X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Częste infekcje w ciąży a płeć dziecka
Odpowiedz

Częste infekcje w ciąży a płeć dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kamly1992 Koleżanka
    Postów: 53 59

    Wysłany: 3 stycznia 2023, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Może zacznę od tego, że jestem w 3 ciąży i tak naprawdę od samego początku męczą mnie infekcje. Jestem w 11tyg. (10+3) i miałam już 3 infekcje grzybicze pochwy w odstępach mniej więcej 2-tygodniowych. Teraz zmagam się z infekcją grypową (katar i kaszel). W pierwszych ciążach tak nie było. Na różnych stronach internetowych przewija się jeden artykuł z Instytutu Badań nad Medycyną Behawioralną w Centrum Wexnera, który mówi że matki noszące dziewczynki częściej zapadają na różne infekcje, ponieważ ich odpowiedź immunologiczna jest bardziej prozapalna niż u matek noszących pod serduszkiem chłopców. Chciałabym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na ten temat biorąc pod uwagę doświadczenie przebytych ciąż z chłopcem/dziewczynką.

  • JuliaW Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 20 marca 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie to niemożliwe, aby płeć dziecka miała wpływ na infekcje. Nie słyszałam o tym nigdy i nie wydaje mi się to prawdziwe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2023, 20:39

    01.2019 - ❤️Marcel
    05.2022 - ❤️Oliwia
    abc-bobasa.pl
  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ