BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > II trymestr > do którego miesiąca pracowałyście ? ;)
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

gozomalta
Ekspertka
50

Wysłany: 14 stycznia, 11:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
ja jednak poszłam na l4 w 16 tygodniu :)

ov72hlz.png

dietetykakasia
Koleżanka
3

Wysłany: 14 stycznia, 23:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dobry wieczór, jeszcze nie jestem Przyszłą Mamą, mam nadzieję, ze ten czas za 2 lata nadejdzie. Jestem obecnie studentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską dotyczącą wiedzy i nawyków żywieniowych wśród Przyszłych Mam. Dlatego zwracam się do Was z olbrzymią prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona w pełni anonimowa. Nie spodziewałam się, że przeprowadzenie ankiety przez internet wiąże się z wieloma przeszkodami, dlatego liczę na Was Przyszłe Mamy. Dzięki obecności na tym forum odzyskałam wiarę, że uda mi się przeprowadzić te badania do końca, jednak jeszcze troszkę danych mi braku. Z góry dziękuję za pomoc oraz życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych maluszków.

https://drive.google.com/open?id=1HQuYs-DAgy1M2JyrO73QmyfKHd39rEIIkxcMtYWWzVo

PannaJoanna
Debiutantka
7

Wysłany: 4 lutego, 16:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
A ja zazdroszcze wszystkim przyszlym mamusiom ktore moga isc na L4 :) Niestety, mieszkam za granica i pojecie 'L4 w ciazy' tu w ogole nie istnieje. L4 mozna dostaj jak sie jest chorym ale z powodu ciazy nie chca wypisywac, niestety chyba bede sie musiala z tym brzuchem turlac do pracy do samego porodu .... troche przerazajaca perspektywa, zwlaszcza ze dokuczaja plecy, kolana i ogolne zmeczenie

3jgx3e3khqkjlpyp.png

julka_kulka
Przyjaciółka
163

Wysłany: 5 lutego, 11:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
PannaJoanna napisała:
A ja zazdroszcze wszystkim przyszlym mamusiom ktore moga isc na L4 :) Niestety, mieszkam za granica i pojecie 'L4 w ciazy' tu w ogole nie istnieje. L4 mozna dostaj jak sie jest chorym ale z powodu ciazy nie chca wypisywac, niestety chyba bede sie musiala z tym brzuchem turlac do pracy do samego porodu .... troche przerazajaca perspektywa, zwlaszcza ze dokuczaja plecy, kolana i ogolne zmeczenie

Jejku serio? A pracę masz fizyczną? bo jakoś nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 lutego, 13:53

km5sgu9r4z5eztia.png

julka_kulka
Przyjaciółka
163

Wysłany: 6 lutego, 13:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
PannaJoanna napisała:
Jejku serio? A pracę masz fizyczną? bo jakoś nie jestem w stanie sobie tego wyobrazic

km5sgu9r4z5eztia.png

julka_kulka
Przyjaciółka
163

Wysłany: 6 lutego, 13:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
kurcze dodało mi sie dwa razy..

km5sgu9r4z5eztia.png

judysia86
Przyjaciółka
61

Wysłany: 8 lutego, 12:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
PannaJoanna napisała:

PannaJoanna a gdzie mieszkasz ?

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba"

PannaJoanna
Debiutantka
7

Wysłany: 18 lutego, 11:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
julka_kulka napisała:

Hej :) Praca na szczescie biurowa, ale tez trzeba sie nadreptac :)

3jgx3e3khqkjlpyp.png

PannaJoanna
Debiutantka
7

Wysłany: 18 lutego, 11:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
judysia86 napisała:
PannaJoanna a gdzie mieszkasz ?

Hej :) Mieszkam w Szwajcarii, staralam sie ostatnio zorientowac w temacie i podobno mozna znalezc lekarza ktory zgodzi sie wypisac zwolnienie, jest to jednak nie maly wyczyn i okazuje sie ze i tak przysluguje mi nie wicej niz 3 miesiace zwolnienia w roku .... ahhhh takie przepisy :) No nic ... bede negocjowac :) moze chociaz na ostatni miesiac sie uda :)

Pozdrowienia dla wszystkich kobietek :) pracujacych i niepracujacych :)

3jgx3e3khqkjlpyp.png

Laurka
Autorytet
1432

Wysłany: 3 maja, 17:25
Cytuj | (0) | Zgłoś
PannaJoanna napisała:

I jak sie czujesz w 30. tygodniu obecnie? Gdzie mieszkasz?

U mnie tez nie ma L4. Jestem w trzeciej ciazy i daje rade. Wbrew pozorom w ciazy (zdrowej) nie trzeba caly czas wylegiwac sie na kanapie do gory brzuchem ;)

Mam nadzieje, ze u Ciebie i maluszka wszystko dobrze.

judysia86
Przyjaciółka
61

Wysłany: 6 maja, 11:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
PannaJoanna napisała:
Hej :) Mieszkam w Szwajcarii, staralam sie ostatnio zorientowac w temacie i podobno mozna znalezc lekarza ktory zgodzi sie wypisac zwolnienie, jest to jednak nie maly wyczyn i okazuje sie ze i tak przysluguje mi nie wicej niz 3 miesiace zwolnienia w roku .... ahhhh takie przepisy :) No nic ... bede negocjowac :) moze chociaz na ostatni miesiac sie uda :)

Pozdrowienia dla wszystkich kobietek :) pracujacych i niepracujacych :)

jejku a u nas czasami lekarze dają na samym początku ciąży... nawet jeśli brak jakichkolwiek wskazań

"Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba"

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)