X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Darmowe próbki
Odpowiedz

Darmowe próbki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy macie jakieś strony na których można zamówić sobie darmowe próbki dla mam i dla dziecka? Słyszałam że PZU wysyła tylko czy potem nie jesteśmy zmuszone do wykupienia jakieś polisy czy coś tym stylu?

  • Koraa Autorytet
    Postów: 287 104

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuje się pod pytaniem .
    Słyszałam o próbkach ale nic znaleźć nie mogę..

    ckaidqk3eepzym33.png

    27 lat
    10.03.17pierwsza wizyta w Gameta/22.06.17 HSG nieudane,podejrzenie endometriozy
    19.07.17 laparoskopia, HSG endometrioza wykluczona
    11.09.17 pozytywny test ciążowy.
    14.09.17 beta 359 / 18.09.17 beta 2566
    19.09.17 pęcherzyk 5,9mm
  • Tysia11 Autorytet
    Postów: 270 106

    Wysłany: 6 lutego 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Też się dołączam do pytania ;)

    Hana 10.07.2018. 3300 gram, 53 cm , godz. 8:42 ❤
    Czekałam na Ciebie całe życie! ❤
    Porod bliźniaczek ja dniach-wrzesien 2023
  • Angela Be Koleżanka
    Postów: 41 82

    Wysłany: 7 lutego 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Warto zajrzec na strone niebieskie pudelko. I np https://www.bebiprogram.pl/bede-mama

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2018, 18:46

  • Axana Autorytet
    Postów: 325 218

    Wysłany: 8 lutego 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BebiProgram, BebiKlub, Hipp, Bobovita.
    Bądźcie świadome, że przekazujecie swoje dane osobowe za słoiczek,kawałek szmatki, kaszkę i mnóstwo ulotek... bo trzeba je podać przy rejestracji, żeby przysłali. Jak wpiszecie w google darmowe próbki dla dzieci to na pewno wyskoczą Wam strony które je oferują.

    domiszka lubi tę wiadomość

    atdcpiqv8drqss4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ