X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Czy to saczenie wód?
Odpowiedz

Czy to saczenie wód?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Zaczęłam 18 tydzień od jakiś 2 dni mam dosłownie mokre wkładki, nie są żółte są jakby zalane woda czasem czuje jakby coś zemnie wyplywalo, są to śladowe ilości ale plamy na wkladce widać wyraźnie. Zamówiłam wkładki do badania saczenia wód ale niewiem kiedy przyjdą u mnie w stacjonarnych pobliskich aptekach są ale na zamówienie... Trochę się stresuje

  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 19 września 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam podobną sytuację w 20 tygodniu ciąży i od razu pobiegłam do lekarza i doktorka miała paski którymi sprawdziła ph i okazało się, że to śluz. Pobrała też wymaz z pochwy ale infekcji żadnej nie było. A tak mi zostało już końca do ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2019, 17:50

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Ja miałam podobną sytuację w 20 tygodniu ciąży i od razu pobiegłam do lekarza i doktorka miała paski którymi sprawdziła ph i okazało się, że to śluz. Pobrała też wymaz z pochwy ale infekcji żadnej nie było. A tak mi zostało już końca do ciąży.

    Pisałam do mojej lekarki napisała tylko że to normalne...
    Zamówiłam kilka tych wkładek zobaczymy
    Dziękuję za odzew

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może któras ma też tak bo ja od tygodnia również mam ciągle mokra wkładkę i się tym stresuje a ginekolog trochę to olał.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie
    Czy któraś z Was wie lub słyszała że mimo saczacych się wod udało się ciążę donosic?
    3 dni temu poczułam jakbym popuscila od wczoraj chodzę w wkladkach na saczenie wod . Dziś wkładka pokazała niebieskie plamy. Pisałam do lekarki powiedziała że mam nie panikowac bo tydzień temu afi miałam w normie A jak odejdą wody to napewno tego z niczym nie pomyle i mam jej zaufać:-(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ