X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr czy olfen zel szkodzi?
Odpowiedz

czy olfen zel szkodzi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 15 sierpnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z powodu starsznej rwy kulszowej z trzy lub cztery razy posmarowalam regoslup olfen zel. bylam wedy w 15 tygodniu ciazy. czy moglam zaszkodzic?

    poooomocy
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez konsultacji z lekarzem, albo chociaż z farmaceuta nie powinno siee niczego stosowac.

    Czy ten żel jest rozgrzewający?

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak w drugim trymestrze ale słyszałam, że nie powinno się używać żeli tego typu w trzecim trymestrze. Koleżanka powyżej dobrze napisała. Najlepiej każdy lek skonsultować z lekarzem tym bardziej jak ma się jakieś zastrzeżenia.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2018, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ulotce piszą żeby nie stosować w 3 trymestrze. Na wcześniejszym etapie ciąży niby można ale nie za dużo i nie za często, generalnie najlepiej konsultować takie rzeczy z lekarzem. Sama mam rwę kulszową i boje sie stosować cokolwiek. Czekam na wizytę żeby poradzić się lekarza.

  • Gosiaczek1509 Koleżanka
    Postów: 58 4

    Wysłany: 17 sierpnia 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Użyłam 3 razy Olfen żel w ciąży ale po konsultacji z lekarką było to na początku drugiego trymestru smarowałam kark i barki cienką warstwą raz dziennie przez 3 dni. można ale nie za często i cienką warstwę.

    Aniołek 9tc (*) 10.02.2017

    Kochany synuś Sebastian 07.12.2018 :*:*:*
    dxoml6d8w2mqpznm.png
  • poomocy Koleżanka
    Postów: 40 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konsultoalam z lekarzem. lekarz mi to dal ale chcialam sie upewnic bo na ulotce pisza co innego. NIE BIORE LEKOW NA WLASNA REKE

    poooomocy
  • Zośkaaa Autorytet
    Postów: 1245 719

    Wysłany: 29 sierpnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poomocy wrote:
    konsultoalam z lekarzem. lekarz mi to dal ale chcialam sie upewnic bo na ulotce pisza co innego. NIE BIORE LEKOW NA WLASNA REKE

    No to nie rozumiem skad to pytanie tutaj. Skoro konsultowałas z lekarzem to wie co robi. A w ulotkach zawsze zachowuja ostroznosc i pisza co pisza. Nawet na witaminie C znajdziesz ostrzezenia.

    oar8ikgnjlcssob7.png
    qdkk2n0arn45g84d.png
    Aniołek <3 [*] 17.09.2016 9tc
    Aniołek <3 [*] 02.2018 5/6tc
    01.12.2018 - Nasz Wielki Cud Czarek ❤

    Starania o drugie bobo od 10.2019
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ