X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr czy macie już mleko ?
Odpowiedz

czy macie już mleko ?

Oceń ten wątek:
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy macie już mleko w piersiach ?? bo mi od kilku dni leci mleko. Budzę się rano z mokrą piżamą .. w dzień momentami mam mokry biustonosz..nie wiem czy to normalne jak do rozwiązania jeszcze trochę czasu.

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • Natalia Autorytet
    Postów: 480 228

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusska, ja jeszcze nie mam plan na koszulce i nie czuje zeby coś leciało, ale wydaje mi się, ze juz ok 21 tyg w cotygodniowych info było napisane, ze siara sie zbiera i moze lecieć. Ważne, żeby nie wyciskać i nie pobudzać sutkó bo wtedy bedzie tylko więcej.

    relgh371zv6v421k.png
  • Martusska Autorytet
    Postów: 678 415

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bron boże nie naciskam :) tylko się boję że może być gorzej .. w 1 ciąży nie miałam takich epizodów :)

    f2w33e3kmkr4l6vu.png
    ex2btgf6pw7pc9mw.png

    1usa8u69sqqt0q6z.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny kiedyś już o tym pisały że to normalne i też tak miały że to siara i nie ma się czym przejmować :) ja osobiście jeszcze czegoś takiego nie zauważyłam u siebie

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o mnie, mi nic jeszcze nie wyciekło z piersi...
    Nie wiem czy to powód do zmartwień? Gdzieś czytałam, że jedne kobiety mają już siare w ciąży, inne dopiero po porodzie. Ani jedno ani drugie nie przesądza, że będziemy bądź nie karmic piersią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2013, 15:53

    Kalija lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 9 grudnia 2013, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi jeszcze mleko nie leci.
    na brodawkach mam czasami taką w dziurce jakby zastygłą maź ale to ociupina tego jest ale może to od balsamów się jakoś zbiera. no nie wiem

    lprktv73nye615w2.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siara może pojawić się w II trymestrze i później zniknąć. Inne kobiety mogą ją mieć dopiero w III lub wcale i nie wpływa to na laktację po porodzie :) Jak cieknie i moczy ciuchy to wkładki laktacyjne w ruch :)

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam pierwszy wyciek w 20tyg ale to zawsze jak ugniotlam.na spaniu cyca ;-)
    Nie powiem bo problemu z laktacja nie mam ale ponoc wczesniejsze wycieki albo ich brak nie maja nic wspolnego z.karmieniem.szanse sa rowne :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • KaRa Autorytet
    Postów: 680 1639

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miała od 19 tyg cały czas. Raz więcej raz mniej. Pytałam gin i potwierdził ze jest to zupełnie normalne także niczym sie nie przejmuj.

    atdczbmhr11b1825.png[/url]
    relg3e5e91k07fd9.png
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 16 grudnia 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciąży miałam dopiero 4 dni po urodzeniu małego, w tej ciąży od początku, bo laktacja się jeszcze do końca nie wygasiła (skończyłam karmić we wrześniu). Oby tak zostało do końca, bo w pierwszej ciąży skończyło się na mega żółtaczce fizjologicznej(bilirubina 17), bo dzieć nie jadł i nie wysikiwał bilirubiny.

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie poki co nic.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nic, ale dwa razy czułam silne bóle sutków, trwające tak z 10 minut - takie pieczenie, swędzenie i ból dosyć mocny. Więc pewnie mi się kanaliki przetykają - ? Miałyście tak?

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    U mnie też nic, ale dwa razy czułam silne bóle sutków, trwające tak z 10 minut - takie pieczenie, swędzenie i ból dosyć mocny. Więc pewnie mi się kanaliki przetykają - ? Miałyście tak?

    Takich bólów nie miałam, ale jakiś czas temu złuszczyła mi się skóra na brodawkach i pod spodem pojawiła się jaśniejsza, żółtawa tkanka. tak jakby sutki się otworzyły.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    U mnie też nic, ale dwa razy czułam silne bóle sutków, trwające tak z 10 minut - takie pieczenie, swędzenie i ból dosyć mocny. Więc pewnie mi się kanaliki przetykają - ? Miałyście tak?

    ból to sutków będzie dopiero po porodzie i nie mówię tu o karmieniu :) ja tak miałam, że w okresie karmienia piersią jak brałam prysznic to pierwszy strumień wody na piersi powodował jakby takie prądy przechodziły przez piersi to wspominam jako coś dziwnego.. nie wiem czy każdy tak ma ale moja siostra też tak miała.. :)

    ggfxf7q.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Takich bólów nie miałam, ale jakiś czas temu złuszczyła mi się skóra na brodawkach i pod spodem pojawiła się jaśniejsza, żółtawa tkanka. tak jakby sutki się otworzyły.

    To mnie z kolei bardzo ściemniały aureolki, pigment wychodzi nawet poza ich obrys. Pojawiło się też więcej grudek wokół brodawek, a same brodawki się trochę powiększyły i są cały czas twarde.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mniej więcej około 20 tyg. pojawiła się siara i tak się pojawia i znika. Ale nie jest tego dużo.

    iv09mg7y9aya90me.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na razie nic nie leci ;-)

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Julkaa Koleżanka
    Postów: 69 12

    Wysłany: 31 grudnia 2013, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24 tc - mleka brak

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dzisiaj właśnie kropelka wyciekła. Siedzę w samej koszulce bez stanika i tak myślę, co mi tak dziwnie. I patrzę a z lewej strony w miejscu sutka mam plamkę mokrą. A nic nie jadłam, nie piłam, żeby się oblać czy coś.

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 20 tyg i nie mam jesze

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ