X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr d-dimery
Odpowiedz

d-dimery

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mikaa Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 13 października 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie , czy któraś z Was miała wysoki poziom d-dimerow ?
    Norma jest 500 niby w ciąży może wzrosnąć , ale ja mam aż 2200
    Biorę acard , czytałam o zatorze .

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 15 października 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A byłaś u lekarza? Widział te wyniki?

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 15 października 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam około 1500 przez całą ciążę (norma do 500). Leków żadnych nie brałam. W ciąży d'dimery są zazwyczaj podwyższone. Po ciąży oczywiście spadły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 21:58

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • abbigal Autorytet
    Postów: 394 227

    Wysłany: 16 października 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jeden lekarz powiedział, że di-dimerów się nie bada w ciąży bo i tak rosną, a drugi lekarz zleca mi robienie badań w tym zakresie, ale nawet jak wysoki wynik ponad normę, to mówi, że to normalne że rośnie w ciąży, ale trzeba badać, bo jak za bardzo urosną (nie wiem ile to by miało być) to trzeba będzie włączyć Acard. Tyle, że ja i tak biorę heparynę.
    Myślę, że po prostu trzeba ufać lekarzom, bo każda z nas ma inny organizm i inne leki, więc to pewnie kwestia indywidualna.

    age.png

    age.png
  • Sovi Autorytet
    Postów: 1019 675

    Wysłany: 18 października 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 900, powiedzieli w szpitalu ze wszystko ok. Od starań biorę acard, od 2 kresek heparynę.

    Pola jest już z nami:*


    Emilka :*
    km5sio4p4vcbay7l.png
  • Jeheria Autorytet
    Postów: 2375 2617

    Wysłany: 19 listopada 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 660 i też jest ok. Czytałam artykuł naukowy że w 2 trymestrze do 1000 jest ok a w 3 nawet do 1500. 2200 to już trochę dużo.

    Vy8jp2.png
    3V06p2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ