujący okres i martwię się czy coś złego się nie stało :(


    Hej,

    witaj w klubie :) ja tak zaczynam i kończę każdy dzień od ostatnich 2 tygodni. Ciągły ból podbrzusza przy chodzeniu, kłucie raz z lewej raz z prawej w pachwinach,jedynie lezenie cos pomaga(biore aspargin i no spe). Konsultowałam to z lekarzem, też to zrób przy najbliższej okazji bo tak jak napisała już maximka każda z nas jest inna :)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :)

    69vc2j6.png
  • justi441 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny
    mam pytanie i problem zarazem, otóż chyba się przeziębiłam, boli mnie gardło nos zatkany i dziś na termometrze 36,9.
    co robić??

    0d1yrjjg2jkpt7hc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi441 wrote:
    hej dziewczyny
    mam pytanie i problem zarazem, otóż chyba się przeziębiłam, boli mnie gardło nos zatkany i dziś na termometrze 36,9.
    co robić??
    36.9 to normalna temperatura.. czosnek. Imbir. Cytryna. Odpoczywaj. Jak by się rozwinęło to do lekarza. Nic na własną rękę lepiej nie brać.

  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorąca herbatka z miodem i cytryną - mi w ciąży to pomaga na przeziębieniowe sprawy.

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, w ciąży 37 to norma :) , a do 38 kilku kresek mówimy o podwyższonej temperaturze.
    TU kiedyś napisałam co robić... skopiowane z gazety dla mam
    https://bellybestfriend.pl/forum/ii-trymestr/co-robic-gdy-katar-gardlo-zab-stres,7645.html

  • justi441 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny
    mąż wczoraj kupił mi zestaw prenalen syrop + tabletki, wapno i rutinoscorbin - zalecenie mojego lekarza. Dziś jakby lepiej ale strasznie się poce, jakieś uderzenia gorąca czy co.
    martwię się tylko o moje dzieciątko

    0d1yrjjg2jkpt7hc.png
  • dd Koleżanka
    Postów: 40 14

    Wysłany: 1 września 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was może miała takie upiorne bóle głowy? Bardzo często boli mnie głowa - to silny pulsujący ból, jest mi niedobrze i nie wiem jak się nazywam… Co robić?

    69vc2j6.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 1 września 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam pare razy ale w 1 trymestrze, takie migrenowe az mi bylo niedobrze. Bronilam sie przed tabletkami i robilam zimne oklady i spalam. Skutek rozny. Pytalam lekarza czy moge brac cos przeciwbolowego, mowil ze jak cos to brac na zmiane raz kek z paracetamolem, raz ibuprofen. Unikac brania pod rzad tabletek o tym samym skladzie

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • appee Ekspertka
    Postów: 240 190

    Wysłany: 1 września 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi pomaga słabiutkia kawa. Zazwyczaj jej nie pije, także nawet lura sprawia, że ból głowy znika - próbowałam 3 razy w ciąży:)

    Zosiuleńka:)
    https://www.maluchy.pl/li-72083.png

    ex2bvcqgf0ivz93s.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ