X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Czy wierzycie w zabobony?
Odpowiedz

Czy wierzycie w zabobony?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpie tych zabobonow i mowienia, ze ktos tam ma przeczucie na dziewczynke czy na chlopca. Albo, ze skoro jes slodkie albo ph moczu wyszlo jakiestam to bedzie chlopak. Normalnei mna telepie jak to slysze. A juz najgorzej jak sie "sprawdzi"! TO kazda potem jest pewna ze to ja przeczucie nei zawiodlo :D a szanse byly 50:50 ;D wiec przeogromne ze sie alurat trafi.

    Dajana28, na_cik lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 6 listopada 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka dobre, o większości nawet nie wiedziałam :) Patrzę w słońce i księżyc, niedawno obcięłam włosy, od początku ciąży non stop jestem gdzie poparzona, o reszcie nie wspominam, bo np. teraz siedzę z apaszką na szyi. Biedne dziecko :)

    A co do kupowania i składania, nie ma większej głupoty niż zostawianie wszystkiego na koniec, bo w razie wcześniejszego porodu tatusie mają dziwne gusta.. A znam w niedalekim otoczeniu kilka przypadków ciąż bezproblemowych, gdzie donoszone dzieciaczki przez błąd lekarski urodziły się martwe. Nikomu nie życzę, ale to znaczy że wyprawkę należy robić dopiero po porodzie?? Bzdury..

    Dajana28 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ